Jump to content
Dogomania

Ależ piękna psia dziewczyna czeka na imię :D - zajrzyj, przekonaj się ;) Do 7 XI serdecznie zapraszam! JEST ISIA!! Zdrobnienie od Jadwisia lub Agnisia ;)


agat21

Recommended Posts

Lusia może też być od Lucyny. Ja w domu czasem do Emi mówiłam Emilka a do Kamy Kamilka ale na ulicy nigdy, żeby się nie narazić komus o tych imionach.

Najśmieszniejsze, że Emi w rodowodzie miała imię Elka, byłam w szoku bo bałam się, że jak na ulicy ją tak zawołam to przypadkowa Elżbieta może mnie ochrzanić, że ze mną świń nie pasła więc jak śmiem tak za nią wołać. Dlatego zmieniłam na Emi.

Link to comment
Share on other sites

No to nie będę już wbrew woli najważniejszych dla sunieczki osób działać 😉

Ale jeszcze przytoczę historię jak kilkanaście lat temu w największym szale janopawłowego kultu moja koleżanka nazwała psiaka właśnie zabranego ze schronu Karol. I bardzo dumnym głosem wołała psa spacerując z nim po parku. 😁 Na szczęście nikt się nie obruszał. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Ależ piękna psia dziewczyna czeka na imię :D - zajrzyj, przekonaj się ;) Do 7 XI serdecznie zapraszam! JEST ISIA!! Zdrobnienie od Jadwisia lub Agnisia ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...