Jump to content
Dogomania

Wrocław. Starsze, maleńkie , przerażone psie serduszko - odeszło tragicznie za TM !


iwa77

Recommended Posts

[quote name='Lilmo']Ja nadal nie mogę przestać myśleć o Tobie sunieczko :-( Cały dzień moje myśli krążą wokół Ciebie i Twojej tragicznej śmierci :-(

Isadora ukradłam Ci banerek. Mam nadzieję, że sporo osób tutaj zajrzy, bo to nauczka dla nas wszystkich na przyszłość, że trzeba działać szybko, bo później może być za późno :-([/quote]

Nic mi nie ukradłaś zrobiłam go w tym celu aby brać. Dokładnie po to jak móisz, żeby pamiętać że nie zawsze się zdąży. Mam doła od wczoraj, od chwili gdy sie dowiedziałam. Widzę, widzę biedne przerażone ciałko, w bólu, cierpieniu... :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak strasznie mi przykro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle co się cieszyłam radością Lilusi a tu takie wieści!!!!! Jak przeczytałam co się stało to serce mi zamarło, nam wszystkim zamarło. Ból, ból, ból....................straszny ból. Ja już nie wiem ile jeszcze tego bólu moje serce może przyjąć. Jakaż ona byla piękna . Mam tylko nadzieję, że .....właściwie dziś już nie mam nadziei na nic....:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

o moj Boze:placz: dopiero teraz trafilam na ten watek.To jest straszne.
Nie moge przestac sie mazać.
Jak ona musiala cierpiec...

wiadomo która suka to zrobiła?a moze kilka?
kurcze zeby to suczydlo juz nie bylo z takimi bidami w boksie:(


Tak mi przykro:-(

Śij spokojnie Rudzinko(')

Link to comment
Share on other sites

Boże...to straszne co przeczytałam...nie mogę sobie nawet wyobrazić..ona tak ufnie mimo strachu lgnęła do człowieka..i niestety...zawiedlismy ja....:placz::placz::placz::placz:proszę..napiszcie, że wiecie ktora to suka zagryzła i że jest już odizolowana z tego boksu...tam są jeszcze takie maleństwa...wiem, że Ruda miała strach w sobie i inne psy to wyczuły...ale chyba, żeby zagryźć..to musiał byc ogromny atak al;bo duży pies..z malymi w jednym boksie???:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ecci']Błagam dziewczyny, pomóżcie jej...byłam dzisiaj w schronisku i widziałam jak jedna z suk się na nią rzuca!!!:placz: Nie wiem czy w tej sytuacji nie przydałby się DT! A sama niunia jest po prostu przeurocza![/quote]


?????????? nie rozumiem dlaczego ja tak zostawiłaś ?
wystarczyło zgłosić i przenieść do innego boksu.....:shake:
W życiu bym nie zostawłla psa widząc takie zagrożenie.......a teraz skaczcie po mnie bo sie pewnie na tym skończy. Ale nie moge pojąć.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

:-([*] Skoro było widać, że sunieczka jest przerażona i się boi dlaczego nie przeniesiono jej gdzieś do spokojniejszych psów albo szczeniaków tylko trafiła od razu do dominujących i agresywnych, .Taka śliczna psina:placz:, .Kurde, tak się o nią martwiłam i masz:placz:.

Link to comment
Share on other sites

Azyl, schronisko, przytulisko...To miejsca kojarzące się ze schronieniem, dachem nad głową, jedzeniem, a przede wszystkim z BEZPIECZEŃSTWEM...

Tak bardzo mi cię żal sunieczko, tak mi smutno :-(

Rudka [*]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=CA93ybVGCeg]YouTube - Samuel Barber - Adagio for Strings[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Azyl, schronisko, przytulisko...To miejsca kojarzące się ze schronieniem, dachem nad głową, jedzeniem, a przede wszystkim z BEZPIECZEŃSTWEM...[/quote]

i my w tym wszystkim co powinniśmy te psy bronić, reagować....:shake:
Eeeeech.......:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Rudzinko mam nadzieję, że mi wybaczysz, że poproszę tutaj o pomoc dla Twojego kolegi:-(

Błagam o zajrzenie na wątek jamniczka, który z tęsknoty za człowiekiem samookalecza się. Biedak przebywa aktualnie we wrocławskim schronisku, a jego stan z każdym dniem jest co raz gorszy, więc szukamy dla niego pilnie DT.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/st...-pomoc-135688/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/st...-pomoc-135688/[/COLOR][/URL]

Błagamy, nie możemy ponieść kolejnej klęski :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...