Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS POD WROCŁAWIEM. PIPI, z lekka szalona sunia w hoteliku czeka na DS


Recommended Posts

Dnia 11.03.2023 o 12:19, Poker napisał:

Zobaczymy. Dzięki Tolu.

Ciekawe w jakim wieku może być pani i czy zapewniłaby Pipi  wariatuńci odpowiednią ilość ruchu.

Muszę spytać Anecik czy jest szczekliwa.

Tak, można zapytać, każda informacja jest ważna, zwłaszcza, czy jest głośna w domu.  Myślę jednak, że suczka nadrabia  też ten poprzedni czas, bo wreszcie może się wybiegać i wybawić.  Poprzednia właścicielka nie spuszczała jej nigdy ze smyczy, na spacery wychodziła nieregularnie, suczka bardzo często przesiadywała zamknięta na balkonie. No a od interwencji w lipcu siedziała zamknięta sama w schroniskowym kojcu. 

Link to comment
Share on other sites

Poker - myślę, że nie ma się co spieszyć, spokojnie przejrzymy ankiety i na pewno  wybierzesz ten najlepszy dom dla suni. To dopiero pierwszy dzień, kiedy ogłoszenia się ukazały, jeszcze wszystko może się zdarzyć. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję  Tysiu.

Anecik mówi, że Pipi nie jest bardzo szczekliwa. Oczywiście jak ktoś dzwoni do furtki, to szczeka razem z innymi psami, ale w domu bez powodu nie drze japki.

Opowiada, że sunia jest bardzo zabiegana, pędzi to tu, to tam, wszystko ją interesuje, nie ma czasu by się zatrzymać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon w sprawie Pipi. Chętni mieszkają 30 km od Wrocławia, a ode mnie ok. 50 km. Rodzice + 18. letnia córka. Dostaną ankietę od Toli i zobaczymy co dalej. W razie potrzeby LiluTosi zrobi wizytę przed A.

No  i jeszcze piszę na OLX z kolejnym domkiem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj miałam zapytanie z Dąbrowy Górniczej, mieszkanie w bloku, rodzina 2+2, dzieci dorosłe, to byłby pierwszy pies w rodzinie.

Mają przemyśleć i ewentualnie oddzwonić.

No i dzwonił pan z Katowic, który chce Pipi dla swojej prawie 80 letniej mamy.

Odmówiłam, wytłumaczyłam że sunia to mały żywiołek, pan nalega.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z domem, gdzie chętni mają 65 i 68 lat.  Dom byłby fajny, ale ze względu na wiek prosiłam o podanie osoby , która mogłaby się zaopiekować Pipi w razie W.

Pani odmówiła, twierdząc , że nie może podawać danych  synów, żeby  już teraz obarczać ich odpowiedzialnością. Więc nie dostaną suni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...