Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 15.11.2021 o 11:14, agat21 napisał:

Byłoby super, gdyby wreszcie było wiadomo co Toffikowi dolega.

To, co dziewczyny mają. Tylko pewnie będzie chciał robić MRI, więc kociak musi być w miarę stabilnym stanie. Mój Emil był malutki, z padaczką i sparaliżowany. Miał jeszcze grzybicę, wiec był na baterii leków. Prof Wrzosek zrobił mu MRI, ale ze względu na jego mały rozmiar nie pobrał płynu rdzeniowo-mózgowego. Miał też badanie na koronawirozę z Idexxu, które potwierdziło FIP w postaci neurologicznej. Lepiej już to badanie na miejscu zrobić i wysłać wynik do konsultacji. 

Dziewczyny stosowały Fosprenil? Mam zaczęta butelkę Gamavitu, moge przesłac pocztą. Dawałam przedwcześnie urodzonym szczeniakom, więc jest czyste opakowanie., Trzyma się go w pokojwej temperaturze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 18:10, Smyku napisał:

Dziewczyny , proszę o informację jakie macie o Beninu , teraz trudno mi przeczytać cały wątek . Widziałam na zdjęciu , że chodzi na smyczy , doczytałam , że ma cztery miesiące  . Czy teraz jest w DT? 

No pewnie, to wspólny wątek, można się pogubić. Benio:

- potrafi chodzić na smyczy,

- jest w trakcie nauki czystości (od tygodnia jest w DT, wcześniej był w kojcu),

- do psów rewelacyjny, z każdym chce się bawić, więc na spacerze ciągnie w ich stronę,

- do ludzi ogromny przytulak i całuśnik,

- na spacerze w nowym miejscu bez lęków,

- szybko się uczy,

- sporo ma energii, wszędzie go pełno, ma żywy temperament,

- znajdzie każda dziurę w płocie.

Odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony na wirusówki, zaczipowany. Ma cztery i pół miesiąca. Przebywa aktualnie w Zamościu (woj lubelskie), pan prosił o pomoc w transporcie, wiec jedynie pytanie czy coś dorzuciłby się do jego kosztów, w miarę możliwości oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 15:10, Jaaga napisał:

To, co dziewczyny mają. Tylko pewnie będzie chciał robić MRI, więc kociak musi być w miarę stabilnym stanie. Mój Emil był malutki, z padaczką i sparaliżowany. Miał jeszcze grzybicę, wiec był na baterii leków. Prof Wrzosek zrobił mu MRI, ale ze względu na jego mały rozmiar nie pobrał płynu rdzeniowo-mózgowego. Miał też badanie na koronawirozę z Idexxu, które potwierdziło FIP w postaci neurologicznej. Lepiej już to badanie na miejscu zrobić i wysłać wynik do konsultacji. 

Dziewczyny stosowały Fosprenil? Mam zaczęta butelkę Gamavitu, moge przesłac pocztą. Dawałam przedwcześnie urodzonym szczeniakom, więc jest czyste opakowanie., Trzyma się go w pokojwej temperaturze.

Dziękuję, przekazuję Marcie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 18:19, Tyśka) napisał:

No pewnie, to wspólny wątek, można się pogubić. Benio:

- potrafi chodzić na smyczy,

- jest w trakcie nauki czystości (od tygodnia jest w DT, wcześniej był w kojcu),

- do psów rewelacyjny, z każdym chce się bawić, więc na spacerze ciągnie w ich stronę,

- do ludzi ogromny przytulak i całuśnik,

- na spacerze w nowym miejscu bez lęków,

- szybko się uczy,

- sporo ma energii, wszędzie go pełno, ma żywy temperament,

- znajdzie każda dziurę w płocie.

Odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony na wirusówki, zaczipowany. Ma cztery i pół miesiąca. Przebywa aktualnie w Zamościu (woj lubelskie), pan prosił o pomoc w transporcie, wiec jedynie pytanie czy coś dorzuciłby się do jego kosztów, w miarę możliwości oczywiście.

