Jump to content
Dogomania

Rewa - znaleziona na śmietiku, zestresowana sunia, która kompletnie nie radzi sobie w warunkach schroniska prosi i pomoc. Ma miejsce u kikou, ale brakuje jej funduszy. Pomóżmy jej


elik

Recommended Posts

Podeszła pod ogrodzenie w czasie wieczornego posiłku ale ktos akurat jechał niedaleko warczącym kładem i znowu odbiegła 😟

Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ona jest strasznie płochliwa. Na swoim terenie porusza się   pewnie, a jak cos ją przestraszyło to chowała się w domu ale teraz za płotem to jest bardzo wylękniona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 17:29, kikou napisał:

Mam złe wieści, Rewunia uciekła.

Przestraszyla się prac brukarskich. Panowie nie domkneli bramy i wybiegła 😔

Jeździłam i chodze w kolko po okolicy ale nie widać jej nigdzie. I jeszcze teraz roślinność jest taka bujna, że mało co widać. Poprosilam panie z dwoch okolicznych schronisk o ogłaszanie na fb. Strony schronisk na fb skupiają największą liczbę miejscowych zwierzolubów. 

Mam nadzieję że jak się zciemni i zgłodnieje to przyjdzie, ona jest taka łakomczuszka.

 

O Boże 😰  Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa, a tu taka straszna wiadomość  😭  😭 😭  Rewunia kochana bieda, oby tylko nic złego się jej nie stało. Nawet nie wiem gdzie w okolicy są schroniska, żeby podzwonić i poprosić, żeby zadzwonili do Kasi jak ją odłowią. 

Kasiu koniecznie trzeba rozplakatować okolicę jej zdjęciami z informacją że uciekła i z prośbą o telefon pod Twój numer telefonu. 

Już tak późno, a jej jeszcze nie ma 😞 😞

Mam nadzieję, że zostawiłaś Kasiu otwartą furtkę, żeby mogła wejść chociaż na podwórko.

Link to comment
Share on other sites

To okropne, że ja nic nie mogę zrobić   😭   Noc mam z głowy. Rewunia pewnie też. Noce są takie zimne, zmarznie. Gdzie bidusia jest ???  Wracaj kochana!
Nieświadoma tragedii zajmowałam się kolejnym dzikuskiem odłowionym do kastracji, a to moja Rewunia potrzebuje pomocy.  

Link to comment
Share on other sites

Na plakacie koniecznie napisz Kasiu, że jest płochliwa, żeby jej nie łapali tylko od razu dzwonili do Ciebie.
Jest taka ładna, żeby jakiś matoł nie chciał przyozdobić nią swojej budy
😞  😞  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 10:33, limonka80 napisał:

O kurcze 🙁

Może nie odeszła daleko, tylko trzyma się w okolicy tylko się gdzieś zaszyła  ...

 

Oby tak było, ale obawiam się, że w takim przypadku wróciłaby do hotelu choćby na śniadanie  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 21:26, kikou napisał:

Jest w domu!

Głód zwyciężył, przyszła dziewczyna na jedzonko. 🤩

Miałaś rację, że przyjdzie na kolację, ja jednak bardzo się o nią bałam. Całe szczęście, że trafiła, bo przecież nie zna okolicy, ale pewnie, tak jak mówiłaś, siedziała gdzieś w tej wysokiej trawie niedaleko i czekała aż się zrobi cicho i ciemno i odważyła się wyjść z ukrycia. limonka80 też mówiła, że dzisiaj na pewno się znajdzie  🙂 

Strachuś kochany tyle ciężkich przeżyć nam dostarczył. Nigdy więcej Rewuniu nie wybieraj się na samotny spacer!!!!!

Co z remontem podwórka Kasiu? Uda się ściągnąć pracowników z powrotem?
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 21:53, elik napisał:

Miałaś rację, że przyjdzie na kolację, ja jednak bardzo się o nią bałam. Całe szczęście, że trafiła, bo przecież nie zna okolicy, ale pewnie, tak jak mówiłaś, siedziała gdzieś w tej wysokiej trawie niedaleko i czekała aż się zrobi cicho i ciemno i odważyła siew wyjść z ukrycia. limonka80 też mówiła, że dzisiaj na pewno się znajdzie  🙂 

Strachuś kochany tyle ciężkich przeżyć nam dostarczył. Nigdy więcej Rewuniu nie wybieraj się na samotny spacer!!!!!

Co z remontem podwórka Kasiu? Uda się ściągnąć pracowników z powrotem?
 

Nie, awantura o bramę byla na "100 fajerek", ta ekipa juz na pewno nie wróci. Trudno, przez weekend będę leczyć skołatane nerwy, a w nowym tygodniu rozejrze się za inną ekipą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 22:05, kikou napisał:

Nie, awantura o bramę byla na "100 fajerek", ta ekipa juz na pewno nie wróci. Trudno, przez weekend będę leczyć skołatane nerwy, a w nowym tygodniu rozejrze się za inną ekipą. 

Strasznie mi przykro z powodu całego zamieszania, do jakiego doprowadziła Rewunia.  Kupa nerwów i przerwane prace remontowe       1405194521_piesekprzeprasza1.gif.4150dd60df153654554c70c3b82be45c.gif     701171014_zkwiatkiem1.jpg.2b1d2287deb1ce77aceee461cb146423.jpg

Potargaj ją trochu za karę za te piękne kudełki  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 22:21, kikou napisał:

No coś Ty, ona przecież nic nie zawiniła.

Ale była głodna, nasza globtroterka, 3 dokładki zniknęły w kilka sekund

No tak delikatnie, żeby wiedziała, że nie wolno samowolnie oddalać się z domku  🙂

Skoro taka głodna była, to chyba już zapomniała jak się odżywia na zrywce  🙂 

Ale dzisiaj będę smacznie spać. Ani burza mnie nie obudzi   😁

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Rewuni uciekinierki wpłynęły poniższe kwoty:

   10,00 od   ludwa   -  30.05.
     20,00 od  Ewa Marta deklaracja  VI  -  2.06.
     20,00 od  dorcia01 deklaracja  VI  -  2.06.
     30,00 od  limonka80 deklaracja  VI  -  5.06.
   10,00 od   mari23  deklaracja VI   -  5.06.
     10,00 od  Nesiowata deklaracja  VII  -  9.06.
     40,00 od  b-b deklaracja  VIII  -  9.06.
     25,00 od  Agnieszki od elik deklaracja  VI  -  9.06.

Bardzo serdecznie dziękuję

597237834_dziekujserdecznie1.png.e0dc147c134119a131563a1024258fca.png

   oraz
       25,00 od   elik  deklaracja VI   -  1.06.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...