Jump to content
Dogomania

Wrocław. Starsze, maleńkie , przerażone psie serduszko - odeszło tragicznie za TM !


iwa77

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapewne zostanę zlinczowany
ale szczerze mówiąc, jakie to ma znaczenie
i od razu napiszę, żeby nikomu nie robić nadziei, że mam to kompletnie w dupie

nie wiem, kto opiekował się suczką
zakładam, że wolontariuszki wrocławskiego schronu

wątek ten zobaczyłem dzisiaj
i chciałbym spytać, w jakim boksie była ta suczka, skoro została zagryziona?
z jakimi psami?
czy wrocławskie schronisko jest w stanie myśleć w sytuacjach wymagających myślenia?
czy często zdarzają się staruszki pojawiające się po śmierci właściciela?
czy Ona była z psami w jej wieku?
czy wrzucona byle gdzie, BEZ ROZUMU

dlaczego ja to piszę?
bo nie cierpię głupoty
a tak mi to wygląda
nie przemawiają do mnie szlochy po fakcie
jak można zostawić ``taki przypadek`` gdziekolwiek w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

pies? ja cię popieram w całości, te same pytania na wątku zadałam wcześniej - dlaczego nic nie zrobiono kiedy pisano że sunia jest atakowana przez jedną sukę. Przecież ktoś to widział i od razu powinna być reakcja. Nie wyobrażam sobie żebym osobiście mogła przejśc obojetnia koło takiego przypadku.Kto wrzuca starszą bezbronną sunię do boksu gdzie może być atakowana i narażona na zagryzienie, przeciez na litośc boską pracownicy i wolontariusze znaja psy w schronisku i wiedzą o nich duzo. Ja nie moge tego pojąć...:shake:
mała bezbronna sunieczka rzucona na pożarcie bez żadnego wsparcia.:angryy:
I na mnie też możecie pluć.

Link to comment
Share on other sites

wrocławskie schronisko ma opinię bardzo słabą nie od dziś
ale jeśli szefostwo jest bezmyślne, to powinien reagować wolontariat, jaki by nie był- raczkujący czy profesjonalny
po to łazicie do schroniska, żeby wyłapywać również takie sytuacje
i zwracać na nie uwagę kierownictwa, skoro ono nie dostrzega pewnych niuansów i dla niego każdy pies to taki sam pies
co z tego, że potem na dogomanii wylewa się łzy i zapala świeczki
to po prostu głupie

nie chcę ciągnąć tego wątku, choć znając nr tego psa, można zrobić koło tej sprawy sporo hałasu
liczę jednak, że ktoś się opamięta i WYCIĄGNIE WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ

i następnym razem wprowadzi starą suczkę lub starego psa do ODPOWIEDNIEGO boksu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']wrocławskie schronisko ma opinię bardzo słabą nie od dziś
ale jeśli szefostwo jest bezmyślne, to powinien reagować wolontariat, jaki by nie był- raczkujący czy profesjonalny
po to łazicie do schroniska, żeby wyłapywać również takie sytuacje
i zwracać na nie uwagę kierownictwa, skoro ono nie dostrzega pewnych niuansów i dla niego każdy pies to taki sam pies
co z tego, że potem na dogomanii wylewa się łzy i zapala świeczki
to po prostu głupie

nie chcę ciągnąć tego wątku, choć znając nr tego psa, można zrobić koło tej sprawy sporo hałasu
liczę jednak, że ktoś się opamięta i WYCIĄGNIE WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ

i następnym razem wprowadzi starą suczkę lub starego psa do ODPOWIEDNIEGO boksu[/quote]

Nikt się nie opamieta, każdemu zwisa, kto wyciągnie wnioski?
Wolontariat? W Polsce nie ma prawdziwego wolontariatu dla zwierząt.
Każdy wolontariusz musi walczyć aby cokolwiek mógł zrobić. A schroniska tlumaczą się, ze są przepełnione, że brakuje ludzie do pracy, że mało płacą........... ale wolontariusze pomóc nie mogą. Paranoja.
Jak będziemy siedzieć cicho to stan taki będzie się utrzymywał. Ta sunia zasługuje aby przynajmniej ktoś poniósł karę. Ale kto? Chyba tylko my z Dogo cierpimy i nie możemy sobie tego wybaczyć.

