Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Zrobię ogłoszenie na Wrocław tylko potrzebna jest choć minimalna informacja o niej /

Jaaga, nie zrozumiałam do końca Twojej wypowiedzi. Terierka jest u Ciebie już ? Co to znaczy nie znają teraz domu? w jakim sensie? Grozi im niebezpieczeństwo ze strony Andżeli i Zewa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2022 o 13:27, Poker napisał:

Zrobię ogłoszenie na Wrocław tylko potrzebna jest choć minimalna informacja o niej /

Jaaga, nie zrozumiałam do końca Twojej wypowiedzi. Terierka jest u Ciebie już ? Co to znaczy nie znają teraz domu? w jakim sensie? Grozi im niebezpieczeństwo ze strony Andżeli i Zewa?

Terietka juz jedzie. Dom nią zainteresowany ma kota i królika. Ja osobiście nie widzę terieki z królikiem.

Jest moje ogłoszenie, gdzie są informacje, jakie mam od Toli.  Wstawiłam link na tym wątku. Tu też są zdjęcia suczki. Alaskan ogłosić ja wieczorem na Jastrzębie Zdrój. 

Miały przyjechać jeszcze dwie małe sunie że schroniska,  które tu Tola pokazywała,  ale w tej sytuacji nie jestem w stanie ich przyjąć . O terierke niestety z mojego ogłoszenia nie było żadnego zapytania. Gdyby Tusia lub właśnie terrierka znalazły dom, to sunie mogłyby przyjechać. W innej sytuacji nie mam gdzie ich umieścić, bo Andżela zajmuje pokoj. Musi być w domu,  ponieważ Zew przy niej atakuje inne psy, nie mogą być wiec razem.

Link to comment
Share on other sites

Taki strasznie głodny byłem😻

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/9068ea30d351c2db]9068ea30d351c2dbmed.jpg[/URL]

Ładnie zjadł,zrobił już siku do kuwetki. Mądraliński bardzo. Teraz się bawi z Karola....biega za różdżką że wstążkami.❤️

  • Like 10
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2022 o 19:49, Mazowszanka13 napisał:

Hej kociary. Co oznacza takie różowe, łyse uszy u kota ?

ff72ee88856a6936med.jpg

Pytam, bo mój ma podobnie. Wetka powiedziała, że nie widzi problemu, ale wcześniej chyba były mniej łyse.

One nie są całkiem łyse, są  porośnięte sierścią,ale taką rzadszą😍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...