Jump to content
Dogomania

Ceramika handmade ciuchy i różności dla kotów ze Szczebrzeszyna - do 30.04

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam  Pani Magda od lat pomaga kotom na, karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów. Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda si

Zaczniemy dla odmiany od ceramiki  1. Miska w pomarańczach - Sprzedana LaComponella :) Średniej wielkości miseczka z energetycznym pomarańczowym szkliwem.  Wymiary: średnica 18 cm wysokość 3,

6. Liść klonu - sprzedany Jo37 :). Nieduża miseczka w kształcie klonowego liścia w kolorze turkusowo - niebieskim. Wymiary: 14x16 cm wys. 5 cm. Miseczka nie ma nóżek jest podklejona podkładkami m

17 godzin temu, Gruba Berta napisał:

ponawiam chec dokonania zakupow ;)

Przepraszam zapisałam - czasami mnie wywala z Dogo nie wiem o co chodzi - pojawia się błąd i wszystko znika 

2 godziny temu, yossariana napisał:

Przepraszam zapisałam - czasami mnie wywala z Dogo nie wiem o co chodzi - pojawia się błąd i wszystko znika 

A moje zapisałas?

Dnia 15.04.2021 o 23:34, yossariana napisał:

Powiem tak, mam wypaloną taką paterę - dam znać jak uda mi się ją poszkliwić, bo to ze względu na wzorek dosyć żmudna robota. A jakie kolory - chodzi mi o tło i ptaszki - mówię od razy że białe szkliwo na tło - to nie  - bo na wieszych powierzchniach to jakie mamy wychodzi brzydko. Może być takie białe z chmurkami jak kot ma,  lub inne. Napisz a ja dać znać czy to mamy 

Dnia 16.04.2021 o 01:50, Negra & Anna napisał:

Tło, takie jak jest na zdjęciu jest ok. Ptaszki mogłyby być wyrażnie zielone i niebieskie/turkusowe. 

To będzie leżało na drewnianym jasnym stole, ściany też drewaniane. Obok kominek kaflowy ciemno zielony. 

Może tak być?

21 godzin temu, UlaFeta napisał:

A moje zapisałas?

Ula wyślę dzisiaj wieczorem PW - żeby uporządkować zamówienia - wtedy wszystko wpiszę jak to klepniemy, bo się pogubię na wątku :)

2 godziny temu, yossariana napisał:

Ula wyślę dzisiaj wieczorem PW - żeby uporządkować zamówienia - wtedy wszystko wpiszę jak to klepniemy, bo się pogubię na wątku :)

Może tak być.Dzieki:)

54 minuty temu, La Componella FCI napisał:

poproszę 1 i 2

bardzo dziękuję - zapisuję nr 1 i zrobię rezerwację dla 2 - wcześniej ta patera omyłkowo była zapisana jako nr 4 ( były dwa fanty z numerem 4 - patera i kafelek ) Majowa licytowała 4 - napisałam do niej, ale jeszcze nie odpowiedziała