Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Tyśko, sprobujcie mimo braku czasu sie zarejestrować. Tam jest mnostwo informacji, ludzie są empatyczni i co najważniejsze, bardzo doświadczeni. Tez nie bywałam tam czesto, zakładałam watek Emilowi bez jakiejś wiekszej nadziei na pomoc, a np. całkiem obca osoba wpłaciła na jego diagnozowanie 1000 zł  Może ktoś z większym doświadczeniem Was tam ukierunkuje.

Link to comment
Share on other sites

Parę lat temu miałam tam konto, usunęłam je z 3-4 lata temu jak spotkały mnie przykrości. Nie mam dobrych wspomnień z forum, chociaż muszę przyznać, że faktycznie imponowała mi wiedza weterynaryjna co niektórych kociar. Jak znajdę chwilę to założę tam ponownie konto, zwłaszcza dla Toffisia. Dziękuję Ci za wszystko, jeszcze raz 😊

Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebny DT dla Benia.
Brak miejsca dla niego blokuje adopcję Alexa 😞 Rodzina Alexa zgodziła się poczekać aż uda się znaleźć lokum Beniowi, aby psiulek nie został całkowicie sam w kojcu. Niestety, nie wiem jak długo poczekają. 
Benek jest bardziej szalony od braci, ma mnóstwo pomysłów na minutę, wszędzie go pełno. Uwielbia się też przytulać i przesiadywać na kolanach. Jest bardzo chętny do nauki. Szkoda go w kojcu, szkoda też gdyby Alex stracił szansę na dobry dom.
AM-JKLWuhQ1lGUJsMf5_ZrFL_H8FwWwkgs4Iqs7L2zfmdp7_En0WNcW8-4cRZncXwbyY3fgSQnxY_O-rygiWzB5bovOugZataSRTJX-13JW16BgwUQk7VImUguHYAhTBT19I6ma1S4KQemjyIAA9Ubcrrcev=w1245-h830-no?authuser=0

AM-JKLWhxxE-h9stah_gdgR44I8g9kyh9G-zY2O5qDDgZBS6Pf6MdH1hm83qtFyNtzgIfCRUfidxMrQkyzOfGLnHR5MOyif7aeKMZiJz4y_RkhEmWUQf-Wo_D_IZpAPtyoL0UJG9GUtUCNu9Lp5Evm-tHhOc=w1245-h830-no?authuser=0

AM-JKLVkU-O9qPS4e_tNfk7qQ-_ymByOvBsKwTlXRVtNZCeGJ_e9bZGJf2EjvlSwD9xLBq2SN66rjEiqzGXWl8LpXGdx433UQTCFbeo04B_Qs_KQMV-7FGq22zV_SfE38Il35xteeXU1M0Ji--e2n9MHAnXI=w1245-h830-no?authuser=0

AM-JKLXVqcfoPWbv7CU7GfOYKan3hmZreHS7ln-iZ8ggUUtwBxGltce_SNb_BWH80dYp3HluU2iumUsHBXGEQT3kA0NsPGxo3TAIGfh2y-ArPpFpDSsAb7A9gLseyDqeR0abErf3AfppKSyNYvfCSHyr2sQg=w1245-h830-no?authuser=0

AM-JKLXBJ_IAS_Y3e3wUPx1icGhpGpyR_Vlco_1gXYVTou3vMLkw5vcqrMcv5KOOAYHSsggCoZ6QfAR1cBzFvEz1MgTDR96UExAPdNZJd5p_SOoJeEoJFQ5fMr4ScSBZ_6zmwgtSHuPy1RVkIxIyIPuxgcaQ=w1245-h830-no?authuser=0

AM-JKLVIn-fhVGPvAs2se6_N0-OOeltWS8xhywum99Bgq_MQgjanoc9ykacbdpz_cYNgyllutNs3q0qZ-eE5Rpe5TuiEEDPLm0Hy_snRZZ81lg5-YECtxzrIN7-GcEPg2ofRGMW8GJQ5pSDQSSKzVZbXEsJh=w1245-h830-no?authuser=0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A la York po 2 godzinach chodzenia po wsi (tzn chodzenia Dziewczyn) odnalazł dom. Okazało się, że to pies jakiejś kobiety z drugiego końca wsi, była zdziwiona że ktoś się jej psem zainteresował 😞

Dziewczyny nie próżnują... pilnie szukają DT dla małej suni.... długa historia, ale trzeba sunię jak najszybciej gdzieś ulokować. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jeden okazuje się "domny", to na jego miejsce pojawia się nastepny w potrzebie. Jakis tam koszmar dziewczyny mają. Gdyby Laimie dom się jutro udal, to mogłabym wziąć do domu jakąś sunie na hotelik. Tylko to i tak po jakimś tygodniu, bo w domu, który sprawdzamy są 3 koty, wiec trzeba odczekać na wszelki wypadek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 20:23, Jaaga napisał:

Jejku, jeden okazuje się "domny", to na jego miejsce pojawia się nastepny w potrzebie. Jakis tam koszmar dziewczyny mają. Gdyby Laimie dom się jutro udal, to mogłabym wziąć do domu jakąś sunie na hotelik. Tylko to i tak po jakimś tygodniu, bo w domu, który sprawdzamy są 3 koty, wiec trzeba odczekać na wszelki wypadek. 

