Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Dodane roślinki od Poker! Ekspresowy-kwiatkowy bazarek dla kociaków ze Szczebrzeszyna od DORA1020 do 04.12.22 r. godz. 20.00


AlfaLS

Recommended Posts

Poszły przesyłki do agat21, limonki80 i majowej. Jutro rano pójdzie przesyłka do wtatary. Już spakowana ale kolejka na poczcie mnie pokonała. Mam nadzieję, że rano nie będzie takiego tłumu.

Reszta, mam nadzieję, pójdzie jutro popołudniu.

Wpłynęło 10 zł. od Aldrumki. Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2022 o 23:37, Poker napisał:

Jeszcze nie wysłałam, bo chcę spytać kupujące czy mam teraz wysłać czy poczekać, aż się urodzą zamówione dzieci i dopiero wtedy.

I czy Twoja koleżanka kupi mulinę, bo bym wysłała razem z papirusami.

Dziś musiała wyjechać na pogrzeb. Jutro ma mi dać konkretną odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 12:08, majowa napisał:

sansewieria już u mnie, grzeje się 🙂

Za druga przesyłke to ja chyba dopłacić musze bo tylko jedna opłata przesyłkowa poszła, tylko czekam na kwote i konto, słac mozna 🙂

Ok. Podaj adres do wysyłki, a koszt podam później 

Link to comment
Share on other sites

U mnie kwiaty już nawet zasadzone! 😃 I też gratisy mi się ukazały - wielkie dzięki 😘 Nie wiem czy się ucieszyły na takie nocne sadzenie, ale nie mogłam ich tak zostawić, a przez najbliższe dni będę poza domem. Więc już sobie donicują. 🪴🪴

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 20:02, limonka80 napisał:

limonka melduje że paczka dotarła. 

Roślinki całe i zdrowe, do tego bardzo ładne i dorodne i jeszcze dostałam 2 szt. dodatkowo.

Bardzo dziękuję 🙂 

Bardzo dziękuję za potwierdzenie. Niech rosną zdrowo!

Dnia 8.12.2022 o 22:06, agat21 napisał:

U mnie kwiaty już nawet zasadzone! 😃 I też gratisy mi się ukazały - wielkie dzięki 😘 Nie wiem czy się ucieszyły na takie nocne sadzenie, ale nie mogłam ich tak zostawić, a przez najbliższe dni będę poza domem. Więc już sobie donicują. 🪴🪴

Cieszę się, że już na miejscu. Niech im się dobrze rośnie!

 

A tak swoją drogą to pogoda naprawdę zwariowała. Nigdy bym nie pomyślała, że będę w grudniu wysyłać kwiatki i że one bez problemów / w sensie bez zmarznięcia / dotrą do odbiorców...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 12:08, majowa napisał:

sansewieria już u mnie, grzeje się 🙂

Za druga przesyłke to ja chyba dopłacić musze bo tylko jedna opłata przesyłkowa poszła, tylko czekam na kwote i konto, słac mozna 🙂

Bardzo się cieszę, że roślinka u Ciebie :).

Dobrego hodowania :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 22:13, AlfaLS napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie. Niech rosną zdrowo!

Cieszę się, że już na miejscu. Niech im się dobrze rośnie!

 

A tak swoją drogą to pogoda naprawdę zwariowała. Nigdy bym nie pomyślała, że będę w grudniu wysyłać kwiatki i że one bez problemów / w sensie bez zmarznięcia / dotrą do odbiorców...

Nie kracz nie kracz, bo jakieś straszne mrozy ponoć zmierzają w naszym kierunku.. 🥶

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 22:15, agat21 napisał:

Nie kracz nie kracz, bo jakieś straszne mrozy ponoć zmierzają w naszym kierunku.. 🥶

Teraz już prawie mogą :). Jeszcze niech troszkę poczekają na wysyłkę kwiatów od Poker i później kilka dni zimowych może być. Byle nie więcej...

A dzisiaj wpłynęły przelewy od Isiak, guccio, lemonka80 i Nesiowata. Dziękujemy w imieniu kotków za "dodatek"Isiak,  guccio i lemonce80.

Link to comment
Share on other sites

  • AlfaLS changed the title to ZAKOŃCZONY. Dodane roślinki od Poker! Ekspresowy-kwiatkowy bazarek dla kociaków ze Szczebrzeszyna od DORA1020 do 04.12.22 r. godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...