Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 26.06.2022 o 12:42, KrystynaS napisał:

Agat czy dotarła moja wpłata dla Makarego za czerwiec?

Na pewno dotarła, zawsze pamiętasz o Makusiu, to ja nie zawsze pamiętam i uzupełnieniu wpłat na wątku - przepraszam. Lecę uzupełnić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 13:51, KrystynaS napisał:

Wiesz czerwiec miałam bardzo zakręcony, lipiec zapowiada się nie lepiej. Mogłam zrobić wpłaty dla innych psów a dla Makarego mogłam niechcący przeoczyć, takie rzeczy mogą się zdarzyć dlatego pytam.

To sprawdzę niedługo konto i dam znać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 13:51, KrystynaS napisał:

Wiesz czerwiec miałam bardzo zakręcony, lipiec zapowiada się nie lepiej. Mogłam zrobić wpłaty dla innych psów a dla Makarego mogłam niechcący przeoczyć, takie rzeczy mogą się zdarzyć dlatego pytam.

Jest jest 🙂 Nie przeoczyłaś Makusia - i szczerze - nawet Cię nie podejrzewałam o to! 😊

Link to comment
Share on other sites

A nasz Makuś w sumie zawsze jak pogoda sprzyja to woli przebywac na zewnątrz ale teraz jak upały to więcej czasu spędza w środku. Nóżeńki, odpukać, noszą chłopczyka, może biegać nie biega ale spaceruje sobie bez problemu.

IMG_20220704_220507.jpg

IMG_20220704_220352.jpg

IMG_20220704_212640.jpg

IMG_20220704_212742.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 22:08, kikou napisał:

Faktura za librele wisi na mailu od tygodnia 🙂

No żartujesz? 😮😱 Przeglądałam nawet dziś skrzynkę i nie było.. Choroba - może do spamu z jakiegoś powodu poleciało? Jutro sprawdzę wszystkie foldery zatem. 

Link to comment
Share on other sites

Przelewam dziś zatem kikou 380 zł za hotelowanie w czerwcu oraz 420 za Librellę. Żeby Makuś nie został praktycznie bez kasy biorę 200 zł ze spadku po ukraińskiej Norci - pieniędzy, które wpłaciła dla niej Helli i zgodziła się na wykorzystanie na innego psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Trochę chłodniej wreszcie na Dolnym Śląsku, pieski odetchnęły po morderczych upałach, Makary pewnie ma więcej siły i chęci, by wyjść na trawkę :) zapowiadają powrót upałów, ale mam nadzieję, że jednak nie będzie aż tak źle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...