Jump to content
Dogomania

Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 3.05.2024 o 00:31, Poker napisał:

Jaaga, pracowita pszczółka z Ciebie.

Na to wychodzi 😉 Mam tu jeszcze 45 mydełek do zrobienia, więc chciałabym pozostałe jak najszybciej ogarnąć.

 

Moja znajoma, Magdalena Ś. wpłaciła 60 zł, dostałam potwierdzenie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Połowa fuksowego zamówienia jest gotowa. Ostatni breloczek krewetka nadal walczy na licytacji, resztę szykuję, bo z żywicą pracuje się dłużej niż z mydłem. Mam nadzieję, że do poniedziałku wszystko skończę i powysyłam oraz uda się uporządkować wpłaty, bo przez wolne przelewy nie przechodzą.

Z pieniędzy Elik zrobiłam dodatkowe mydła i zawieszki/breloczki. Tych ostatnich jest w sumie 9, więc 7 z dodatkowych środków. 

20240504_205556 (1).jpg

20240504_223847 (1).jpg

20240504_221129.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2024 o 23:15, Poker napisał:

Ło matko, serce by mi pękło jakbym się miała być taką śliczną dziewczynką.

To zawsze można się umyć aniołkiem 🙃

IMG_20240504_235215.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ciągle pojawiają się nowi klienci. Dziś szczególnie mi trudno przez Szado, nie potrafię się ani skupić, ani nic mi nie wychodzi. Kazdo o coś pisze, pyta, wysyłają potwierdzenia.

Jest tego tyle, ze muszę przysiaść i wypisywać. Praktycznie sama technicznie to ogarniam, bo większość zamówień jest z mojego profilu, a i z bazarku musiałam prawie wszystko załatwić. Jeszcze czekam na kontakt od dwóch osób bazarkowych. jesli jeszcze będę robić rzeczy na licytację, to na takiej zasadzie, że je wykonam i wyśle do kogoś, bo od 5 dni miotam się między mydłem, żywicą i komputerem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2024 o 09:24, elik napisał:

Przeleję 50,00 zł. Podaj proszę nr konta.
To dla mnie duża kwota, ale jeśli ma dać biedakowi znacznie więcej, to warto.

 

Dnia 30.04.2024 o 09:25, Jaaga napisał:

Dzięki Elu, za moment wysyłam.

 

Dnia 30.04.2024 o 09:40, elik napisał:

Dzięki już mam  🙂 

Dnia 3.05.2024 o 11:57, Jaaga napisał:

Moja znajoma, Magdalena Ś. wpłaciła 60 zł, dostałam potwierdzenie wpłaty.

A mojej wpłaty nie dostałaś?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2024 o 19:27, elik napisał:

 

 

A mojej wpłaty nie dostałaś?

Elu, to wpłaty na konto zea.  Z Twoich pieniędzy  już zrobiłam i mydełka i breloczki 🙂 I wlaśnie je wysyłam. 

Muszę tu zrobić zestawienie licytacji i zamówień z mojego profilu na FB: 

Agnieszka O. - breloczek 50 zł- wpłacone do ZEA, wysłane 

Magda  I. breloczek - 30 zł  wpłacone do ZEA, wysłane, odebrane 

Joanna K. mydełko 30 zł wpłacone do ZEA, wysłane 

Magdalena F.- 2 mydełka, breloczek- 50 zł- wpłacone do ZEA, wysłane, odebrane

ANNA GR- breloczek 90  zł wysłane, wpłacone do mnie- przelałam do ZEA 

Małgorzata P. - 3 breloczki - 150 zł, wysłane, wpłacone

Małgorzata J.- 2 mydełka-50 zł (wysyłka w czerwcu) 

Magda Ś. - 2 zawieszki i mydełko- 60 zł, wpłacone do Zea, odbiór osobisty. 

Renata G. -  10 mydełek - 100 zł, wysłane na moje konto, przelałam na konto ZEA, wysłane

Agnieszka K-P.- breloczek 50 zł, wpłacone na moje konto- przesłałam na ZEA, wysłane

Zofia K.- 2 mydełka 40 zł, wysłane z mydłem z bazarku, wpłacone do ZEA.

