Jump to content
Dogomania

Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, dzięki Wam , a teraz pierwsze dni w swoim nowym domku.


Recommended Posts

Zojeczka dziś już w swoim nowym domku:). Podróż ok. , pani mi napisała że Zojeczka pieszczoch, i jest kochana.

Jak widać na zdjęciu Zoja zadowolona, że jest w centrum zainteresowania, w domu jest Pani i rodzice. Także rąk do głaskania nie zabraknie. Mam nadzieję że wszystko się będzie dalej dobrze układać bo Zojka to trochę łobuz. Ma teraz domek z niewielkim ale fajnym ogródkiem, w zacisznym przyjemnym miejscu, na osiedlu. Dziś jej pierwsza noc w nowym miejsca. Kochana Zojeczka ♥️.

received_819258029229719.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zojeczka okazała się wielkim pieszczochem,  wywala się kołami do góry i tylko mnie głaskaj 😀. Państwo zakochani w niej 

Pierwszą noc miała troszkę niespokojną, nie mogła sobie znaleźć miejsca ale to normalne. Teraz już jest lepiej, dziś też już spokojniejsza w ciągu dnia, oczywiście bardzo ciekawa zapachów miejsc w swoim domku i  ogródku no zabawek, np. bierze sobie zabawkę i zakopuje w swój ręcznik :). Natomiast ma  problem z utrzymaniem czystości w domu, zdarza jej się zrobić siku i koo, mimo systematycznego wychodzenia na ogródek. Państwo mają nadzieję że jak miną pierwsze dni , Zoja poczuje się u nich pewniej , zobaczy że codziennie jest już to samo, że codziennie ten sam dom, ci sami ludzie wokoło, miną pierwsze wrażenia emocje, to Zojka będzie się załatwiać na polu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, dzięki Wam , a teraz pierwsze dni w swoim nowym domku.

Serdecznie dziękuję 🌷 Wszystkim 🌷 dzięki którym możliwa była pomoc dla Zojeczki ❤️❤️❤️, wypatrzyłam ją na schroniskowych zdjęciach ale sama bez Waszej pomocy wsparcia nie dałabym rady nic więcej dla niej zrobić. także jeszcze raz Wam bardzo dziękuję, to dzięki Wam Zoja dziś jest już w swoim domku :D.

Zobacz obraz źródłowyZobacz obraz źródłowyZobacz obraz źródłowy

 

Z ds 10.jpeg

Z ds 11.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozliczenie finansów Zoji - część pieniążków została wpłacona jeszcze na imię Shili, i te wpłaty są na wątku Shili - kopiuję je tutaj:

Agnieszka 103 - 5,00 - 03.08

Marudzia - 15,00 - 05.08

ania75 - 15,00 - 10.08

helli - 50,00 - 11.08

Dulska - 20,00 - 16.08

Agnieszka 103 - 5,00 - 09.09

helli - 50,00 - 09.09

ania75 - 15,00 - 12.09

dodatkowo Mazowszanka13 wpłaciła 20,00 za VIII, i teresaaa118 100zł za VIII i IX.

Te wpłaty są ujęte w stanie finansów Shili, ale pisze skopiowałam jej też tutaj ponieważ kilka osób przeniosło swoje deklaracje na Zojkę, więc żeby było widać ich wpłaty, za które bardzo dziękuję 🌺🌷🌸.

Poniżej wpłaty ujęte tutaj na wątku Zojki już na Zojkę:

Nesiowata - 10,00 - 08.08

Krystyna z fb - 50,00 - 11.08 (VIII)

Paulina z fb - 10,00 - 12.08

Nesiowata - 15,00 - 17.08

Nesiowata - 10,00 - 02.09

Marudzia - 15,00 - 05.09

Krystyna z fb  - 50,00 - 07.09 ( IX + fryzjer)

Bardzo dziękuję 🌼🌻🌹

Link to comment
Share on other sites

Mamy kolejne wpłaty.

Agnieszka103- 5,00 - 09.09

helli - 50,00 - 09.09

ania75 - 15,00 - 12.09

Dulska - 20,00 - 16.09

Bardzo dziękujemy.

.................

Na tym kończymy rozliczanie Zojki. Kolejne wpłaty będą w koszyku czekały na

następnego pieska od Onaa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...