Jump to content
Dogomania

ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)


doddy

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Leki dostaje w zastrzykach, więc na razie o żołądek się szczególnie nie martwimy.
Martwi mnie natomiast, że wcale dobrze z nią nie jest i chyba jutro znowu zawitamy u weta.
Mała jest osowiała, strasznie dużo kaszle, głównie śpi.
Nie wiem czy spanie jest podyktowane pobytem w schronisku, czy na przykład jednak jej się pogarsza.

Zojka merda ogonkiem, przychodzi się miziać, ale jest taka "za spokojna" na szczeniaka, tym bardziej ze swędzącą chorobą skóry.

Martwię się o nią... myślałam że suni będzie już z górki, a tu chyba dopiero zaczynamy swoją przygodę z leczeniem.

Link to comment
Share on other sites

a może to bardzo grzeczny , stateczny piesek :kciuki:
kaszel powiadasz .... a może oskrzela ? zapalenie znaczy .... a odespać swoje też musi , schronisko to marna noclegownia ....
biedna ona taka mała :(
a może by jej jaki rutinoscorbin i vit C ? coś na wzmocnienie by się przydało ....
a ta swędząca skóra , to też na dobry humor nie działa ....

śliczna jest , cieszę się , że trafiła do Ciebie ... to będzie cudowny , kochany i mądry piesek.Ona ma TE specyficzne oczy , wyraz ich i kolor :) Martwe , bursztynowe spojrzenie.

Link to comment
Share on other sites

z noska leci ?
kurde , żeby to nie zapalenie płuc :(
przeszłam to z psem rodziców ... jak go nabyłam , był malutki ... zaledwie 10 tyg.
no i właśnie kasłał , leciał z nóg , zielony glut z nosa ... zero w nim życia było.
Okazało się przewlekłe zapalenie oskrzeli i płuc.

Okryj ją czymś bawełnianym , musi mieć ciepełko .... ja wiem , że skóra .. ale bawełna przepuszcza powietrze ...

Będzie dobrze , nie martw się na zapas :buzi: pod Twoją opieką , one dochodzą w mig do zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

U Zojki dobrze. :loveu:
Zaczęła kraść wszystkie buty... szczekać na siebie, że ją swędzi - więc już odżyła. :multi:

Na spacerze nawet dość daleko poszła, bo okrążyła pół osiedla. ;) Strasznie była uradowana, że są nowe krajobrazy, zapachy itp. cieszyła się jak przysłowiowe "dziecko".

Jeśli taka tendencja wzrostowa się utrzyma, to myślę że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...