Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki szukają lepszego życia i mają wielką nadzieję na super domy.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 26.11.2023 o 10:35, Tola napisał:

Potrzebne kciuki i to bardzo mocno zaciśnięte! Wczoraj napisała, a dzisiaj zadzwoniła sympatyczna  pani z Wrocławia, wysłałam ankietę. Ma jeszcze dzwonić do Jaaga, wypytać o Nemo. 

Byłoby super, gdyby to był ten DOM  🙂

Więc na razie wstrzymujemy się z ewentualną korektą mojego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 09:24, Jaaga napisał:

Mam info od Toli, że Pani wczoraj adoptowala innego psa.

Nemo ma jakiegoś pecha, bo to już chyba trzeci raz, kiedy adopcja była tuż tuż i przepadła.

No chyba ma pecha, bo nie wiem jak  wytłumaczyć ten brak domu. Chyba że czeka na jakiś wyjątkowy, jak to się już nie raz zdarzało...Rodzina z Wrocławia była wczoraj w schronisku i stamtąd adoptowała psa. Szkoda po raz kolejny, bo fajni ludzie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 10:31, Poker napisał:

Szkoda, ale bieda ze schronu ma dom. U nas ostatnio przepełnienie. Na szczęście warunki są dobre.

Parę dni temu wyświetlił mi się w tel artykuł apelujący o totalnym przepełnieniu wrocławskiego schroniska.  W tej sytuacji rzeczywiście Nemo ma się dobrze, tylko Jo37 ma cały czas na utrzymaniu u nas 3 psy, a jego wzięła jako dodatkowego i nikt nie spodziewał się, że tak długo się zasiedzi. Trudno jednej osobie utrzymać tyle psów, bo jeszcze przecież ma Pikselka u Szafirki. 

Link to comment
Share on other sites

Skończyło sie dziś wyróżnienie mojego olx na Bielsko-Białą. Zrobiłabym nowe, ale niestety nie można. Jesli zrobię nowe na miejsce starego szybciej niz po 14 dniach, to wg regulaminu ogloszenie moze zostać usunięte. Kilka dni temu tak miałam. Dlatego lepiej wyrózniać jedno ogłoszenie.

Wstawiam nowe zdjecia do ogłoszeń. Ja wezmę do mojego to ostatnie na zamianę, zeby były inne fotki i nam nie usunęli.

1.IMG_4253.jpg

 

2IMG_4251.jpg

3IMG_4250.jpg

4IMG_4248.jpg

5IMG_4230.jpg

6IMG_4222.jpg

7IMG_4223.jpg

8IMG_4219.jpg

9IMG_4247.jpg

10IMG_4243.jpg

11IMG_4237.jpg

12IMG_4236.jpg

13IMG_4204.jpg

14IMG_4182.jpg

15IMG_4187.jpg

16IMG_4188.jpg

17IMG_4189.jpg

18IMG_4165.jpg

19IMG_4179.jpg

20IMG_4279.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 20:30, Tola napisał:

Elu, to ogłoszenie nie jest już chyba aktywne

 

Dnia 25.11.2023 o 23:11, elik napisał:

Tak Martusiu. Zostało przeniesione do nieaktywnych. Włączyłam autoprzedłużanie i już go sami nie przeniosą do nieaktywnych. W tym ogłoszeniu ma imię Binio, nie Bingo - źle napisałam w moim poprzednim poście.
Ale może trzeba zmienić opis Nemo, bo ten w ogłoszeniu jest już chyba mocno nieaktualny. Teraz w ogłoszeniu jest taki tekst:

Malutki 4-ro miesięczny szczeniak Binio poszukuje troskliwego domu.
Piesek jest drobnej budowy, w przyszłości będzie prawdopodobnie nieduży, jego mama waży 11 kg.
Jest bardzo delikatny. Ze względu na swoje łagodne, spokojne usposobienie nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Poszukujemy dla niego spokojnej rodziny, żeby mógł bez stresu uczyć się życia w domu.
Bingo wymaga jeszcze treningu czystości; adopcja takiego malucha zawsze wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, ma czip.
Adopcja poprzedzona jest ankietą i spotkaniem całej Rodziny z wolontariuszem.
W dniu adopcji zostanie podpisana umowa.
Adoptujący zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu kastracji pieska.
Kontakt wyłącznie telefoniczny.

