Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

Witam:)

mam nadzieje że moja obecnośc nie bedzie Wam przeszkadzać mimo ze mój psiak to nie rasowiec a mieszaniec retriever'a taki blablador...

Nazywa sie Dagon, jest czarny;) i jest psem uratowanym, który ukoił bół po stracie poprzednich przyjacióó...

srdecznie pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich i ja, a głównie oczywiście wita Leon :D
Leon ma 2 miesiące i oczywiście jest najpiękniejszy i najmądrzejszy :wink:
Forum czytam od dawna, przygotowywałam się na przyjecie labka, a teraz mam nadzieje czynnie uczestniczyć w życiu forum :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie mam na imie Aśka, mieszkam w Poznaniu i jesyem szcześliwą posiadaczką prawie 2 letniego już goldena- psina wabi się Drago (wł. Vero z Tureckich Stoków)
[img]http://foto.onet.pl/upload/8/40/_440498_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam po dłuższej przerwie, przez ten czas sporo się wydarzyło i do naszej rodziny dołączył nastęny domownik- takze golden.Piesek został odkupiony od rodziny w której dziecko miało alergie na siersć psa.Psiak na 10 miesiecy i wabi się Labi

Link to comment
Share on other sites

Cześć juz kiedyś sie przedstawiałam ale mia łam małe problemy z kompem więc musiałam na nowo sie zarejestrować! :wink:
Nazywam sie Monika i jestem najszczęsliwszą posiadaczką 8 miesięcznego goldasa Bostona!!!!
Zapraszam wszystkich na "naszą" strone i wierze ze sie tu zadomowie na nowo 8)
Pozdrawiam wszystkich i gałaski dla waszych labków i goldków!!!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,
Co prawda wczoraj napisałem pierwszego posta przed przywitaniem się, ale trudno... musiałem, bo rozbawiłem się do łez... :)

Mam na imię Janusz, mój pies - labradorek - ma na imię Derek.
Był najspokojniejszy i największy w miocie... 8) Był najspokojniejszy... :roll:

Ostrzegam. Będę głównie pytał :lol: :D :P

Zapomniałem dodać. Mieszkamy w czwórkę w Mysiadle k. Piaseczna k. Warszawy 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam.
Mam na imię Magda , jestem z Zielonej Góry. Od dzisiaj będę właścicielką przepięknego biszkopcika dziewczynki.
Jak tylko będę miała ją w domu to wrzucę zdjęcie ( o ile mi się uda :( )
mam nadzieję że mogę liczyć na Waszą cierpliwośc i wsparcie bo to forum jest moim guru w tej dziedzinie :) . Pozdrawiam bardzo serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czesc nazywam sie Agata i mam goldenka slicznego wabi sie Axel i ma prawie 8 lat. Jest z tych jasniejszych goldenow, jest typowym goldenem kanapowcem, je wszystko co sie nadaje i nie nadaje do jedzenia. Nie wie do czego sluza zabki, nawet jak rzucily sie na niego dobermany to nie wiedzial biedak co zrobic, stal sobie i od czasu do czasu piszczal.Biedaczek,ale jest kochany, taki przytulasty. Mam tez przepieknego przekochanego munsterlandera. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,
pomimo tego, że założyłam swój własny wątek :oops: przedstawiam się również tutaj.
Mam na imię Beata i jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką 6-cio miesięcznej goldenki Pepsi. Mieszkamy w Gdańsku i tutaj się szkolimy, spacerujemy i współżyjemy z innymi zwierzakami (czyt. rudy kot Lopez oraz mnóstwo ryb zarówno słodko jak i słono-wodnych :) )

[img]http://foto.onet.pl/upload/41/39/_554218_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...