Link to comment
Share on other sites

tylko zadziwiające jest to, że laski pojęczały po suni w typowy, dziecinny, dogomaniacki sposób i nagle zniknęły z wątku

piszesz, że wolontariat musi walczyć?
to niech walczy!
a tu nagła cisza

jeszcze trochę i nagłośnię tę sprawę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']tylko zadziwiające jest to, że laski pojęczały po suni w typowy, dziecinny, dogomaniacki sposób i nagle zniknęły z wątku

piszesz, że wolontariat musi walczyć?
to niech walczy!
a tu nagła cisza

jeszcze trochę i nagłośnię tę sprawę...[/quote]

a ja Ci pomogę

Link to comment
Share on other sites

Ja na początku pytałam te "laski" dlaczego nie zareagował nikt skoro było widać, że sunia jest atakowana to nikt nie udzielił odpowiedzi.:roll:.Teraz płacz nic nie da, trzeba było psa ratować póki się dało:angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem osobą co prawda upoważnionom do udzielania żadnych informacji, bo nie jestem w żaden sposób związana z wrocławskim schronem, ale mogę tylko powiedzieć, że dla jednej suni, dla której tamta była także zagrożeniem udało się znaleźć dom. Wiem o tym, bo sama robiłam jej ogłoszenia. Jeżeli ktoś nie wierzy to mogę odszukać wątek tego maleństwa. Co do informacji, czy aktualnie przebywają jakieś inne psy z tą agresywną suczką, to trzeba już pytać dziewczyn z Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

a gdzie one są?

np iwa77?
jakoś nic nie przeszkadza jej pisać non-stop na innych wątkach
to są działania przeciwko sobie
bo ja jestem już blisko
jeśli nikt się tu nie odezwie i nie wytłumaczy sytuacji

co to, gówniarzeria jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']a gdzie one są?[/quote]

Niestety odpowiedzieć na to pytanie nie mogę, bo wiem na ten temat dokładnie tyle co Ty. Jeżeli bardzo nurtuje Cię ta sprawa zawsze możesz wysłać do tych osób pw, a nicki bez problemu znajdziesz w pierwszych postach wątku.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedno:

iwa77:
``Tak , oba trafiły do schroniska . Ten drugi zdaje się ,że jest znacznie młodszy.
Zostały rozdzielone - piesek poszedł do piesków , a suczka do boksu suczek -inaczej się nie da niestety``...




to żart jakiś z tym, że się nie da ?
to jakiś bajzel już jest teraz nie schron ?
co to znaczy, że się nie da ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Jestem oburzona tym, co widze na tym watku[/B]

W kazdym, nawet najlepszym schronisku zdarzaja sie sytuacje zagryzien - i nie jest to niczyja wina - oczywiscie poza tymi, ktorzy te zwierzeta wyrzucaja. To oni skazuja je na taki los.My do cholery nie mamy mozliwosci jasnowidzenia i zapewniam was, ze gdyby ktokolwiek wiedzial, ze moze stac sie tragedia interweniowalby.Wczesniej nic nie zapowiadalo akich zdarzen, pozornie bylo wporzadku.Co zrobic, zeby uniknac takich sytuajci? chyba tylko wybudowac dla kazdego psa osobny boks - prosze bardzo, moze przemadrzalcy pomoga finansowo?
Widze, ze zostal tu wymieniony nick Iwy77.Macie pretensje to osoby,ktora ta suke zauwazyla i ze wszystkich sil starala sie pomoc? za co ma teraz zbierac pomyje? za to, ze nie siedziala przy boksie dzien i noc i nie sprawdzala, czy jakiemus psu nie zechce sie wszczac awantury? To co tutaj wypisujecie jest okrutne wobec wolontariuszy wroclawskich, ktorzy z calych sil staraja sie pomagac i masowo zabieraja stamtad psy oraz wobec samego schroniska, ktore w tym wypadku niczemu nie zawinilo.:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ecci']Błagam dziewczyny, pomóżcie jej...byłam dzisiaj w schronisku i widziałam jak jedna z suk się na nią rzuca!!!:placz: Nie wiem czy w tej sytuacji nie przydałby się DT! A sama niunia jest po prostu przeurocza![/quote]

Nie chcę się mieszać, ale czy to nie był wystarczający powód?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']tylko zadziwiające jest to, że laski pojęczały po suni w typowy, dziecinny, dogomaniacki sposób i nagle zniknęły z wątku

[/quote]
Ja tez jęczałam i do dzisiaj jęczę.Ta sunia siedzi mi w sercu jak żaden inny psiak:shake:.Niestety nie mogłam jej pomóc.Mam już w domu 5 adoptowanych takich właśnie sierotek jak ta sunia + 3 tymczasy.
Także proszę Cię jeżeli nie masz pojęcia o niektórych sprawach,to nie osądzaj kogoś pochopnie.
Nie mogłam jej wziąźć,po prostu nie mogłam:-(...przepraszam maleńka:-(
[*]:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']a gdzie one są?

np iwa77?
jakoś nic nie przeszkadza jej pisać non-stop na innych wątkach
to są działania przeciwko sobie
bo ja jestem już blisko
jeśli nikt się tu nie odezwie i nie wytłumaczy sytuacji

co to, gówniarzeria jest?[/quote]

oczywiście zapoznałyśmy się z Twoimi agresywnymi wypowiedziami i właśnie ze względu na ich charakter nie podejmujemy polemiki...

