Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki szukają lepszego życia i mają wielką nadzieję na super domy.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 6.01.2024 o 01:14, elik napisał:

Mam odpowiedź na ogłoszenie Nemo na Kraków:

Proszę o kontakt 881 xxx 737 ponieważ pokazuje mi błąd jak chce odsłonić nr tel.

Komu podać nr telefonu?

Podaj proszę Marcie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, kiedy Tola proponuje go dzwoniącym o inne psy, to nikt go nie chce. Przeciez nie jest brzydszy od rodzeństwa, a nimi było zainteresowanie. Nie rozumiem tego. Do ludzi jest idealny, wszystkim wpycha się na ręce. 

To wesoły, pogodny psiak. Warto dodać w ogłoszeniu, że jest możliwość wysłać filmik. Może jak ktoś zobaczy go na filmiku, to przekona się do niego.

U nas każdy gość się dziwi, dlaczego nikt go nie chce, że taki fajny. Gdyby trafił do rodziny z dziećmi, to pewnie miałyby wspólnie mnóstwo radości. Lubi się bawić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odnośnie rozliczenia za zeszly miesiąc, to poproszę o zwrot 24, 93 zł za wyróżnienie olx od 07.12. I informację, czy dziś mam wyróżnić ponownie? Cena chyba się nie zmieniła. Było ważne na 30 dni, więc o północy wygasło. Aktywowałam dziś, ale bez wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2024 o 13:50, Poker napisał:

Czy jest  planowana  kastracja Nemo czy dopiero w DS? 

Czy on jest szczekliwy i czy ma tendencje do kopania w ziemi ?

Kastracja przewidziana jest w najbliższym czasie. Z tego co wiem nie kopie w ogródku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2024 o 11:38, Jo37 napisał:

Czyli mam Ci zwrócić 22,50 zł?

Tak, razem z rozliczeniem na koniec miesiąca. Wstawiłam paragon, bo mam tysiąc rzeczy na głowie i na koniec miesiaca już go przeoczę. Musze to robic na bieżąco 😉

Nemo własnie jest na zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś zmienię moje na Bielsko na nowe. Tylko nie potrafiłam mu wczoraj zrobić zdjęć. Chcialam dać calkiem inne, zeby nie usunięto ogloszenia. Nie usiedzi 2 sekund i wszystkie są rozmazane, na większości jest smugą jak na tym z Malinką.

 Bardzo dobrze przeszedł kastrację i gojenie. Jeszcze hormony nim rządzą, bo przyjechał nasz cavalier na krycie i Nemo szalał z zazdrości pod drzwiami. Myślę, że wkrótce jednak mu to przejdzie. 

 

IMG_20240128_101210.jpg

IMG_20240128_101214.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...