Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='cuciola']witam! przedstaw troche twoja czarnulke? skad ja masz..w jakim jest wieku? trenujecie agility?[/quote] Wzięłam ją w wieku 7 miesięcy od ludzi, którzy stwierdzili, że nie chcą mieć takiego głupiego i nieposłusznego psa. Kupili laba, bo ktoś im powiedział, że to dobre psy dla dzieci, i oczywiście nie potrafili się nim zająć. Po tygodniu u mnie umiała wszystkie podstawowe komendy, nie ciągnęła na smyczy i była wzorem posłuszeństwa do naśladowania (to był mój pierwszy pies, pierwsze próby szkolenia), więc myślę, że to najlepiej świadczy o inteligencji mojej suni (i o głupocie takich ludzi). Teraz ma 17 miesięcy. Jak każdy labrador jest wiecznie głodna, uwielbia się uczyć, coś robić (nawet jeśli to noszenie zeszytu z pokoju do pokoju w kółko ;)). Uwielbia aportować, biega za rowerem (z niewiarygodnym uśmiechem na pyszczku), no i oczywiście kocha wodę (co chyba widać na zdjęciach). Na spacerze musi wejść w każdą kałużę... Od ponad miesiąca trenujemy agility. Na pierwszych zajęciach była trochę za bardzo pobudzona, ale potem było coraz lepiej. Zdjęcia z piątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=2423&page=623[/url] Jedyny problem, który mamy, to ten, że biegnąc cały czas się na mnie patrzy, przez co potrafi wpaść na przeszkodę. :D (mi się to zdarza tak samo często jak jej, więc nie mam jej tego za złe) Mam nadzieję, ze tyle informacji o mojej Negrze wam wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witamy :lol:

Wprawdzie juz troszke pisalam na forum, ale teraz chcialabym sie przedstawic na dobre. Od 2 tygodni jest szczesliwa posiadaczka goldenki. Hermiona Polaris dla nas LUba :lol: jest cudowna zakochani jestesmy w niej po uszy to nasze male szczescie. Mam tez duze szczescie 5 lenia Berte owczarka niemieckiego. Aha jestesmy z Warszawy

Pozdrawiamy goraco:lol:

tutaj jest kilka zdjec
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26517[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Witam wszystkich!! Jestem najszczęśliwszą na świecie pańcią żółtej dziewczynki o imieniu Neli. Neli ma już 3 latka 5 miesięcy i 23 dni. Urodziła się 22.12.2002r.
Nie od początku była ze mną niestety, stała się moją towarzyszką w wieku 10 miesięcy - po traumatycznym dzieciństwie. Ale od kiedy jest moja kocham ją ponad życie i zawsze ją obronię. I wszystko jej wybaczę :loveu:
Labradory zawsze były moim marzeniem. Mam nadzieję, że za rok dołączy do nas czarna siostrzyczka i że moja jedynaczka nie będzie miała przez to złamanego serca :) Najchętniej posiadałabym jak najwięcej tych psów, ale trzeba liczyć siły na zamiary. Kiedyś, oby nie za długo, będzie z nami też suczka Broholmera.
Psy były ze mną od dzieciństwa. Moim pierwszym szczęściem był kundelek Roko, który odszedł śmiercią przedwczesną i tragiczną w 1999r. Pustkę po nim starała się zająć mieszkająca z nami od kilku wtedy już lat przygarnięta suczka Doksa, która z racji wieku została u mojej mamy.
W 2003r. dołączyła do mnie Neli i jesteśmy praktycznie nierozłączne.

Mamy też swoją galerię :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1787814#post1787814"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1787814#post1787814[/URL]

Pozdrawiam wszystkich :lol:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola'] beda sie razem dobrze bawic![/quote]

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Bardzo się boje, że tak nie będzie. Moja dziewczynka jest bardzo specyficznym labkiem, po ciężkich przejściach i nie bawi się z żadnymi psami niestety.
Poza tym ona chyba zarezerwowała sobie wyłączność na moją miłość. Będę ją musiała do tego ciosu przygotowywać. Ale wierzę, że się uda i moja rozpieszczona jedynaczka się przystosuje i będzie szczęsliwa z młodszą siostrzyczką tak jak mówisz :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie obie!
Imanca, jaka Ty skrupulatna jesteś:lol: Bardzo mi to na rękę, bo Medor jest dokładnie trzy lata młodszy od Neli - 22.12. 2005 r. Czy będę mogła Cię czasami pytać o te dni. Bo lata i miesiące jakoś może zliczę:cool3:. Padam już na twarz, więc lece do galerii tylko na moment.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...