Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Dnia 3.05.2022 o 21:29, UlaFeta napisał:

Nie wiem czy wszystkich,ale na robaki nie wolno.Pewnie to ma jakieś znaczenie.

 

Dzięki  1207809011_kwiatki8.jpg.ea04ef931677bfc045d2324ae835f2b5.jpg    Dobrze, że tu zaglądnęłaś  🙂          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 21:32, UlaFeta napisał:

Ela dostała bez ulotki.

Zgadza się. Wcierki były z opakowaniem i była ulotka, ale wcierki wiadomo, że się nie dzieli. Natomiast tabletki dostałam luzem, bez opakowania, bez ulotki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 21:31, Radek napisał:

Dzisiaj poszedł przelew za bazarek 🙂

Dzięki wielkie Radku   🙂   A ja właśnie skończyłam wysyłanie z informacji z rozliczeniem bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 21:39, UlaFeta napisał:

Dobranocka 🌉

Ja też jestem już bardzo senna. Wykańczają mnie te przeprowadzki z działki do Kraka i z Kraka na działkę. Musze coś z tym zrobić, bo padnę jak mucha.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 21:39, elik napisał:

   A ja właśnie skończyłam wysyłanie z informacji z rozliczeniem bazarku.

Dotarło, widziałem 🙂

Dnia 3.05.2022 o 21:41, elik napisał:

Wykańczają mnie te przeprowadzki z działki do Kraka i z Kraka na działkę.

Mnie martwi, że już wróciłem z działki i jutro do pracy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 19:55, UlaFeta napisał:

Elu,mi wet powiedział, że tabletek nie można,ani dzielić,ani rozruszać.

Lepiej zapytaj.

Ja kupowałam dla moich psów i kotów Pratel na odrobaczanie, a ponieważ 1 tabletka jest na 10 kg wagi zwierzaka, więc dla kotów musiałam dzielić. Ale w ulotce jest nawet napisane, żeby rozkruszyć i podać w pokarmie, albo podać w całości. Pratel jest w smaku paskudny i o ile nie miałam problemu z psami, bo połykały w całości, to z kotami już było gorzej.

Elu, wpisz nazwę preparatu do Google'a i poszukaj ulotki, tam będzie informacja czy można tabletkę dzielić, pokruszyć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 21:51, Aldrumka napisał:

Czy spodnie się znalazły ?

Poproszę przesyłkę wspólną z @agat21 i ewentualnie @mdk8

Niestety nie. Nie doliczyłam ich do zakupów  😞

Czyli wspólna wysyłka dla trzech kupujących tylko proszę podać adres do wysyłki na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 01:35, Isabel napisał:

Elu, wpisz nazwę preparatu do Google'a i poszukaj ulotki, tam będzie informacja czy można tabletkę dzielić, pokruszyć.

Już wyrzuciłam saszetkę i nie pamiętam co to było. Mogę zobaczyć na zdjęciu na wątku, ale tylko na jednym opakowaniu była widoczna nazwa, a na drugim nie. Zapytam weta  🙂     

Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły następujące kwoty:

35,00 zł  od  dwbem  -  20.04.

50,00 zł  od  malagos  -  20.04.

40,00 zł  od  Keyuta  -  21.04.

35,00 zł  od  Ani G-R  -  27.04.

35,00 zł  od  koja  -  2.05.

10,00 zł  od  Radek  -  3.05.

60,00 zł  od  betka  -  4.05.

38,00 zł  od  Nesiowata  -  4.05.

 

Bardzo serdecznie dziękuję 

bukiet.jpg.50f4e740f63696116012d8308ec12af6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malutka już po ostatnich zastrzykach, wenflon usunięty, zdjęcie szwów 10 maja.

Dzisiaj spała ze mną, już chodzi po mieszkaniu, chętnie wychodzi na spacery i wie już gdzie jej dom. Jest niesamowicie skoczna, dzisiaj wskoczyła na fotel Maksa, nie spodziewałam się, że taka malizna da radę.

Nadal domaga się pieszczot, już sama schodzi z kanapy do miseczki z wodą, je niewiele ale to chyba mnie się tak wydaje bo pierwszy raz mam takie maleństwo. Bo chyba jej wystarcza skoro ma czym się załatwiać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 15:12, dwbem napisał:

Malutka już po ostatnich zastrzykach, wenflon usunięty, zdjęcie szwów 10 maja.

