Jump to content
Dogomania

Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, dzięki Wam , a teraz pierwsze dni w swoim nowym domku.


Recommended Posts

Obiecałam na wątku Shilii, że przeniosę moją deklarację na innego pieska, ale nie dostałam żadnej informacji, że piesek ma juz założony wątek, ma na imię Zoja. Dlatego nic do tej pory nie wpłaciłam. W poście rozliczeniowym na wątku Shiluni zobaczyłam info, że taka i taka kwota została przekazana na Zoję. I odszukałam wątek. A tu takie wieści, że sunia ma domek.

Proszę o powiadomienie mnie, na jakiego pieska będziemy teraz wpłacać 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 28.09.2022 o 23:34, dorota1 napisał:

Obiecałam na wątku Shilii, że przeniosę moją deklarację na innego pieska, ale nie dostałam żadnej informacji, że piesek ma juz założony wątek, ma na imię Zoja. Dlatego nic do tej pory nie wpłaciłam. W poście rozliczeniowym na wątku Shiluni zobaczyłam info, że taka i taka kwota została przekazana na Zoję. I odszukałam wątek. A tu takie wieści, że sunia ma domek.

Proszę o powiadomienie mnie, na jakiego pieska będziemy teraz wpłacać 🙂

Oj bardzo Cię przepraszam , byłam pewna że wysyłałam pw ale w tym zamieszaniu, to był czas świeżo po odejściu Shiluni za TM a zdarzyła się okazja transportu i trzeba było podejmować decyzję o ratowaniu kolejnej psinki.

A to Zojeczka, szczęśliwa w swoim domku :D.

Ma już swoich psich towarzyszy, uczy się coraz więcej rzeczy, jest kochana 🥰

DS 1.jpg

DS 2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.09.2022 o 13:30, Jo37 napisał:

Kwota 517,30 czeka w koszyku na kolejnego zamojskiego psiaka od Onaa.

Obecnie pod moją opiekę , tym razem nie tylko wątkową, wirtualną, trafił ok 16 letni staruszek po wypadku, wychudzony, zabiedzony, ŁATUŚ. Psiaczek jest u mnie na DT, niestety nie mogę mu nic więcej dać niż ciepły kącik w mieszkaniu, miłość i troskliwą opiekę. Łatuś potrzebuje pieniążków na wszystko - jedzonko, diagnozowanie, leki, badania (krew, mocz, rtg, usg, może będzie konieczny rezonans), podkłady. Jest bardzo miłym wdzięcznym za wszystko pieskiem.

Chciałabym prosić o przekazanie pieniążków które zostały po Zojce, na potrzeby Łatusia. Łatuś przyjechał również ze schroniska zamojskiego, tam taki stary kaleki piesek nie czekałby na nic dobrego.

 

Łatusiek 03112022 d.jpg

Niewidomy starszy po wypadku 1.jpg

portret 0 Łatuś.jpg

u weta 3 Łatuś.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przelew na konto Onaa - 517,30 - 07.11.22.

Są jeszcze jakieś nowe wpłaty na konto Zojki. Dzisiaj wieczorem rozliczę sunię do końca

ale wpłaty są z różnymi imionami i muszę posprawdzać dla kogo faktycznie jest przelew.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2022 o 11:15, Jo37 napisał:

Przelew na konto Onaa - 517,30 - 07.11.22.

Są jeszcze jakieś nowe wpłaty na konto Zojki. Dzisiaj wieczorem rozliczę sunię do końca

ale wpłaty są z różnymi imionami i muszę posprawdzać dla kogo faktycznie jest przelew.

 

Na konto Łatusiowe wpłynęły pieniążki 517,30 zł po Zojce 07/11/2022, dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 22.11.2022 o 20:10, Dulska napisał:

Moją stałą 20 zł dla Shili a potem dla Zojki przekazuję na Łatka. Przepraszam za zamieszanie z imionami i proszę o numer konta, jeśli się zmienił.-  

Bardzo dziękuję 🙂 i zapraszam na wątek staruszka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...