Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 25.10.2021 o 13:29, Tyśka) napisał:

Toffiś był dzisiaj w Zamościu (dla DT oznacza to 100km podróż, po około 50km w jedną stronę). Niestety, nadal nic nie wiadomo. Wykluczono problemy z wątrobą. Wetka wysyła Toffika na tomografię (w Lublinie/Rzeszowie), bo może to być neurologiczny problem. Tomografia jest  poza zasięgiem finansowym Dziewczyn, jeszcze dług 450zł w poprzedniej lecznicy nie jest spłacony, dziewczyny nawet nie liczą kosztów benzyny za drogę do wetów... a tomografia to spory koszt. 😞 Biedny kotek.

O rany, a ile ta tomografia kosztuje? Na leczenie w Zamościu podesłałam parę groszy od mojego znajomego, więc chyba w Royal Vecie wszystko zapłacone.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 14:25, agat21 napisał:

O rany, a ile ta tomografia kosztuje? Na leczenie w Zamościu podesłałam parę groszy od mojego znajomego, więc chyba w Royal Vecie wszystko zapłacone.

Dzisiaj w Royal Wecie wyszło 100zł. Dziewczyny mają podliczyć, ale zdaje się, że w Royal długu nie ma. Tylko ten nieszczęsny u weta w Tomaszowie. Tomografia to koszt około 800-1000zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 10:44, Tyśka) napisał:

Za to dzisiaj chłopaki mają gości 🙂 W domu dwa niewychodzące koty, Rodzina nie miała nigdy psa, więc nie upierają się też na któregoś konkretnego. Potrzebne kciuki.

Bardzo ciężko o dobre domy, jakiś kryzys w człowieczeństwie i normalności mamy...

Oj kciuki mocno zaciskam.

Link to comment
Share on other sites

Kociak mial badany poziom amoniaku w kierunku ZWO, skoro watroba została wykluczona? Przy ZWO nie zawsze są złe parametry wątrobowe. Problemy moga tez być przy zapaleniu mózgu. Miałam przypadek z neurologiczna postacią fip. Po MRI okazało się, że Emil byl nie do uratowania. Mial wirusowe zapalenie móżdżku. Czy dziewczyny maja jakas organizacje, ktora może założyć zbiórkę? Chyba nie ma innej opcji żeby neurologicznie zbadać kota, bo to duży koszt. Mial robione badanie w kierunku koranawirozy, żeby wykluczyć neurologiczna postać fip?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 16:20, Jaaga napisał:

Kociak mial badany poziom amoniaku w kierunku ZWO, skoro watroba została wykluczona? Przy ZWO nie zawsze są złe parametry wątrobowe. Problemy moga tez być przy zapaleniu mózgu. Miałam przypadek z neurologiczna postacią fip. Po MRI okazało się, że Emil byl nie do uratowania. Mial wirusowe zapalenie móżdżku. Czy dziewczyny maja jakas organizacje, ktora może założyć zbiórkę? Chyba nie ma innej opcji żeby neurologicznie zbadać kota, bo to duży koszt. Mial robione badanie w kierunku koranawirozy, żeby wykluczyć neurologiczna postać fip?

Dziewczyny nie są organizacją. Twój post przekazuję Marcie  bo zwyczajnie się nie znam, a i Twoje porady mogą być niezwykle pomocne. Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Do Alexa uśmiechnęło się szczęście. Spotkanie wypadło rewelacyjnie, Państwo zakochali się w psiaku i w czwartek/piątek psinek pojedzie do siebie (od razu będzie zrobiona wizyta przed/a). Rodzina bardzo prozwierzęca i jeśli nie pozwolą sobie wejść na głowę Aleksowi to powinni być wszyscy szczęśliwi z tej adopcji. Potrzebne kciuki 😉

Smutno jednak dla Benka, bo adopcja Aleksa oznaczać będzie, że rudy wiewiór zostanie zupełnie sam w kojcu... chyba że zdarzy się cud i ktoś zaoferuje mu Dom Tymczasowy. Tylko kto? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 20:16, Tyśka) napisał:

Do Alexa uśmiechnęło się szczęście. Spotkanie wypadło rewelacyjnie, Państwo zakochali się w psiaku i w czwartek/piątek psinek pojedzie do siebie (od razu będzie zrobiona wizyta przed/a). Rodzina bardzo prozwierzęca i jeśli nie pozwolą sobie wejść na głowę Aleksowi to powinni być wszyscy szczęśliwi z tej adopcji. Potrzebne kciuki 😉

Smutno jednak dla Benka, bo adopcja Aleksa oznaczać będzie, że rudy wiewiór zostanie zupełnie sam w kojcu... chyba że zdarzy się cud i ktoś zaoferuje mu Dom Tymczasowy. Tylko kto? 

Cieszę się z powodu Alexa jak diabli i też jednocześnie mi strasznie smutno jak pomyślę, że Benio zostanie sam.. 

Link to comment
Share on other sites

Jakby wrażeń było mało, wczoraj Uli zaczął się dziwnie poruszać. Od razu rano DT pojechał do lecznicy, gdzie został przebadany i prześwietlony. Lekarz wet. dał mu zastrzyki i jest już lepiej, Uli wrócił do brojenia. Prawdopodobnie coś sobie nadwyrężył.

 

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Majlo...

"Od ponad tygodnia Majlo znajduje się w domu stałym w Wieliczce. Super reaguje na komendy i zmienił imię, teraz nowe imię to Eliot. Rodzina jest zadowolona z tego jak bardzo mądrym jest psem, bardzo go chwalą

Cudownie jest oglądać psa, który jeszcze do niedawna żył w lisiej norze... Warto jest pomagać:)

Dziękujemy Pani Magdalenie i całej rodzinie za najlepszy dom dla Eliota"
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i pies

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 20:41, agat21 napisał:

Cieszę się z powodu Alexa jak diabli i też jednocześnie mi strasznie smutno jak pomyślę, że Benio zostanie sam.. 

Mnie też ogromnie żal Benia. 😞 Dziewczyny szukają mu DT pośród znajomych, ale mało prawdopodobne jest, aby się udało coś mu znaleźć. To łobuziak, rozdarciuch, żywioł, w dodatku urody mało adopcyjnej.

Podmieniłam wspólne ogłoszenie chłopaków na Benka oraz przerzuciłam je na Biłgoraj. Teraz Benio ma olx na Lublin, Kraków, Warszawę i Biłgoraj. Oby ktoś go wypatrzył.

Link to comment
Share on other sites

Marta dzisiaj jechała nastawić klatkę łapkę przy gospodarstwie (druga jest nastawiona przy cmentarzu, trzecia - w lesie). Musiała sama pojechać, bo okazało się, że miejscowi, którzy dokarmiają  dziką suczkę, koleżankę Niebieskookiej Bibi jednak klatki nie nastawili "aby ich własny pies się nie złapał." A jutro suka ma umówioną sterylkę... znowu nerwowo. Potrzebne kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...