Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Dzisiejsza wiadomość od p. Dariusza:

Sara z dnia na dzień coraz bardziej nasza ( a wydawało się, że bardziej jest to niemożliwe:):).

Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że możemy mieć takiego pieska.

Wczoraj zabawy z przynoszeniem piłeczki,  a dzisiaj zapoznanie z kotem przez zamknięte drzwi balkonowe i zero agresji. Żona bardzo chwali sobie poranne spacery po łąkach, a Sara spisuje się wzorowo.

Nie nakłaniamy jej do niczego i obserwujemy czego może nie lubić, ale praktycznie nie zgłasza protestów co do naszego zachowania :).

Chyba już odkryliśmy dlaczego nie lubi twardej karmy -  na chrupkach pozostał jakby ślad bardzo leciutkiego krwawienia ? A co do okresowego smutku w oczkach to pracujemy wytrwale znajdując jej wtedy miłe zajęcia i drapanie za uchem :). 

Pozdrawiam D.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)
Dnia 26.02.2022 o 10:45, Tyśka) napisał:

Piękne wieści... ♡♡♡

Ale tytul zawsze mnie mrozi.

 

Dnia 26.02.2022 o 11:23, mgog napisał:

A może tak zmienić tytuł 😉 

 

Dnia 26.02.2022 o 11:40, Poker napisał:

Mnie też mrozi

Zmieniłam z ogromną przyjemnością!

A teraz niespodzianka - zdjecia z nowego domu:)

Dużo zdjęć - Sara jest chyba zadowolona?

20220226_092623 (1).jpg

IMG_20220220_192203.jpg

IMG_20220220_192210.jpg

IMG_20220220_192213.jpg

IMG_20220221_185335.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj otrzymałam taką informację:)

Myślę, że Sara jest jednak szczęściarą i pomimo pomyłki z domem w Krakowie, odnalazła swoją rodzinę, a oni ją znaleźli:)

Mija właśnie tydzień od kiedy Sara jest z nami i mogę autorytatywnie stwierdzić, że piesek zaakceptował nas całkowicie.
Do wczoraj Sara jeszcze zachowywała się dość czujnie, ale już dzisiaj spała na fotelu nogami do góry jak to odprężone psy tylko potrafią.
A i zaczęła jeść jak należy.
Okres niewątpliwego dużego smutku minął :). 
Dlaczego o tym piszę?
Jak się domyślam zawsze ma Pani obawy czy piesek nie wróci.
W naszym przypadku zaakceptowaliśmy Sarę już z fotografii i opisu.
Będąc w hoteliku chcieliśmy tylko potwierdzenia i tak się po kilku minutach stało.
Obawialiśmy się tylko czy pies zaakceptuje nas i nowe warunki, bo to w przypadku adopcji ( przez nas postrzeganej jako dobro psa ) najważniejsze.
Przez ubiegły tydzień zamęczałem Panią opisami procesu wzajemnej asymilacji, aby Panią i siebie też uspokoić :))) .
Ale wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami :):):).
Sara znalazła dom i zostaje z nami na zawsze:):)
Jeszcze raz dziękujemy za tak sprawne i pozytywne przeprowadzenie procesu adopcji.
Jutro także rozwieszę kilka plakacików w pracy z namiarami na Fundację i może uda się pozyskać jakieś środki.
Pozdrawiam Darek R.
  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Parę dni temu zadzwonił pan Darek i bardzo wychwalał Sarę, jak to pięknie wkomponowała się w ich rodzinę, jaka jest mądra, wspaniała i że czekali na nią całe życie:).

Prosił też,  aby podziękować Poker za bardzo profesjonalną wizytę, co uczyniłam:)

-3142311029194262370.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A pan Darek wraz z życzeniami świątecznymi podesłał taki miły tekścik🙂 Od Sary specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli nam się  spotkać. Czas spędzony w hotelikach Sara wspomina na pewno z nostalgią, ale daje też nam odczuć,  że nie zamieni obecnego miejsca za żadne skarby !! :)))))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...