Jump to content
Dogomania

LUBA

Members
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

About LUBA

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.jackrusselle.pl

Converted

 • Location
  Tychy
 1. Zapraszamy serdecznie na kolejny trening z Iwoną Gołab Termin: 16.12.2012 Miejsce: Sportowy Klub Jeździecki Jokar - Mysłowice Aleja Spacerowa 23 41-408 Mysłowice – Wesoła (zajęcia odbywać się będą na hali) Poziom i plan zajęć - dostosujemy do poziomu uczestników. Ilość miejsc: 14 psów/dzień Koszt: 80 zł W zgłoszeniu proszę podać: - Imię i nazwisko - Miejscowość - telefon kontaktowy - imię, rasa i wiek psa - na jakich wysokościach pies skacze - poziom zaawansowania A0-A3 Zapisy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Iwona Gołąb: Jest właścicielem i głównym trenerem w Odlotowych Psach - Kraków. ([URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.odlotowepsy.pl&h=CAQERi8QS&s=1"]www.odlotowepsy.pl[/URL]) Od 2005 roku startuje w zawodach kynologicznych, w 3 dyscyplin sportowych – agility, frisbee, pasienie owiec. Posiada tytuły sędziowskie 2 międzynarodowych organizacji dogfrisbee. Wraz ze swoimi psami zdobyła 1 i 2 miejsce na Mistrzostwach Europy, 1 miejsce na Mistrzostwach Czech oraz tytuł II Vice Mistrza Polski.
 2. Nie masz pomysłu w co bawić się ze swoim psem. Przyjdź i spróbujcie sportowego posłuszeństwa. Termin: 09.12.2012 Miejsce: Sportowy Klub Jeździecki Jokar - Mysłowice Aleja Spacerowa 23 41-408 Mysłowice – Wesoła (zajęcia odbywać się będą na hali) Poziom i plan zajęć - dostosujemy do poziomu uczestników. Zapraszamy początkujących jaki i bardziej zaawansowanych. Koszt: 50 zł W zgłoszeniu proszę podać: - Imię i nazwisko - Miasto - telefon kontaktowy - imię, rasa i wiek psa - poziom zaawansowania - jakie tematy chcielibyście poruszyć na warsztatach Zapisy: [email][email protected][/email] Patrycja Kowalczyk, aktywna zawodniczka obedience, która wraz ze swoją suczką Zoe ma na koncie takie tytuły jak np. Mistrz Polski Obedience kl. 1 2011, Mistrz Polski Obedience kl. 2 2012
 3. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.
 4. LUBA

  Klub w Tychach

  Program zajęć jest zawsze dostosowywany do możliwości psiaka:lol:. Zapraszamy najbliższy kurs już od 10 września.
 5. LUBA

  Klub w Tychach

  Zebrała sie juz spora grupa osób, ale nadal mamy wolne miejsca zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Serdecznie zapaszamy wszystkich chętnych. Biegamy w środy i piątki oraz w niedziele.
 6. LUBA

  światowa wystawa psów salzburg 2012

  Czy ktoś rezerwował może parking? Bo widzę, że na stronie wystawy jest taka możliwość. Czy to znaczy, że bez rezerwacji nie znajdzie się miejsca?
 7. LUBA

  Patella Luxation

  Witam, Czy może ktoś wie gdzie można zrobić badanie w kierunku PT i otrzymać certyfikat.
 8. LUBA

  16-17.01 CACIB Nürnberg (Niemcy)

  Troszeczkę nie na temat Ale szukam kogoś kto jedzie na tą wystawę i mógłby zabrać ze sobą szczaniaczka Jack Russella dla nowych właścicieli. Za pomoc będę bardzo wdzięczna :)
 9. LUBA

  2xCACIB DEBRECEN 29-30.08.2009 (Węgry)

  a na jaki nr konta trzeba wpłacać bo nie umiem znaleźć na ich stronie informacji
 10. LUBA

  Oberwart (A) i Szombathely (H)

  Czy ktoś dysponuje miejscem w samochodzie na te 2 wystawy, albo na 1. :razz: Mam małą suczkę z III grupy - bezproblemowa. Dokładamy się oczywiście do kosztów. Jestem ze śląska ale mogę dojechać na trasę.
 11. LUBA

  Interchampionat

  [quote name='sylrwia']Luba nie znam sie ale moze to nie jest istotne kiedy co uzbierasz bylebys wyslala CACIBy wraz z certyfikatem uzytkowosci [/quote] Dziękuję za odpowiedź:lol:
 12. LUBA

  Olomouc 9.i.-11.i.2009

  Witam Szukam transportu na piątek dla 1 osoby i kolankowego terrierka niekonfliktowego:lol: Jestem ze śląska :cool3:
 13. LUBA

  BRNO CACIB czerwiec 2008

  och jaka szkoda ja jestem z Tychów ale szukam na sobotę do Brna i ewentualnie na niedzielę do Krakowa Czy ktoś może z sobotnich grup miałby miejsce dla małej psiny i właścicielki ??? ;)
 14. LUBA

  Olomouc 11-13.01.2008

  Mam pytanie ponieważ pierwszy raz wybrałabym się na zagraniczną wystawę W jaki sposób można zapłacić Na ulotce podana jest tylko opłata w koronach Czy można na wystawie??
 15. LUBA

  Wilno 15-16.12.2007 Litwa 2xCACIB

  JA również szukam transportu. Jestem ze Śląska ale gdzies bliżej centrum Polski mogę dojechać koleją. Jadę z suczką Jack Russell - bezproblemową!!! :) Kontakt: [url]www.gabo.dog.pl[/url]
×