Jump to content
Dogomania

Dunia ma już swoich Ludzi i swój wspaniały DS :) Dunia - sunia tak zwykła, że aż niezwykła w swej urodzie, bardzo spragniona obecności człowieka, jego uwagi, ma szanse na DT, ale potrzebuje wsparcia finansowego. Bardzo prosimy o pomoc dla suni.


elik

Recommended Posts

Muszę się z Wami podzielić radością  🙂  Dzisiaj odbyła się wizyta dla drugiego mojego podopiecznego Toficzka. Też wypadła bardzo dobrze. Radość ogromna i to podwójna. A teraz lece na spacer z moimi psiakami.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 18:53, elik napisał:

Tak, już po i Dunia może pakować manatki. Domek bardzo dobry. Sprawdzony z psem. Ludzie odpowiedzialni, gotowi na podpowiedzi. Już zakochani w Duni 😄 

Ale cudowne wieści. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę:)

Dunia jest mi bardzo bliska, po zabraniu ze schroniska Balbinki cały czas miałam ją w głowie i w sercu i jestem bardzo wdzięczna elik,  że zgodziła się wziąć sunię pod opiekę.

Rodzina będzie miała wiele miłości i radości:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 22:12, Tola napisał:

Bardzo się cieszę:)

Dunia jest mi bardzo bliska, po zabraniu ze schroniska Balbinki cały czas miałam ją w głowie i w sercu i jestem bardzo wdzięczna elik,  że zgodziła się wziąć sunię pod opiekę.

Rodzina będzie miała wiele miłości i radości:)

Też bardzo się cieszę, bo rodzina, która chce Dunię adoptować to bardzo empatyczni ludzie. Rozmawiając przez telefon miałam takie odczucie, a Pani Ania ot potwierdziła. Są zakochani z Duni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 18:57, elik napisał:

A ja tak martwiłam się, bo od października nie było ani jednego telefonu z sześciu ogłoszeń. No i ten i od razu właściwy. Czasem tak właśnie bywa.

Zwierzaki pod Twoją opieką szczęśliwie zaczęły Nowy Rok, życzę wszystkim pozostałym na dogo czworonogom takiego szczęścia w tym roku ("mojej" Pesteczce również)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 22:17, elik napisał:

Też bardzo się cieszę, bo rodzina, która chce Dunię adoptować to bardzo empatyczni ludzie. Rozmawiając przez telefon miałam takie odczucie, a Pani Ania ot potwierdziła. Są zakochani z Duni.

Dunia w realu jest jeszcze bardziej urocza.

Ja też mam słabość do szorstkich 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2024 o 22:18, Tola napisał:

Zwierzaki pod Twoją opieką szczęśliwie zaczęły Nowy Rok, życzę wszystkim pozostałym na dogo czworonogom takiego szczęścia w tym roku ("mojej" Pesteczce również)

Ja także życzę, aby wszystkie czworonogi znalazły swoją bezpieczną przystań, u boku dobrych, kochających je ludzi. Jest to moim największym marzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Jestem cała w nerwach. Jutro między Jutro pomiędzy 10-tą, a  11-tą Dunia opuści hotel i pojedzie po nowe życie.  Wszystko jest już ustalone i umówione. Dunia pojedzie z jeszcze jedną sunią więc opłata za transport rozłoży się na dwa psiaczki.                                              

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2024 o 18:44, elik napisał:

Jestem cała w nerwach. Jutro między Jutro pomiędzy 10-tą, a  11-tą Dunia opuści hotel i pojedzie po nowe życie.  Wszystko jest już ustalone i umówione. Dunia pojedzie z jeszcze jedną sunią więc opłata za transport rozłoży się na dwa psiaczki.                                              

Podwójne kciuki trzymam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z planem, Dunia już powinna pakować się do samochodu, ale jak na razie nie mam wiadomości, że tak się stało. Pewnie są trudne warunki na drodze i jest pewne opóźnienie.

EDIT

Właśnie otrzymałam wiadomość, że dziewczynki wyruszają w drogę do swoich domów.

Szczęśliwej drogi już czas.
Kochane sunieczki niech Was już nigdy szczęście nie opuszcza!

                                                   kciukiok8.jpg.f53c2cf798290e0238da3b4b3e62ce46.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na koniec Dunia znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.  Dzisiaj okazało się, że nie została wystawiona faktura za pobyt w hotelu za okres 18.11. - 17.12.2023 r. - 780,00 zł, którą teraz trzeba zapłacić. "Dojdzie" jeszcze faktura za okres 18.12.2023 - 11.01.2024 tj. 25 dni - 629,00 zł do tego jeszcze zapłata za transport około 600,00 zł. Razem 780 + 629 + 600 = 2009. Dunia ma na koncie 1845,00 zł.

W związku z powyższym bardzo proszę o wpłaty deklaracji za I.2024 r.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...