Bardzo Ci dziękuję. 🙂 Przekażę Dziewczynom jak już Laima pojedzie, nie chce robić nadziei za szybko. Transport to zawsze by się znalazło... oby Laima też już zakotwiczyła na dobre na swoim, długo bidula czeka.

Dobrze, aby nową przejęła jakaś Fundacja, bo w tym samym miejscu zostały jeszcze inne bezdomne psiaki 😞 Ta dzisiejsza już wykąpana, będzie dzisiaj spać w budce u kogoś na działce, ale trochę jej żal, bo w domu od razu zajęła kanapę...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 21:11, Tola napisał:

Napisz  coś więcej o suni...

Na razie nic więcej nie wiadomo, za krotki czas, aby coś powiedzieć. Na razie sprawia wrażenie lagodnej, otwart3j na kontakt, szybko zaanektowała kanapę. Na człowieka merda ogonkiem (tzn kikutkiem). Zostawiona sama w pokoju nie płakała, nie wyła. Najważniejsza będzie ta pierwsza noc, jutro dziewczyny postarają się dowiedzieć coś więcej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 21:22, Jaaga napisał:

Jest przesłodka. Takie maleństwo. 

 

Dnia 28.10.2021 o 21:25, Tola napisał:

Jak u Jagny zwolni się miejsce, to ją zabierzemy.

 

Dnia 28.10.2021 o 21:27, Poker napisał:

Słodka sunia. BUUUU, dlaczego już nie jestem DT?

Sunia u mnie ujęła.

Dziękuję, Tola, dziękuję Jagno ♡♡♡ Oby miejsce się zwolniło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 21:27, Poker napisał:

A może Benio po adopcji Alexa, gdy zostanie sam, uspokoi się i łatwiej będzie znaleźć mu dom. Nie blokowałabym adopcji przez Benia.

Kasia, która prowadzi adopcję obu chłopaków chce dać szansę i odczekać parę dni. Może coś uda uda znaleźć Beniowi przez ten czas. Rodzina Alexa jest na miejscu, więc obiecali, że chwilę poczekają. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 21:25, Tola napisał:

Jak u Jagny zwolni się miejsce, to ją zabierzemy.

Jeśli to mialaby być tak mala sunia i Tola chce ją wziąć pod opiekę, to niech i tak przyjedzie. Napisałam tak ogólnie o jakies suni, bo myslalam, że może przydałoby się miejsce. Zakładałam wiekszą 😉 Jutro najwyzej się zgadamy po wizycie Toli w schronisku i naszej w potencjalnym domu Laimy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 21:51, Jaaga napisał:

Jeśli to mialaby być tak mala sunia i Tola chce ją wziąć pod opiekę, to niech i tak przyjedzie. Napisałam tak ogólnie o jakies suni, bo myslalam, że może przydałoby się miejsce. Zakładałam wiekszą 😉 Jutro najwyzej się zgadamy po wizycie Toli w schronisku i naszej w potencjalnym domu Laimy.

Hurra! Kolejna psina zaopiekowana. Jak dobrze. Chociaż ten wątek to worek bez dna i co chwilę jakaś kolejna istota w potrzebie się pojawia, to są takie dobre momenty, kiedy los istot się poprawia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Noc u nowej małej minęła spokojnie. Dała pospać do 9, mimo że ostatecznie spała nie w budce, a w domu. Jak zeszli do niej to zastali ją zaspaną na kanapie 😉 Zero zniszczeń. Sikupę zrobiła rano na zewnątrz, w domu żadnej wpadki. Jestem pod wrażeniem. 😍 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 10:36, Jaaga napisał:

Tez jestem pod wrażeniem.  U nas do godz. 9.00 wszystkie załatwiłyby się w domu. Musza wyjść juz o 6.00. Masz zdjęcia pozostałych psiakow z tego miejsca? Tez sa takie małe?

Pozostałe psiaki są nieco większe. Mam nadzieję, żę uda się im pomóc. Dziewczyny działają. 

Małej się udało, bo i miejsce, w którym jest mimo że awaryjne i tylko na parę dni, to już ma perspektywę lepszego życia (dziękuję!!! Dogomaniacy górą 🙂 ). Dzisiaj Kasia postara się po pracy pojechać z sunią do weterynarza, aby zobaczyć ogólny stan, zważyć, określić wiek. Na razie jak zobaczyła przez okno inne psy, które przechodziły za płotem to włączyło się jej stróżowanie, oszczekała. Może w lecznicy będzie akurat jakiś zwierzak to uda się sprawdzić jej reakcję na psiaki i kotki.

Link to comment
Share on other sites

Mała ma około 2-3lata, waży 6,5kg. Odrobaczona i odkleszczona, założona książeczka. U weta grzeczniutka, potulna, troszkę bojąca się. W poczekalni był tylko husky, początkowo mała chciała się zakolegować, delikatnie merdała ogonkiem, kiedy przekroczył jej granicę zaczęła powarkiwać. Może ze strachu. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...