Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Dziś Zew był na umówionym goomingu. Pani Natalia tym razem bardzo dobrze go wyczesała. Pierwszy raz skróciła mu długie włosy na brzuchu, portkach i łapach dla jego wygody, bo to one zawsze po deszczu i błocie były w najgorszym stanie. Jego sierść nie opada, jest taka napuszona i teraz wygląda trochę  mniej reprentacyjnie po tym skróceniu. Jednak rzeczywiście jest to bardziej praktyczne. Tym bardziej, że próbowaliśmy go dać do domu z naszymi psami, ale nic z tego nie będzie. 

Niestety,  i chłopaki i Zew strasznie "kogucą". To były chwilę pelne napięcia. Żadnego jazgotu, doskakiwania. Byli spięci, na sztywnych łapach i tylko z głębi wydobywali warkot i gulgot. Atmosfera była aż gęsta i w każdej chwili mogło dojść do spięcia. Jest dziś w pokoju z Andżelą do jutra, ale potem musi wrócić do zagrody. 

Chciałam mu zrobić zdjęcia do ogłoszeń i może ktoś mu zrobi olx?

Tylko wyszły dość ciemne. Na pierwszych, na jasnym tle wyszedł ciemny i na większości zdjęć rozmazany. Przetaszczyłam więc łóżeczko pod ścianę w ciemniejszych płytkach. Choć jak patrzę, to chyba nie wyszły jakoś jaśniejsze.

Tu cześć z nich.

Grooming kosztował 300 zł. 

IMG_20231206_223407.jpg

IMG_20231206_223401.jpg

IMG_20231206_223412.jpg

IMG_20231206_223355.jpg

IMG_20231206_223343.jpg

IMG_20231206_223349.jpg

IMG_20231206_223247.jpg

IMG_20231206_223417.jpg

IMG_20231206_223421.jpg

IMG_20231206_223425.jpg

IMG_20231206_223430.jpg

IMG_20231206_223436.jpg

IMG_20231206_223446.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 12:16, Aska7 napisał:

Dziękuję. Postaram się mu zrobić na Łódź. 

Powinien być jedynakiem ? Jak koty ?

Wygląda pięknie 😀

Do suk jest ok. Może zamieszkac z suczką. Kota nie miałabym mu odwagi pokazać.

Wczoraj po przyjeżdzie był w łazience, bo byłam sama i bałam się go do dużych psów puścić, to świetnie zachowywał sie przy Zojce, Nemo, Lemurze i Malince. Jednak jak poszedł na piętro i zaległ w łóżeczku, to wzroku nie spuszczał z kręcącego się Nemo i spinał sie, kiedy Nemo podchodził. Musieliśmy małego wyprowadzić. Widocznie chciał pilnowac swojego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 17:11, Alaskan malamutte napisał:

OLX usunął mi ogłoszenie Zewa. Wyróżnione, opłacone do końca grudnia.... Nie mogę zrobić kolejnego, ponieważ boję się, że mi zablokują konto.... 

To może z poprzednimi zdjęciami zrobisz i z innym imieniem? Wcześniejsze były fajne. Najlepiej jak każdy ogłasza ze zdjęciami z jednej sesji, wtedy nie usuwają. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 22:34, Jaaga napisał:

To może z poprzednimi zdjęciami zrobisz i z innym imieniem? Wcześniejsze były fajne. Najlepiej jak każdy ogłasza ze zdjęciami z jednej sesji, wtedy nie usuwają. 

Poczekam kilka dni. Dzisiaj robiłam Bajce i bardzo długo czekało do akceptacji. Wczoraj tez robiłam ogłoszenie i dopiero dzisiaj zatwierdzili.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2023 o 19:07, Tola napisał:

Fajna sesja, bardzo urodziwy pies i wciąż cisza.

Szkoda, że nie jest na tyle zgodny, żeby być w domu, bo naprawdę fajnie się odnajduje. Może domowe zdjęcia ocieplą wizerunek dużego psa.

W osobnym ogloszeniu można wykorzystać zeszłoroczne zimowe zdjęcia. Będą akurat pasować, a serwis nie usunie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...