Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Zapraszam na letni bazarek dla trzech seniorów od 11 do 25 lipca 2021 r. godz 21:00.


elik

Recommended Posts

Kochane Dziewuszeczki dzięki Wam, bazarek może latać beze mnie  🙂  Żartuję, ale to fakt, że bardzo jestem Wam wdzięczna.
Dzisiaj wyszłam z domu około godz. 8-tej, a wróciłam po 14-tej wykończona kursowaniem pomiędzy lekarzami, zabiegami i nerwami, co tam mój tymczasik dzisiaj nawywija. Na szczęście była spokojna, bo miała człowieka koło siebie.  Po wczorajszych występach zawiozłam ją na przechowanie do Onaa. Jutro też ma wychodne do Onaa, a we czwartek wracamy na działkę i będzie intensywna nauka zostawania w domu samej, bez ludzia, bo od następnego poniedziałku mam nową serię zabiegów na mój nieszczęsny kręgosłup.  MUSI nauczyć się spokojnie czekać na powrót ludzia do domu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Co pielisz/pielesz?  🙂

dzisiaj koło malin musiałam zrobić porządek, bo strasznie zarosło

działkę mam dopiero od roku, nigdy wcześniej nie interesowały mnie prace ogrodowe, a teraz karczuję, wycinam, wyrywam. Aż sama  się dziwię

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Kochane Dziewuszeczki dzięki Wam, bazarek może latać beze mnie  🙂  Żartuję, ale to fakt, że bardzo jestem Wam wdzięczna.
Dzisiaj wyszłam z domu około godz. 8-tej, a wróciłam po 14-tej wykończona kursowaniem pomiędzy lekarzami, zabiegami i nerwami, co tam mój tymczasik dzisiaj nawywija. Na szczęście była spokojna, bo miała człowieka koło siebie.  Po wczorajszych występach zawiozłam ją na przechowanie do Onaa. Jutro też ma wychodne do Onaa, a we czwartek wracamy na działkę i będzie intensywna nauka zostawania w domu samej, bez ludzia, bo od następnego poniedziałku mam nową serię zabiegów na mój nieszczęsny kręgosłup.  MUSI nauczyć się spokojnie czekać na powrót ludzia do domu.

w pierwszej chwili zrozumiałam, że będzie od czwartku do poniedziałku sama ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, NikaEla napisał:

dzisiaj koło malin musiałam zrobić porządek, bo strasznie zarosło

działkę mam dopiero od roku, nigdy wcześniej nie interesowały mnie prace ogrodowe, a teraz karczuję, wycinam, wyrywam. Aż sama  się dziwię

Spokojnie, za jakiś czas Ci przejdzie i spokojnie będziesz się przyglądać krzaczorom pijąc spokojnie kawusię/hebratkę/soczek : )

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, NikaEla napisał:

dzisiaj koło malin musiałam zrobić porządek, bo strasznie zarosło

działkę mam dopiero od roku, nigdy wcześniej nie interesowały mnie prace ogrodowe, a teraz karczuję, wycinam, wyrywam. Aż sama  się dziwię

To podobnie jak ja  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aska7 napisał:

Spokojnie, za jakiś czas Ci przejdzie i spokojnie będziesz się przyglądać krzaczorom pijąc spokojnie kawusię/hebratkę/soczek : )

Oczywiście.  Jeszcze niedawno nie było miejsca, żeby usiąść ( działka była całkowicie zarośnięta sosnami i nawłocią), ale teraz już jest.  Zdarza mi się już siadać i cieszyć się widokiem

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Dlatego się wystraszyłam:)

 

4 godziny temu, Kamila Proc napisał:

dzieki Wam za troske

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Eee tam, to tylko kwestia wysokości

A mi znowu lajki wyszły 😕 

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Zapraszam na letni bazarek dla trzech seniorów od 11 do 25 lipca 2021 r. godz 21:00.
8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Zależy jak Kamila jest wysoka, bo już upadek z 1,7m to już znaczny upadek ;))

 

2 godziny temu, Ellig napisał:

Dzień dobry I zapraszam. 

 

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Też się witam i zapraszam 🙂

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Dzien dobry:)))

 

51 minut temu, Radek napisał:

Miłego dnia zaglądającym. 

 

16 minut temu, Aska7 napisał:

Może spadła z materaca

Witam i składam dzięki wielkie zaglądającym, wpadającym, spadającym i podrzucającym!!!

3-1.jpg.4d98fad2b582d72fdbb1ae814ad32dfc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...