Dziękuję za informację , jutro się będę kontaktować z Kasią .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 12:54, Tyśka) napisał:

Bardzo proszę też o udostępnienia Westi, która prawdopodobnie w poprzednim domu była bita. Została znaleziona w zaroślach. Sunia ma DT u znajomych dziewczyn biłgorajskich, miała tam spokojnie szukać domu, ale okazało się, że główny opiekun wyjechał teraz za pracą  i  pozostali domownicy nie wpuszczają suczki do domu, dodatkowo ranka po sterylizacji nie najlepiej się goi... a mała pcha się do domu. 😞 Będę szukała dla niej miejsca w jakimś domowym hoteliku, bo żal jej w budzie. To delikatna, wrażliwa suczka. Na razie w sprawie adopcji dzwonią same oszołomy... Skradła mi serce i gdyby nie to, że ja za parę tygodni rodzę to wzięłabym ją do siebie. Serce mi się rozdziera, ale rozsądek wygrywa.


WESTI NA FEJSBUKU
westi16.jpg.d9bae182c91504233c6a54e682a7b38f.jpg
 

Jutro o 18 wizyta pa dla Westi, potrzebne kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 14:56, Tyśka) napisał:

Wspaniale ❤️

Niestety, w DT Rudolfika-Toffika i Czarusia dwa nowe kociaki. Walczą o życie, było ich 4, ale 2 nie przeżyły... 😞 te dwa co są trafiły w złym stanie, 1 nowy też ma kłopot z załatwianiem się... To te kiciusie:

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i na świeżym powietrzu
 

Jeden z kotków (ten ze zdjęcia) w nocy z 12 na 13.11. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów 😞  Dołączył do dwojga swojego rodzeństwa (*). Przy życiu został tylko Otto, który wkrótce będzie do adopcji.

Otto, ostatni z żyjących maleństw:

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „SHOT ON POCO X3 NFC”

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie telefonicznej z panem zainteresowanym Beniem . Na wizytę umówiliśmy się na sobotę , pan pracuje w tym tygodniu na popołudnie . Psa mieli 15 lat , chodził z nim do weta do którego też chodzę. Działka ogrodzona , ale pies będzie domowy . Państwo mają wnuki , które miały kontakt z ich psem . Mimo , że mają dzialke to pies chodził na regularne spacery. Jeśli dojdzie do adopcji to będziemy bez mała sąsiadami . Brzmi bardzo sensownie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 18:38, Poker napisał:

Smykusiu, dzięki , że podjęłaś się pomocy. Mam  nadzieję, że nie urwiesz mi głowy za to ,że Cię wrobiłam.

Benio pogryzł szelki , bo kto to widział nie zdjąć psu ubrania wyjściowego ?

Trzymam kciuki za Westi też.

Pokerku przecież wiesz , że głowy nie urwę bo jesteś z klanu Lolusiowego . Buziaki

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki i koty z lasu: 12 szczeniąt i 2 mamusie zabezpieczone. Pod opieką Dogomanek niewidoma kicia UFFI oraz dzika mamusia SABINKA.
Dnia 3.11.2021 o 15:02, ewu napisał:

ROZLICZENIE RODZINKI (Sabinki - mamy oraz Uli) - kopiuję <<POST>> ewu ze str. 16.

WPŁATY:

Tyśka - pozostałość po Myszce - 216 zł

agat21 - bazarek - 320 zł 

ewu -  100 zł

agat21 - bazarek - 145 zł

Razem: 781 zł


WYDATKI:

transport - 300 zł

karma - 117 zł

 wet - 40 zł

szczepienie - 45 zł

Razem: 502 zł


SALDO: +279 zł - w dn.20.10.2021

Uli już ma swój dom.

279 zł  zostaje dla Sabinki.

Ewu, czy miałaś jakieś wpłaty albo wydatki na Sabinkę, które powinnam uwzględnić na pierwszej stronie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...