Jump to content
Dogomania

PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU KAJA!! Albi teraz Florka ma dom!! Marcyś ma dom! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 10.03.2024 o 11:03, Alaskan malamutte napisał:

Sunia jest już po zabiegu usunięcia ząbka, czyszczeniu pozostałych. Wyniki krwi dobre. 

Elcia czuje się bardzo dobrze, co widać na załączonych filmikach. Zaczynamy ogłaszać 🙂

Sunia ma chęć do życia, ale i do zabawy, a to świadczy o tym, że jest  nie tylko zdrowa, ale także szczęśliwa  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Kaj i Albi mieli odwiedziny. Pan zadzwonił o Kaja. Długo rozmawialiśmy. W domu często bywa 6 letnia wnusia. Kaj broni zasobów. Prosiłam o zastanowienie i powiedziałam tez o Albi. 

Państwu sunia bardzo się spodobała. Czekam teraz na decyzję. Państwo mieszkają bardzo blisko hoteliku. 

O Albi dzwoniła też pani z Mysłowic. Mam adres do wizyty. 

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. 

Dzwoniła też pani z Lublina o Kaja. Fajny domek, ale bez doświadczenia. To miałby być ich pierwszy pies. W domu 7 letni chłopczyk. Odradziłam. Pani bardzo dziękowała za szczerą rozmowę. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tutaj tez poproszę o potrójne kciuki!!🙏🙏🙏

1. Albi vel Lala ma jutro sterylizację.

2. Albi vel Lala ma szansę na super domek w dwupaku z Tymusiem. Osobiście robię wizytę przedadopcyjną. 

3. Elcia ma szansę na super dom w Cieszynie. Ustalam wizytę przedadopcyjną. Jeśli będzie ok to państwo przyjadą po nią po świętach. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 17:49, Alaskan malamutte napisał:

Tutaj tez poproszę o potrójne kciuki!!🙏🙏🙏

1. Albi vel Lala ma jutro sterylizację.

2. Albi vel Lala ma szansę na super domek w dwupaku z Tymusiem. Osobiście robię wizytę przedadopcyjną. 

3. Elcia ma szansę na super dom w Cieszynie. Ustalam wizytę przedadopcyjną. Jeśli będzie ok to państwo przyjadą po nią po świętach. 

Ale super wiadomości     hurra.gif.dd5d3f4a80071be6364acd2e23376714.gif

Kciuki zaciśnięta za wszystkie możliwości.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...