Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

[quote name='coztego'][quote name='antares']Tutaj ucichło a w Czechowicach już stoją pierwsze stacjonaty[/quote]
Czy to te Czechowice, któe mam na myśli?
:roll:[/quote]

Ano chyba właśnie te :D - niedaleko Kąpieliska w Czechowicach między Gliwicami a Pyskowicami :D :D :D .

Trwają już zaawansowane prace na terenie obiektu. Już niedługo dalsze informacje na ten temat.

Pozdrówka! 8) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='antares']
Ano chyba właśnie te :D - niedaleko Kąpieliska w Czechowicach między Gliwicami a Pyskowicami :D :D :D [/quote]
A no to superowo!!! :D
Już się bałam, że chodzi o Czechowice- [size=1]Dziedzice [/size] :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ja też cały czas myślałam o Czechowicach- Dziedzicach :-? Ale wersja, ze to Czechowice między Pyskowicami a gliwicami bardzo mi sie podoba :) Jeszcze bardziej podobałoby mi się, gdyby było wiadomo kiedy zaczyna się zabawa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Super że będzie to w Czechowicach. Mieszkamy w Gliwicach, więc jeśli będzie potrzebna pomoć to chętnie służymy. Mamy też tresera psów ktorego możemy zachęcić do pracy i pomocy dla dobra ogółu :smilecol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej!
31 lipca w Zabrzu będzie można spróbować swoich sił na prawdziwym torze agility w Zabrzu pod okiem prawdziwych fachowców. :P
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. :fadein:
Po szczegóły proszę na prv.

Link to comment
Share on other sites

Coztego przyjdź z psiakiem, teren z przeszkodami będzie ogrodzony. JAk sie zestresuje to trudno, ale jak uda Ci się go zachecic chociaz jedną przeszkódkę to może okaze się ze Twoje obawy były zbędne. Jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziec. Weźcie smakołyki, ale takie naprawde wyjątkowe - pachnące mięsko, tak aby zachęcić psiaka. Nie bierzcie zadnego suchego, aby się nie zapchały.

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale jak uda Ci się go zachecic chociaz jedną przeszkódkę to może okaze się ze Twoje obawy były zbędne.[/quote]
Ja nie mam obaw co do agility, tylko co do całego pikniku. To, że ona sobie poradzi na torze to wiem ;) , ale mam poważne wątpliwości co do otoczenia...

Zresztą jest tak potwornie gorąco, że na 99% z psem się nie wybiorę, nawet nie wiem czy sama się zdecyduję na tę wycieczkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cimi... To byłaś Ty z tym boksiem z zieloną indiańską obróźką?! Upss... Że po emblemacie nie poznałam :oops: Masz ślicznego piecha! :D
Nasz pierwszy występ na torze okazał się niewypałem. Tzn stacjonaty, opona, skok w dal nie były problemem. Przy tunelach były odmowy, ale po zachęcie dała radę. Później śmigała przez nie, że hej :) Slalom też okazał się całkiem całkiem. Ale kładka i huśtawka - jednym słowem - PORAŻKA. Zdziwiłam się, bo mała nie ma oporów przed łażenim po murkach itp. Widać jednak to nie to samo... :evil: Najgorsze jest to, że póki nie powstanie tor, to nie mgę z nią nic w tym kierunku zrobić :(

Heh... Nasz ostatni występ posłuszeństwa też był daaaaaaleki do ideału. W zasadzie zgodziłam się tylko dlatego, że strasznie mi na tym ręczniku zależało :lol: Mała była już wtedy zajechana totalnie! 6 godzin aktywności dla 4 miesięcznego malucha to jednak sporo. Zwłaszcza, gdy wokół tyle się dzieje i pełno rzeczy robi się po raz pierwszy!

Tak czy inaczej, cieszę się bardzo, że się pojawiłam. I tym bardziej czekam na otwarcie toru...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']
Nasz pierwszy występ na torze okazał się niewypałem. [/quote]
Co Ty za bzdury piszesz ;) , przecież:
[quote]stacjonaty, opona, skok w dal nie były problemem. Przy tunelach były odmowy, ale po zachęcie dała radę. Później śmigała przez nie, że hej :) Slalom też okazał się całkiem całkiem. [/quote]
Czego Ty oczekujesz od maluszka?!
[quote]Ale kładka i huśtawka - jednym słowem - PORAŻKA. [/quote]
Z tego co wiem, to są bardzo trudne ćwiczenia i nawet psy już dość mocno zaawansowane w agility, mają problemy z tymi przeszkodami.

Ja nie dotarłam :oops: , chyba mam za daleko do M1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Was ale nie wiedziałam ze to Wy :( . Szkoda, że się nie umówiliśmy co do jakichś znaków rozpoznawczych.
Ja byłam z czarnym kundelkiem, który dość dobrze sobie radził na przeszkódkach :wink: .
No i co? Robimy coś dalej z tym torem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...