Dzisiaj spała ze mną, już chodzi po mieszkaniu, chętnie wychodzi na spacery i wie już gdzie jej dom. Jest niesamowicie skoczna, dzisiaj wskoczyła na fotel Maksa, nie spodziewałam się, że taka malizna da radę.

Nadal domaga się pieszczot, już sama schodzi z kanapy do miseczki z wodą, je niewiele ale to chyba mnie się tak wydaje bo pierwszy raz mam takie maleństwo. Bo chyba jej wystarcza skoro ma czym się załatwiać.

                 764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...  🍀 🍀  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 15:12, dwbem napisał:

 je niewiele ale to chyba mnie się tak wydaje bo pierwszy raz mam takie maleństwo. Bo chyba jej wystarcza skoro ma czym się załatwiać.

Malutka jest, pewnie wiele nie potrzebuje jedzenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 15:12, dwbem napisał:

Malutka już po ostatnich zastrzykach, wenflon usunięty, zdjęcie szwów 10 maja.

Dzisiaj spała ze mną, już chodzi po mieszkaniu, chętnie wychodzi na spacery i wie już gdzie jej dom. Jest niesamowicie skoczna, dzisiaj wskoczyła na fotel Maksa, nie spodziewałam się, że taka malizna da radę.

Nadal domaga się pieszczot, już sama schodzi z kanapy do miseczki z wodą, je niewiele ale to chyba mnie się tak wydaje bo pierwszy raz mam takie maleństwo. Bo chyba jej wystarcza skoro ma czym się załatwiać.

Z radością czytam, że sunia ma się coraz lepiej. Już pewnie prosta droga do pełnego zaufania i całkowitej akceptacji nowych warunków. Myślę, że wszystko złe, co miało się wydarzyć, już się wydarzyło. Teraz będzie już tylko lepiej  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Ona już zaufała i czuje się coraz pewniej, nie boi się psów, samochodów i ludzi,coraz dzielniej maszeruje na spacerach. Tylko biedna nie wiadomo jak była karmiona bo nie zna żadnych smaków ani smakołyków, ani sera, ani mleka, dobrze że je mięso ale tylko gotowane, moje były wszystkożerne, jadły surowe mięso,jarzyny, ser, mleko bo im nie szkodziło nawet starym a ta nic do pysia nawet nie próbuje wziąć. Może z czasem się przekona tylko bedzie trudno bo żarłoczny Maks nie pozwoli niczemu leżeć bezczynnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 15:12, dwbem napisał:

Malutka już po ostatnich zastrzykach, wenflon usunięty, zdjęcie szwów 10 maja.

Dzisiaj spała ze mną, już chodzi po mieszkaniu, chętnie wychodzi na spacery i wie już gdzie jej dom. Jest niesamowicie skoczna, dzisiaj wskoczyła na fotel Maksa, nie spodziewałam się, że taka malizna da radę.

Nadal domaga się pieszczot, już sama schodzi z kanapy do miseczki z wodą, je niewiele ale to chyba mnie się tak wydaje bo pierwszy raz mam takie maleństwo. Bo chyba jej wystarcza skoro ma czym się załatwiać.

A jak z Maksem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 19:48, dwbem napisał:

 Tylko biedna nie wiadomo jak była karmiona bo nie zna żadnych smaków ani smakołyków, ani sera, ani mleka, dobrze że je mięso ale tylko gotowane

To szybko przejdzie. Nasza poprzednia sunia, Saruśka, gdy dotarła do nas nie chciała jeść niczego poza gotowaną rybą. Szybko się przekonała do nowych smaków.

Link to comment
Share on other sites

Z Maksem zgoda, juz często leżą razem na kanapie. A ona po jednej nocy ze mną w łóżku stwierdziła, że to niezły sposób i na drugi dzień już sama wieczorem pobiegła do sypialni na łóżko.

Wychodzi chętnie na spacery, nie boi się już ani psów ani samochodów, truchta szybkim krokiem przed siebie no i najwazniejsze - już bez oporów sika i nie tylko. No i domaga się pieszczot, jest ich spragniona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...