Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie,
nasz plac pięknie porasta chaszczami,ogrodzeniem zajeli się złomiarze,ale jest pięknie.
dla urzędu jestesmy chyba nielada problemem,bo totalnie ucichło.Nieoficjalnie wiem ,ze nie bardzo wiedza z czym te agility się je,wiec kombinują z opłatami ,dzierżawami odpłatnymi wg ich widełek.
tak ,aby chyba zniechęcić .Na pytanie o przekazanie tego placu dla stowarzyszenia lub jakiejś innej,, formy,,społecznej nie było odzewu.

Oficjalnie poinformowano mnie w pięknym piśmie ,ze pracują .O wynikach.......................

ale nie damy się??!!
macie jakiś pomysły,piszcie.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cimi, Wena może odpowiadać w godzinach do 15 :wink:
Wiec może ja dopowiem reszte bo śledze wasze wysiłki utworzenia ośrodka agility juz dosć długo i jestem na bieżąco.
Jezeli dojdziecie do porozumienia to miesce będzie,a to dobry początek.
Wena chyba zapaliła sie do tego pomysłu ( dużo jej nie trzeba było - bo okazała sie zapaloną sportsmenka), więc potrzeba teraz tylko checi do działania, a do tego trzeba parę osób.
Jak włączycie wspólną inicjatywę to szybko rozpoczniecie treningi :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to zróbmy tak: rozpuśćcie wici i poczekajmy jeszcze powiedzmy z tydzień, góra dwa żeby zobaczyć ilu nas będzie a potem Was zaproszę do siebie w celu pooglądania wszystkiego i...mam nadzieję rozpoczęcia działań. Mieszkam pomiędzy Gliwicami- Rybnikiem i Raciborzem. Mam pastwisko i łąkę jest więc sporo miejsca na tor i nie tylko no i duży, stary sad dla ochłody. 8)
Ja już zaczęłam coś robić: wczoraj kupiłam nową kosiarkę, wygląda jak małe BMW :lol:
A więc rzucam hasło: KTO JESZCZE SIĘ DO NAS PRZYŁĄCZA?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wena']
Ja już zaczęłam coś robić: wczoraj kupiłam nową kosiarkę, wygląda jak małe BMW :lol:
[/quote]

No to wszystko stoi na dobrej drodze :lol:. Tyle, że mnie już zaniedługo nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko, ale myślę, że być może będzie można się z kimś zabrać albo dojechać autobusem czy pociągiem do miejsca, z którego ja będę mogła zabrać samochodem. Damy radę :wink:
A może coś jeszcze oprócz agility chcielibyście robić? Mnie osobiście interesuje jeszcze obedience no i może trochę tropienie. Może znajdziemy więcej płaszczyzn do wspólnej zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj, witaj :fadein: Poznałabym Cię nawet bez podpisu dynamiczna kobieto :lol: .Problem jest w tym, że akurat 10/11 czerwca mam nieszczęsną zakładową wycieczkę na której po prostu z różnych względów MUSZĘ BYĆ. Umówmy się więc może wstępnie na konkretną datę, która będzie nas mobilizować i spróbujmy do tej daty zebrać się do kupy. Proponuję 18 czerwca, może być? To sobota więc mielibyśmy dużo czasu żeby wszystko pooglądać pogadać, poplanować no i dokonać stosownej inauguracji przy ognisku :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wena']Proponuję 18 czerwca, może być? [/quote]
Może być. Skoro wcześniej się nie da... ;)

Ja też byłabym zainteresowana obedience i tropieniem, bo jak już wspomniałam, ze skokami przez przeszkody u nas może być kiepsko... :roll:

[b]Wena[/b], a Ty masz jakieś doświadczenie w treningu? Czy będziemy musieli sobie znaleźć jakiegoś fachowca?

[size=2]Rozesłałam pw do ludzi zainteresowanych tematem, mam nadzieję, ze się pojawią :)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[b]Coztego [/b]dzięki za informację. Meldujemy się w gotowości bojowej :wink: (to ja) i skokowej (moja sucz). Gdzie dokładnie jest ta łąka, bo jakby się uprzeć to mieszkam między Gliwicami i Rybnikiem :wink: No i kupiłam ostatnio parę krążków frisbee :lol: tak w ramach relaksu. Jadę na egzamin, ja wrócę będę na łączności

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...