Jump to content
Dogomania

Mała, chudziutka Pesteczka z zamojskiego schroniska też chciałaby spędzić zimę w ciepłym miejscu, a być może już we własnym domu, tylko samej zawsze źle, prosi więc o pomoc i opiekę. Ma dom, zamieszkała w Bielsku.B.:)


Tola

Recommended Posts

Po skończonym antybiotyku jest nieco lepiej jeśli chodzi o charkanie, nie ma już ataków kaszlu wstecznego i Pestka już nie chrumka non stop na spacerach. Ale idealnie nie jest, wciąż jej tam coś tak jakby zalegało.

Z sikaniem niestety bez zmian. To raczej problem behawioralny. Z koopą też jej sporo zajęło zanim załapała, więc może z sikaniem też załapie, tylko potrzeba więcej czasu. Trzeba pamiętać, że przez pierwsze chyba 2 tygodnie Pestka w ogóle nie załatwiała się na spacerach. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2024 o 10:00, Murka napisał:

Po skończonym antybiotyku jest nieco lepiej jeśli chodzi o charkanie, nie ma już ataków kaszlu wstecznego i Pestka już nie chrumka non stop na spacerach. Ale idealnie nie jest, wciąż jej tam coś tak jakby zalegało.

Z sikaniem niestety bez zmian. To raczej problem behawioralny. Z koopą też jej sporo zajęło zanim załapała, więc może z sikaniem też załapie, tylko potrzeba więcej czasu. Trzeba pamiętać, że przez pierwsze chyba 2 tygodnie Pestka w ogóle nie załatwiała się na spacerach. 

Może Pesteczka potrzebuje więcej czasu...

Już gdzieś pisałam, że moja Florka potrzebowała na naukę czystości paru miesięcy,   jednak zdecydowanie rzadziej zdarzały się jej wpadki w domu.

Martwią mnie te problemy suni z utrzymaniem czystości , bo jednak będą utrudniały znalezienie domu:(

Z drugiej strony nie piszę o nich w ogłoszeniach, a i tak nikt do nich zagląda, Pestka jest jakby niewidzialna na OLx, chyba się nie podoba:(.

Systematycznie kasuję statystykę w innych ogłoszeniach pomimo, ze o psy nie mam zapytań - u Pestki nie ma nawet wyświetleń ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był telefon w sprawie Pesteczki z Bielska B. - dom z dużym ogrodem, małżeństwo bez dzieci;  pan pracuje zdalnie,  w domu  mieszka jeszcze jego ojciec.

Powiedziałam o problemie Pesteczki i że nauka czystości może potrwać..

 Prosimy obie o kciuki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2024 o 16:15, elik napisał:

Już po wizycie? 

Tak, już po wizycie, była umówiona na 14.00 , udała się i już mogę napisać, że Pesteczka zamieszka w Bielsku Białej 😬😊. Dom jest pięknie usytuowany, niedaleko las i tereny spacerowe, dobrze ogrodzony. Rodzina doświadczona, mieli psy -  ostatnio beaglusię i owczarkę; beaglusia odeszła na nowotwór, owczarka 2,5 roku temu i dopiero teraz małżeństwo jest gotowe na kolejnego psa. Oboje są  aktywni, dużo podróżują, kochają chodzić po górach.  P. Przemek pracuje zdalnie, więc Pestunia będzie zaopiekowana🙂 Sunię odbiorą z hoteliku w niedzielę po południu🙂

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wciąż nie mogę uwierzyć, że to się tak szybko zadziało, bardzo sympatyczna i ciepła  rodzina szykuje się suni i mam nadzieję, że dadzą radę z problemem Pesteczki... A sunię zobaczyli na olx  na Warszawę, więc chyba im się spodobała 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pesteczka pojechała 🥰😁Rodzina przyjechała wczesniej, przygotowana, z szeleczkami i adresatką. Pestunia,  na początku nieśmiała, potem  już coraz śmielej nawiązywała kontakt. Stres na pewno będzie, ale to nieuniknione, wiec jeszcze chwilkę prosimy o kciuki.

IMG_20240128_104923.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...