Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP*- Ciapulka zostaje na stałe w DT


ciapuś

Recommended Posts

[quote name='ciapuś']Dziękuje za miłe słowa :oops:
Ciapulka jest wspaniała i nie wiem jak ja się z nią rozstanę


zapraszamy na bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-ciuszki-fatalaszki-dochod-na-fpr-zwp-do-05-07-a-141023/#post12533033[/URL][/quote]
No własnie jak? Na pewno całe morze łez popłynie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku
Ciapulka to mała diablica.Wczoraj uśmialiśmy się z niej aż do łez.
W małym ciele wielki duch.:diabloti: Starała się stanąć na wysokości zadania i pilnować działki skoro dwa pozostałe psy tego nie robią :evil_lol:.
Kiedy zobaczyła psa sąsiadów dodam że to wilk więc wyglądała przy nim jak mrówka biegała wzdłuż siatki z irokezem przez całą długość grzbietu i ujadała jak głupol.Po kilku takich rundkach padła zmęczona i tylko już z pod stołu warczała na wszystko co się ruszyło.
Jednym słowem pies obronny.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Jestem w szoku
Ciapulka to mała diablica.Wczoraj uśmialiśmy się z niej aż do łez.
W małym ciele wielki duch.:diabloti: Starała się stanąć na wysokości zadania i pilnować działki skoro dwa pozostałe psy tego nie robią :evil_lol:.
Kiedy zobaczyła psa sąsiadów dodam że to wilk więc wyglądała przy nim jak mrówka biegała wzdłuż siatki z irokezem przez całą długość grzbietu i ujadała jak głupol.Po kilku takich rundkach padła zmęczona i tylko już z pod stołu warczała na wszystko co się ruszyło.
Jednym słowem pies obronny.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Wow,to prawie bestia,kochana malenka bestia:loveu:ciapulka broni swoja ciapusie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Łapki Ciapulki sprawują się coraz lepiej:multi:.Już chodzimy trzy razy dziennie na spacerki.Dzisiaj mała dostała jakiejś głupawki i na spacerku przebiegła całą trasę(mimo że normalnie w drodze powrotnej brałam ją na ręce)a w domu zaczęła biegać po pokojach i łapać w biegu co się da :mad:.Teraz padła i odsypia szaleństwo.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Łapki Ciapulki sprawują się coraz lepiej:multi:.Już chodzimy trzy razy dziennie na spacerki.Dzisiaj mała dostała jakiejś głupawki i na spacerku przebiegła całą trasę(mimo że normalnie w drodze powrotnej brałam ją na ręce)a w domu zaczęła biegać po pokojach i łapać w biegu co się da :mad:.Teraz padła i odsypia szaleństwo.:evil_lol:[/QUOTE]

No to super wieści:loveu:
Zaczyna się zachowywać jak zdrowy szczeniaczek:multi::multi::multi:w końcu wszystko co na drodze może się nadawać do zabawy i pogryzienia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=3]zapraszamy na bazarek[/SIZE][/B][/COLOR]
[/CENTER]
[COLOR=Red]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/czytadla-na-wakacyjne-wieczory-dochod-na-fpr-zwp-do-12-07-godz-24-00-a-141482/#post12573426"]Czytadła na wakacyjne wieczory-dochód na *FPR-ZwP* do 12.07 godz 24.00[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...