Skoro dostrzegasz taką potrzebę, zreformuj prosze schronisko we Wrocławiu, czy najlepiej w kraju odrazu bo w sumie wszędzie są podobne problemy, spraw żeby były osobne boksy dla blisko 3tysięcy psów oddawanych do niego rocznie, będziemy Ci dozgonnie zobowiązane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)'][B]Jestem oburzona tym, co widze na tym watku[/B]

W kazdym, nawet najlepszym schronisku zdarzaja sie sytuacje zagryzien - i nie jest to niczyja wina - oczywiscie poza tymi, ktorzy te zwierzeta wyrzucaja. To oni skazuja je na taki los.My do cholery nie mamy mozliwosci jasnowidzenia i zapewniam was, ze gdyby ktokolwiek wiedzial, ze moze stac sie tragedia interweniowalby.Wczesniej nic nie zapowiadalo akich zdarzen, pozornie bylo wporzadku.Co zrobic, zeby uniknac takich sytuajci? chyba tylko wybudowac dla kazdego psa osobny boks - prosze bardzo, moze przemadrzalcy pomoga finansowo?
Widze, ze zostal tu wymieniony nick Iwy77.Macie pretensje to osoby,ktora ta suke zauwazyla i ze wszystkich sil starala sie pomoc? za co ma teraz zbierac pomyje? za to, ze nie siedziala przy boksie dzien i noc i nie sprawdzala, czy jakiemus psu nie zechce sie wszczac awantury? To co tutaj wypisujecie jest okrutne wobec wolontariuszy wroclawskich, ktorzy z calych sil staraja sie pomagac i masowo zabieraja stamtad psy oraz wobec samego schroniska, ktore w tym wypadku niczemu nie zawinilo.:angryy::mad:[/quote]


zupełnie się z tobą nie zgadzam
jak to nic nie wskazywało, skoro sunia była atakowana i pisano o tym na wątku?
co z tego, że ktoś zakłada wątek, skoro potem udaje, że sprawy nie ma, a pisze wszędzie poza nim?
nie pierdziel mi tu, że w każdym schronie zdarzają się zagryzienia, bo to żaden argument
znasz schron w Sopocie? to przykład
tam nikt nie wrzuciłby starej, malutkiej suni to nie sprawdzonego boksu
wziąłem stamtąd trzy staruszki
co to za pier...nie, że trzeba suki wrzucać do suk, rozdzielać psy, bo pies musi iść do psów
wziąłem staruszka i staruszkę, które zawsze były razem w boksie

to wszystko tylko świadczy o tym, na jakim poziomie jest wrocławskie schronisko
zresztą zawsze miało gównianą opinię

dlatego uważam, że swoje oburzenie powinnaś schować głęboko w d...

do Renaty5- nie przepraszaj maleńkiej bo to na poziomie przedszkola
nie piszę tu, że trzeba było ją zabrać do domu, bo wiem, że czasem nie można
piszę do tych tępych lasek, które widząc co się dzieje, potrafiły tylko bidolić, że sama została na noc
dlaczego nie zrobiły nic, żeby przenieść sunię
schroniskiem rządzi jakiś tyran / ka /???

do kikou- i co konkretnego wnosi twój post?
rozmawiamy o schroniskach w Polsce, tysiącach psów?
nie!- rozmawiamy o jednym istnieniu i na tym się skup!
twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, że nie wyciągasz wniosków

moje wypowiedzi są agresywne?
być może
głupota na tym wątku mnie poraża
kolejny przykład emocji, które wygrywają z rozumem

skoro masz do tego takie podejście, jak wierzyć, że to się nie powtórzy?
zawsze można będzie komuś napisać, żeby zreformował schronisko itp. pierdoły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']oczywiście zapoznałyśmy się z Twoimi agresywnymi wypowiedziami i właśnie ze względu na ich charakter nie podejmujemy polemiki...

Skoro dostrzegasz taką potrzebę, zreformuj prosze schronisko we Wrocławiu,[B] czy najlepiej w kraju odrazu bo w sumie wszędzie są podobne problemy, [/B]spraw żeby były osobne boksy dla blisko 3tysięcy psów oddawanych do niego rocznie, będziemy Ci dozgonnie zobowiązane...[/quote]
U nas nie słyszałam o zagryzieniach,ale co z tego ajk psy zimą zamarzły,bo nie było komu wsadzić słomy do bud,a wolontariatu u nas nie chcą:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...