Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Smutny Kołtunik z depresją [*] odszedł jako Joszko... Zabrało go parwo, pomożemy więc Guciowi. Dziękuję Wam za pomoc i głosy!


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 13.01.2022 o 11:39, Tyśka) napisał:

Wczoraj byłam u lekarza, malutka jeszcze się nie wybiera na świat😉 Chyba chce spokojnie poczekać aż rodzice skończą remont łazienki. Spokojnie poczekam do końca tygodnia.

❤️
Malutka wie co robi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 11:47, Poker napisał:

Ok.

A jak Malutka zechce zostać sprinterką? 🙂

Chyba że... 😉 Ale na razie wypoczywa i tylko włoski jej falują (ma tak długie).

Dnia 13.01.2022 o 12:17, Ellig napisał:

❤️
Malutka wie co robi 🙂

🙂

 

Kochani, czekam na odpowiedź od Nadziejki do soboty, później przeleję kwotę na konto Gucia bez oczka. Czeka go kosztowna diagnostyka... Gucio i mnie ujął tą swoją niedolą i byciem kupka nędzy i rozpaczy.

obraz.png.d3b27fc10a590a0a05c31d68128b9704.png.282bce68919b3f6e9288b33dc2a6e0ce.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to KONIEC, ROZLICZAM. Smutny Kołtunik z depresją [*] odszedł jako Joszko... Zabrało go parwo, pomożemy więc Guciowi. Dziękuję Wam za pomoc i głosy!

ROZLICZENIE 🙂 
Znowu jestem pod wrażeniem Waszego zaangażowania i aktywności na bazarku. ❤️ Wspólnymi siłami, dzięki Waszym nadpłatom i hojności dla Joszko (*) zebraliśmy aż 610zł!

Niestety, Joszko nie zdążył nacieszyć się wolnością i pokonała go parwowiroza, więc z zebranej kwoty przelałam skarbniczce Joszko (*), Alaskan Malamutte 9zł na fakturę po leczeniu:
 

Dnia 12.01.2022 o 22:38, Alaskan malamutte napisał:

9 zł na koncie. Dziękuję Tysiu

A reszta kwoty, czyli 601zł zostało przeznaczone dla Gucia, współtowarzysza w schronisku i współpasażera podróży Joszko (*). 

- W tym 100zł rozi przelała na konto Fundacji Zea:

Dnia 11.01.2022 o 18:03, rozi napisał:

Ja już przelałam do ZEA z tytułem dla pieska bez oczka

, co zostało potwierdzone przez Tolę na <<wątku Gucia>>.

W związku z tym na moim koncie dla Gucia zostaje do rozdysponowania 501 zł i tę kwotę przelałam na konto Guciowe:

Screenshot_20220116-145201_Drive.jpg.df5f2cf162679380a8fcf2075117d6d2.jpg

 

Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję!!!
Welsh corgi pembroke z bukietem kwiatów w pyszczku

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 16:30, agat21 napisał:

Serdeczne dzięki za przekazanie pieniędzy z bazarku dla Joszka na jego kompana niedoli w schronie - Gucia.

Pieniądze na koncie w kwocie 501 zł.

❤️💚💛🧡💜💙🤍

Bardzo dziękuję za tak szybkie potwierdzenie ♡ 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Zakończony, rozliczony. Smutny Kołtunik z depresją [*] odszedł jako Joszko... Zabrało go parwo, pomożemy więc Guciowi. Dziękuję Wam za pomoc i głosy!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...