Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bardzo ważna wiadomość... w sprawie Sabinki, którą ewu wypatrzyła na tym wątku i uratowała:

Dnia 6.01.2022 o 14:13, Ewa Marta napisał:

Kochani ważna wiadomość! Odnalazła się Sabinka - dzikusek będący pod opieką Basi - ewu! Jest u Pani Aleksandry, która w końcu skontaktowała się z Magdą ze Stowarzyszenia. Mówiła, że sunia nie może u niej zostać, że doszła z nią do ściany i dalej nie pójdzie. Miała jechać do pani Ewy z Krakowa jak tylko zwolni się tam miejsce. Basia na to czekała. Pani Ewa jest prywatnym DT. Magda ma do niej jakiś namiar i będzie do niej dzwonić pytać o miejsce. Jak tylko będzie, trzeba zorganizować transport. Magda mówi, że jak się nie uda, to ona sama zawiezie sunię do Krakowa. Problem jednak jest taki, że Pani Ewa nie wystawi rachunku, dlatego sunie musimy wesprzeć zbiórką prywatną. Myślę nad tym, żebyśmy jakoś wspólnie wzięły ją pod opiekę. Można jej założyć wątek i zebrać deklaracje. Nic o niej jeszcze nie wiem, ale jestem w kontakcie z Magdą i powoli dowiemy się wszystkiego. Czy ktoś z Was pomoże w jej utrzymaniu? Ja na pewno coś zadeklaruję, ale muszę się podliczyć, bo coraz więcej mam deklaracji.

Sabinka przeszłaby pod naszą dogomaniacką opiekę. Po chwili poznania suni można jej robić ogłoszenia i szukac domu.

Magda ma się skontaktować z hotelem, w którym są inne psiaki Basi, będą się starały wesprzeć ich utrzymanie, ale będą też wdzięczne za naszą pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Tysiu wydaje mi się, że Sabince trzeba założyć wątek. Żeby pomóc Stowarzyszeniu, bo rozumiem że jest teraz za nią odpowiedzialne, i żeby tu zbierać pieniądze. Np. finansowanie Agusia przejmuje grupa fejsebokowa z Sunią2000 może część deklaracji przeszłaby na Sabinkę. Wiem, że Ty nie możesz :). Moglabym to ewentualnie zrobić. @elik, @Ewa Marta czy mógłbyś się pośredniczyć w kontaktach ze Stowarzyszeniem bo aktualne info na wątku co jakiś czas by się przydało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 01:56, Aldrumka napisał:

Tysiu wydaje mi się, że Sabince trzeba założyć wątek. Żeby pomóc Stowarzyszeniu, bo rozumiem że jest teraz za nią odpowiedzialne, i żeby tu zbierać pieniądze. Np. finansowanie Agusia przejmuje grupa fejsebokowa z Sunią2000 może część deklaracji przeszłaby na Sabinkę. Wiem, że Ty nie możesz :). Moglabym to ewentualnie zrobić. @elik, @Ewa Marta czy mógłbyś się pośredniczyć w kontaktach ze Stowarzyszeniem bo aktualne info na wątku co jakiś czas by się przydało.

Zgadzam się z Tobą, też o tym pisałam na wątku Gai. Na innych wątkach Sabinka zaginie. Zapytaj tam może o pośrednictwo elik, Ewę Martę, nie wiem czy tutaj zaglądają regularnie. Sabinka teraz spędza mi sen z powiek....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 23:56, Tyśka) napisał:

Woooow 🙂 pojechała do DS? Do Twojej koleżanki? Ale cudownie!!

Tak, do mojej koleżanki. Zamieszkała z Pajdą, która miała tutaj też swój wątek - z mamusią i maleńkim braciszkiem uratowane ze stodoły. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 09:29, agat21 napisał:

Tak, do mojej koleżanki. Zamieszkała z Pajdą, która miała tutaj też swój wątek - z mamusią i maleńkim braciszkiem uratowane ze stodoły. 

Wow, czynisz cuda, agat21 ❤️ Moja wdzięczność do Ciebie sięga kosmosu! DZIĘKUJĘ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 01:56, Aldrumka napisał:

Tysiu wydaje mi się, że Sabince trzeba założyć wątek. Żeby pomóc Stowarzyszeniu, bo rozumiem że jest teraz za nią odpowiedzialne, i żeby tu zbierać pieniądze. Np. finansowanie Agusia przejmuje grupa fejsebokowa z Sunią2000 może część deklaracji przeszłaby na Sabinkę. Wiem, że Ty nie możesz :). Moglabym to ewentualnie zrobić. @elik, @Ewa Marta czy mógłbyś się pośredniczyć w kontaktach ze Stowarzyszeniem bo aktualne info na wątku co jakiś czas by się przydało.

Aldrumko, Stowarzyszenie najchętniej przekazałoby komuś zaufanemu Sabinkę. Dziewczyny nie dają rady z natłokiem spraw. Tam bardzo dużo robiła Basia, a teraz bez niej jest im naprawdę ciężko. Gdybyś założyła wątek, można by pozbierać deklaracje i szukać dla suni miejsca. Można czekać na miejsce u Pani Ewy, ale do tego czasu ona musi gdzieś być, a Pani u której jest teraz jej nie chce. O to prosiłam Magdę, żeby poszukała jakiegoś miejsca dla niej. Ja naprawdę chciałabym wesprzeć sunię, ale nie wyrabiam się z prowadzeniem wątków naszych psiaków. Przy pracy i 4 psiakach w domu zostaje mało czasu na inne zajęcia. Poza tym mamy z Ellig 4 nieadopcyjne psiaki, nie możemy wziąć na siebie piątego. 

Myślę też, że dziewczyny ze Stowarzyszenia wsparłyby ewentualne szukanie domu dla niej, ale to bardzo odległa sprawa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki i koty z lasu. Pod opieką Dogomanek niewidoma kicia UFFI oraz dzika mamusia SABINKA. Uffi ma już DS. Dzika Sabinka potrzebuje wsparcia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...