Małgorzata O. - mydełko 20 zł, wpłacone do ZEA, wysłane, odebrane

50 mydełek dla p. Iwony - 50x12 zł=600 zł. 225 zł zwrot za materiały, 375 zł bedzie wpłata na konto ZEA

bazarek 18 mydełek - 1 osoba nie kontaktuje się i nie wysłałam mydełka. Pozostałe 17 szt. sprzedane, wysłane i opłacone - rozliczenie bazarku prowadzi Tola. Zebranych zostało 268 zł

Koszt całościowy materiałów wynosi 330 zł -  w tym 280 zł mydła+50 zł breloczki.

Z wpłat z dogo na materiały otrzymałam 95 zł, 10 zł za 2 breloczki doliczyłam do faktury=105 zł. Reszta za materiały czyli 225 zł jest powyżej wpisana i została wpłacona przez p. Iwonę.

 Cały pozostały zysk, czyli co wpłynęło/-ie z mojego profilu  to 720 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2024 o 21:17, Jaaga napisał:

Z Twoich pieniędzy  już zrobiłam i mydełka i breloczki

Pytam, bo zwykle potwierdzasz otrzymane kwoty. Myślałam więc, że coś pomyliłam.

Link to comment
Share on other sites

Z  bazarku  na Fb uzbierało się dla Fuksa 298 zł, bardzo dziękuję Jaaga za piękne  mydełka, a p. Magdzie (DS kocurka Koksika bez oka) za prowadzenie bazarku

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2024 o 19:32, Tola napisał:

Z  bazarku  na Fb uzbierało się dla Fuksa 298 zł, bardzo dziękuję Jaaga za piękne  mydełka, a p. Magdzie (DS kocurka Koksika bez oka) za prowadzenie bazarku

qq6.gif

Nie ma za co, to dopiszę tą kwotę powyzej do mojego ogólnego rozliczenia.

Tylko daj proszę znać o tych dwóch ostatnich wpłatach, czy dotarły.  Małgosia P. napisała że wpłaciła więcej, bo 150 zł. I sprawdź prosze wplaty na koncie, czy się zgadzają z moimi obliczeniami. Wtedy zsumuję i wpiszę info na fb, żeby było przejrzyście. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2024 o 19:32, Tola napisał:

Z  bazarku  na Fb uzbierało się dla Fuksa 298 zł, bardzo dziękuję Jaaga za piękne  mydełka, a p. Magdzie (DS kocurka Koksika bez oka) za prowadzenie bazarku

qq6.gif

Tolu, podsumowując licytacje powinno być:

720 zł z mojego profilu FB+375 zł z mydeł komunijnych+268 zł mydła na bazarku. Na czysto dla Fuksa jest 1368 zł.

Sprawdz z moim rozliczeniem powyżej wpłaty, czy wszystko zgadza się. Jesli tak, to wstawię info na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2024 o 14:32, Jaaga napisał:

Tolu, podsumowując licytacje powinno być:

720 zł z mojego profilu FB+375 zł z mydeł komunijnych+298 zł mydła na bazarku. Na czysto dla Fuksa jest 1398 zł.

Sprawdz z moim rozliczeniem powyżej wpłaty, czy wszystko zgadza się. Jesli tak, to wstawię info na FB.

Jutro, albo jeszcze dzisiaj późnym wieczorem postaram się to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2024 o 11:41, Gabi79 napisał:

Dawno mnie nie było. Zwaliło mi się na głowę sporo problemów. Postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości i uzupełnić rozliczenie. 

cieplitko1.jpg.6a7c7e59766ed8fd0c3ae6cb360e61a2.jpg  Gabrysiu kochana. Wiele razy myślałam co u Ciebie. Dobrze, że znowu jesteś z nami  😃  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2024 o 11:41, Gabi79 napisał:

Dawno mnie nie było. Zwaliło mi się na głowę sporo problemów. Postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości i uzupełnić rozliczenie. 

Dobrze Cię widzieć Gabrysiu, cieszę się, że znowu jesteś:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2024 o 14:32, Jaaga napisał:

Tolu, podsumowując licytacje powinno być:

720 zł z mojego profilu FB+375 zł z mydeł komunijnych+268 zł mydła na bazarku. Na czysto dla Fuksa jest 1368 zł.

Sprawdz z moim rozliczeniem powyżej wpłaty, czy wszystko zgadza się. Jesli tak, to wstawię info na FB.

Wszystko się zgadza, dla Fuksa jest 1368 zł.

Jeszcze raz piękne dziękuję Jagnie za pracę i poświęcony czas, Iwonie z Sosnowca za świetny pomysł na prezenciki komunijne i przeznaczenie wpłaty dla Fuksa, wszystkim kupującym za zakupy i serce:)

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...