Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Zapraszam na letni bazarek dla trzech seniorów od 11 do 25 lipca 2021 r. godz 21:00.


elik

Recommended Posts

16 minut temu, AlfaLS napisał:

Mogłabym poprosić o jakieś wymiary garnituru nr 15?

Z wielką przyjemnością, bo garnitur jest w Krakowie, ale jutro jeśli pozwolisz, bo już padam na pisk od tych dzisiejszych wrażeń  🙂  

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Z tych fantów mam jedynie poz. 6.   16 i 27 to te, które zniknęły    583425248_pacz3.gif.351a715ed537f55fcf0dfa689205c2db.gif    Jutro jeszcze raz poszukam w Krakowie. Dzisiaj nie dałam rady, bo miałam zbyt dużo "atrakcji" związanych z odbieraniem i przystosowywaniem suni na tymczas.    
Nr 6 jest na działce, gdzie wrócimy we środę późnym wieczorem lub we czwartek rano. We czwartek zmierzę i podam wymiary. Prześle też na PW.           

Dziękuję. Nie ma pośpiechu. Jeśli to poliester to nie musisz mierzyć. Ale jeśli wiskoza i rozmiar około 44/46 to poproszę wymiar pod pachami.  Spokojnie poczekam , teraz i tak za gorąco na długi rękaw

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, AlfaLS napisał:

Mogłabym poprosić o jakieś wymiary garnituru nr 15?

Bardzo proszę:

15. Elegancki damski garnitur.  Stan bdb, jak nowy.  Na metce rozm. 42.
      Marynarka:
     
ramiona 39 cm,  p.p. 48 cm (krój daje dodatkowe miejsce na biust),  długość 54 cm
      Spodnie:
      pas 42 cm,  dł. od pasa 98 cm,  od pasa 72 cm
 

       C.W.  -   10,00 zł 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, NikaEla napisał:

Dziękuję. Nie ma pośpiechu. Jeśli to poliester to nie musisz mierzyć. Ale jeśli wiskoza i rozmiar około 44/46 to poproszę wymiar pod pachami.  Spokojnie poczekam , teraz i tak za gorąco na długi rękaw

Sprawdzę i zmierzę po powrocie na działkę. Tym razem nie brałam z sobą żadnych fantów, żeby znowu czegoś nie posiać  😞

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Poniedziałkowe dzień dobry 🙂 

Dziń doberek

1-3.jpg.879b9a08b5062a606f17e975e1e10991.jpg

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Dzień dobry :). Nareszcie pogoda, jaką lubię! Słonecznie i tylko 19 stopni!

Zapraszamy na bazarek 🙂

Też sporo, ale już nie 30. Oby tak dalej, niech podoga da nam nieco odsapnąć.

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

doberek

Bry doberek

2 godziny temu, Ellig napisał:

Hop do góry!

I niech by sobie tam pozostał.

Link to comment
Share on other sites

Niestety na prawdę, z wielkim żalem, muszę wycofać z bazarku fanty od nr 16 do 27 włącznie.  Bardzo gorąco przepraszam osoby, które je nabyły, bądź licytowały.

Nie wiem co się stało, że nie ma ich u mnie. Na pewno były, czego dowodem są zdjęcia zrobione przeze mnie na działce. Co się z nimi stało potem? Czarna dziura. Mogę się jedynie domyślać, jak już mówiłam, że przenosząc się do Krakowa, zabrałam je z działki, jak pozostałe fanty od Onaa, żebym mogła zmierzyć w razie zapytania. To były dwie torby. Jedna jest, druga zniknęła. Jedyne ewentualne wyjaśnienie, to takie, że obie torby wyjęliśmy z bagażnika, a tylko jedną zabraliśmy do domu. Ale prawda jest taka, że ani ja, ani mąż nie kojarzymy takiego faktu, żebyśmy zostawili torbę na parkingu. No ale jeśli nie tak, to jak zniknęła??? Pierwszy raz w życiu mam taki dylemat. Oby nigdy więcej. Jest to cholernie męczące.

przepraszam2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...