Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 6.11.2021 o 19:13, Tyśka) napisał:

Hurra! Wiadomość z ostatniej chwili!
Pojawiła się szansa dla Chrupki i Gratki. Katarzyna, która wzięła pod swoją opiekę do hoteliku łańcuchową Gabi (ta którą wiozła Aska7) może przejąć szczeniorki. Udało się znaleźć na szybko transport, szczeniorki jadą jutro ❤️ 

Ufffff kamień z serca. Biedactwa znajdą wreszcie spokój, ciepło,  pełny brzuszek i poczucie bezpieczeństwa. Ogromnie się cieszę.

Dzięki Tysiu za wspaniałą wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 19:13, Tyśka) napisał:

Hurra! Wiadomość z ostatniej chwili!
Pojawiła się szansa dla Chrupki i Gratki. Katarzyna, która wzięła pod swoją opiekę do hoteliku łańcuchową Gabi (ta którą wiozła Aska7) może przejąć szczeniorki. Udało się znaleźć na szybko transport, szczeniorki jadą jutro ❤️ 

Ale domu szukają nadal prawda?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 20:26, agat21 napisał:

Benio nie jest już sam! Jak się cieszę! 

Dramatycznie przeżył adopcje Alexa. Ciągle płakał, omal serce mu nie pękło... Dobrze, że udało się znaleźć DT. Teraz niech tylko ułoży relacje z rezydentami, żeby mógł tam zostać aż znajdzie swoją Rodzinę. 

Link to comment
Share on other sites

Pokażę Wam tylko jedną historię z wczoraj. Carmen to szczeniorka znaleziona na ulicy. Bardzo bardzo bojąca się, w kontakcie wręcz siusiająca ze strachu. Na razie ma wybłagane kilka dni miejsce u znalazcy, ale to PARĘ DNI. Potrzebny dla niej DT... Jutro dziewczyny zabiorą ją do weta, ale oby udało znaleźć dla Carmen jakąś miejscówkę. Szkoda byłoby ją w schronisku...
253840479_474837227567185_3347360554849662771_n.jpg.5ccfcbb4a4692e0825c650ea8d84f391.jpg

 


 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 14:16, Poker napisał:

Biedna maleńka. Widać, że sparaliżowana strachem. Nie da się znalazcy jakoś namówić? Obiecać pomoc finansową na wyżywienia i weta?

 Niestety nie, pracują po 12h, pomogli ale nie mogą sobie zostawić małej 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 13:33, Tyśka) napisał:

Pokażę Wam tylko jedną historię z wczoraj. Carmen to szczeniorka znaleziona na ulicy. Bardzo bardzo bojąca się, w kontakcie wręcz siusiająca ze strachu. Na razie ma wybłagane kilka dni miejsce u znalazcy, ale to PARĘ DNI. Potrzebny dla niej DT... Jutro dziewczyny zabiorą ją do weta, ale oby udało znaleźć dla Carmen jakąś miejscówkę. Szkoda byłoby ją w schronisku...
253840479_474837227567185_3347360554849662771_n.jpg.5ccfcbb4a4692e0825c650ea8d84f391.jpg

 


 

POST Z CARMEN NA FACEBOOKU

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 19:07, Tyśka) napisał:

Marta zabezpieczyła też  awaryjnie suczkę, która błąkała się od jakiegoś czasu po Krasnobrodzie. Dokarmiała ją jakaś pani, która ostatecznie przyznała, że chce ją sobie zostawić... na łańcuch. Oczywiście nie myślała o kastracji czy szczepieniu. Ma już parę psów, ale tylko jeden, rasowy hawańczyk mieszka w domu. Reszta jest przykuta na łańcuchu. Marta niewiele myśląc wzięła sunię do znajomych, za co polała się na nią fala hejtu na fejsbuku za to, że teraz śmie prosić o karmę... skoro była pani, która chciała przygarnąć. Nieważne do jakich warunków, ale dla ludzi Marta okazała się być naciągaczką, bo przecież sukę ktoś chciał. Kobieta, która chciała suczkę naskarżyła na Martę w gminie i wszędzie, gdzie się dało...

Lana jest w awaryjnym DT, bardzo się boi (zwłaszcza samotności), a rezydent ją niestety nie znosi, tłamsi ją dodatkowo... potrzebny i dla niej hotelik, DT, cokolwiek. Sunia ma około roku, w domu zachowuje czystość.
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Takie czasy i tacy ludzie 😞 Ograniczyłam swoją bytność na FB do minimum i jestem szczęśliwa. Odnosiłam wrażenie, że cześć udzielających się osób nie ma żadnego swojego życia, tylko żyje tym fejbukowym, wirtualnym. Wszystko wiedzą najlepiej, są sędziami innych, mają patent na odróznianiedobra od zła. Wpis na FB jest wyrocznią, bez sprawdzenia wiarygodności. Jesli nie odpisywałam na wiadomości na profilu hodowli, to wysyłali mi wielokrotne znaki zapytania. Tak jakby ktoś nie miał prawa życ swoim życiem. Nie mam messengera ani FB w tel, bo nie zamieszam być ich niewolnikiem, stale sprawdzającym, co pipczy czy plumska. Najsmutniejsze jest to, że takie osoby, same nie pomogą, a jeszcze zniechęcają innych do pomocy. I tym sposobem tylko zwierzaki tracą. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 10:09, Jaaga napisał:

Takie czasy i tacy ludzie 😞 Ograniczyłam swoją bytność na FB do minimum i jestem szczęśliwa. Odnosiłam wrażenie, że cześć udzielających się osób nie ma żadnego swojego życia, tylko żyje tym fejbukowym, wirtualnym. Wszystko wiedzą najlepiej, są sędziami innych, mają patent na odróznianiedobra od zła. Wpis na FB jest wyrocznią, bez sprawdzenia wiarygodności. Jesli nie odpisywałam na wiadomości na profilu hodowli, to wysyłali mi wielokrotne znaki zapytania. Tak jakby ktoś nie miał prawa życ swoim życiem. Nie mam messengera ani FB w tel, bo nie zamieszam być ich niewolnikiem, stale sprawdzającym, co pipczy czy plumska. Najsmutniejsze jest to, że takie osoby, same nie pomogą, a jeszcze zniechęcają innych do pomocy. I tym sposobem tylko zwierzaki tracą. 

Niestety, masz rację. Też nie mam fb na telefonie i ograniczam swoją aktywność na fb tylko do spraw psich. Już i tak moi nie-psi znajomi wyrzucili mnie ze znajomych, bo mieli dość postów o bezdomniakach, nie mam potrzeby uzewnętrzniania się tam 😉 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...