Jump to content
Dogomania

Groszek ZAMIESZKAŁ W KATOWICACH - średniej wielkosci kundelek uratowany przed schroniskiem, już u Pani Kasi


Tyśka)

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngDzień dobry, 

Nie mieliśmy pojęcia, że nasz cudowny pies ma swój pamiętnik w internecie. Nie ukrywam, że bardzo się wzruszyłam, czytając jaką drogę przeszedł Chesterek nim trafił do naszego domu. Po kilku miesiącach od adopcji mogę powiedzieć, że to była fenomenalna decyzja, żeby w pewien weekend wsiąść w auto i pojechać po tego psa — prawie 300 km 😄 Chester na ten moment jest szczęśliwym psiakiem, który na co dzień broi i rozrabia z kocią szajką. Potrafi ładnie sugerować swoje potrzeby, podaje łapę, wykonuje komendy i świetnie radzi sobie w miejskiej przestrzeni. Bardzo lubi swoją Panią weterynarz i nauczył się otwierać szafę przesuwną, w której chowałam smaczki. Dodał do naszej rzeczywistości sporo ciepła. Zostawiam Wam kilka zdjęć Chesterk, jako dobre zakończenie jego historii 🙂

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...