Jump to content
Dogomania

Uwaga uwaga! Oto w gorączce przedświątecznej zróbmy też piękny prezent zachudzonej sunieczce i dajmy jej piękne imię :) Zapraszam do 19 grudnia - zwyciężyło imię KIRA :)


agat21

Recommended Posts

Dnia 17.12.2022 o 18:00, agat21 napisał:

Ja znam tylko północne. W czym kuchennym się zakochałaś? 😉

Wszystko mi smakowało. Zwykła pizza tylko z sosem pomidorowym, bazylią i czosnkiem, dziwne kulki ziemniaczane z warzywami, fajne kieszonki z cukinią, bakłażanem, pomidorem i papryką, pasta z  sosem szałwiowym, risotto z curry, rodzynkami i orzechami, pasta z pieczonym bakłażanem, pomidorkami i dużą ilością zielska, ravioli z burakiem i pieczoną cebulką na ziemniaczanym musie, pizza z dodatkiem mąki kukurydzianej z konfitowanymi pomidorkami, karmelizowaną cebulką i mozarellą, tatar z selera z kiśćmi kalafiora i majonezem kawowym, risotto z szafranem i liśćmi nori posypane ziarnem.

Ale się rozmarzyłam. Wracamy tam na wiosnę : )

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 20:39, Aska7 napisał:

Wszystko mi smakowało. Zwykła pizza tylko z sosem pomidorowym, bazylią i czosnkiem, dziwne kulki ziemniaczane z warzywami, fajne kieszonki z cukinią, bakłażanem, pomidorem i papryką, pasta z  sosem szałwiowym, risotto z curry, rodzynkami i orzechami, pasta z pieczonym bakłażanem, pomidorkami i dużą ilością zielska, ravioli z burakiem i pieczoną cebulką na ziemniaczanym musie, pizza z dodatkiem mąki kukurydzianej z konfitowanymi pomidorkami, karmelizowaną cebulką i mozarellą, tatar z selera z kiśćmi kalafiora i majonezem kawowym, risotto z szafranem i liśćmi nori posypane ziarnem.

Ale się rozmarzyłam. Wracamy tam na wiosnę : )

O, to nawet nie znam tych wszystkich rzeczy. Na kolacje służbowe niestety firma zawsze brała nas wszystkich do knajp głównie z daniami ze zwłok zwierząt, ja byłam jedynym dziwadłem, które nie jada takich rzeczy. Ale dla mnie kucharze zawsze jednak coś fajnego wymyślili. Risotta i pasty zawsze były super.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 14:33, Livka napisał:

Ale ona jest ruda, a nie płowa ... 😉

To tylko na zdjęciu tak wygląda, w rzeczywistości jest płowa 🙂

Dnia 18.12.2022 o 16:15, Aska7 napisał:

Tina Turner płowa ??? 🤔

Też 🙂

A zresztą płowa czy niepłowa 🙂 głosujcie na Tinę - plisssss 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...