Jeśli będzie aktualizacja, to podmienię tekst.

Martusiu przypominam się.  Nie znam aktualnych danych i cech charakteru Nemo, a dobrze byłoby zaktualizować ogłoszenie. Gdy będzie aktualny tekst, to podmienię w moim ogłoszeniu i wyróżnię.

Link to comment
Share on other sites

Czy moge prosić kogoś o ogłoszenia dla Nemo? Są niewykorzystane nowe zdjęcia. Naprawdę bardzo proszę. 

Dziś zniszczył nam drzwi , które wstawilismy dopiero kilka miesięcy temu. Zdarł całą zewnętrzna warstwę na swoją wysokość, pogryzł plastikowe legowiska. Dorwał sie nawet kilka dni temu do przemysłowego odkurzacza, pogryzl kabel i zgryzł uchwyty łączące dwie części, wiec nie da sie go zamknąć. To w sumie spore straty. Nie da się go trzymać w jednym pokoju, bo jazgocze jak szalony i można zwariować.

Jeśli teraz nie znajdzie domu, to u nas konieczna jest kastracja. Jego brata już wykastrowaliśmy, a jemu hormony zaczynają odbijać. Do ludzi i suczek jest super, ale wczoraj ugryzł Greya kiedy ten tylko podszedł do jego legowiska i terroryzuje Szymka przy jedzeniu. Dobrze, że byłam przy tym i uspokoiłam Greya. Jeden jajeczny samiec w stadzie kastratów to niedobry pomysł. 

Tak, jak w moim ogloszeniu: ma 7 mies. jest nieduży, smukły, aktywny, żywiołowy, pogodny. Do ludzi bardzo miły, lubi się głaskać, skupiać na sobie uwagę. Może zamieszkać z suczką i byłoby super, bo bawi się z nimi świetnie. Może też z kotem, bo nie zwraca na kota uwagi. Najlepszy byłby dom z ogrodem, nienawidzi smyczy, więc nie wiem czy byłby najszczęśliwszy w bloku w mieście. Będzie więc wymagał treningu. Załatwia się bez problemu na spacerach, ale i w domu na podkład. Musimy mieć rozłożone z powodu Malinki, więc on też korzysta. Jeśli ktoś zapewni mu odpowiednią ilość spacerów i nie będzie podkładów, to szybko powinien się przestawić.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 09:47, Grażka123 napisał:

Zrobię ogłoszenie dla Nemo ale proszę o wiadomość na jakie miasto, bo nie śledzę i które zdjęcia mogę wykorzystać.

To Tola wie na bieżąco.  Ja mam na Bielsko.

 

Dnia 7.12.2023 o 01:48, Jo37 napisał:

Jaaga - umawiaj go na kastrację. Nie ma na co czekać.

Poczekamy jeszczej trochę, jesli będą nowe ogłoszenia , to może ktoś się odezwie. Mam wyróżnić moje, tylko nie nam zniżki?

Może ktoś pomoże z bazarkiem?

Żeby był widoczny, to musi mieć kilka ogłoszeń  wyróżnionych. Inaczej będzie nie do wypatrzenia. To młodzik, nieduży, fajny do ludzi więc trzeba skupić się na intensywnym ogłaszaniu. Zdjęć już zrobiłam sporo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 10:07, Jaaga napisał:

To Tola wie na bieżąco.  Ja mam na Bielsko.

 

Poczekamy jeszczej trochę, jesli będą nowe ogłoszenia , to może ktoś się odezwie. Mam wyróżnić moje, tylko nie nam zniżki?

Może ktoś pomoże z bazarkiem?

Żeby był widoczny, to musi mieć kilka ogłoszeń  wyróżnionych. Inaczej będzie nie do wypatrzenia. To młodzik, nieduży, fajny do ludzi więc trzeba skupić się na intensywnym ogłaszaniu. Zdjęć już zrobiłam sporo.

Jagna, na Bielsko zrobila  też  Onaa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...