Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotykamy się 18 czerwca o 16:00.
:laola:
Są małe szanse, żeby było tak żeby 100% ludzi przypasowała data i godzina a trzeba przecież jakoś zacząć. Umówmy się więc że kto może to przyjedzie i już, reszta dołączy później
Tych, którzy mogą i chcą przyjechać proszę o kontakt na prv., podam dokładny adres, info jak trafić i telefon w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

Spotkajcie się, spotkajcie! Wszystko ładnie opiszcie!!! :D

Szlag by trafił to wesele... :(
Ja nawet na to wesele nie idę, tylko mój brat z bratową, a już dawno im obiecałam, że będę babysitter :roll:

No nic to! Trzymam kciuki za owocne spotkanie! :P
:drinking:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, to byłoby bardzo trudne do przeprowadzenia... Baby są dwa, w tym jedno jeszcze całkiem malutkie, a ich dom jest przeszło 20km w przeciwnym kierunku niż Żytna... :-?

Ale mam nadzieję, że uda nam się nadrobić!
[size=1]Zresztą, jak już będę u Ciebie pracować, to poszukam mieszkania w pobliżu i będę miała blisko na agility[/size] 8)
;)

Link to comment
Share on other sites

Gadzik, muszę z prawdziwą przykrością poinformować Cię, ze nikt poza Tobą nie potwierdził swojego przyjazdu na spotkanie w sprawie budowy toru. Może wynika to z tego, że ludziska myślą już raczej o wakacjach.
Propnuję więc zaczekać i wrócić do tematu po wakacjach. :(

Link to comment
Share on other sites

Tutaj ucichło a w Czechowicach już stoją pierwsze stacjonaty dla toru 8) . Reszta przeszkód się robi :). Wprawdzie lokalizacja o której początkowo była mowa (Łabędy) uległa zmianie na Czechowice, ale za to miejsce jest lepsze pod każdym względem :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej!
Myślę, że teraz w sezonie wakacyjnym będzie ciężko zebrać ekipę. Na razie dbam o to, żeby trawę utrzymać na właściwym poziomie i nie dopuścić do rozwoju jakichś baobabowych chwastów :lol: .Zdawałam też z małym PT a teraz przygotowujemy się do zawodów w OB. No a potem...wakacje, wakacje, wakacje :Dog_run:
Myślę, że wrócimy do tematu zaraz na początku września.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...