Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 10.01.2023 o 14:42, elik napisał:

Makary dostał 290,00 zł z tego bazarku  < L I N K >
Gdy kasiorka zamelduje się na koncie bardzo proszę o potwierdzenie na wątku.

 

Dnia 10.01.2023 o 17:18, Aska7 napisał:

Z mojego bazarku przelałam dla Makarego 125,00 zł. Jak dotrą, proszę o potwierdzenie.

 

Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie Makusia 🤗❤️💚🧡💛

Przyszły obie wpłaty 🌷🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2023 o 23:02, KrystynaS napisał:

Agat czy moja wpłata styczniowa dotarła?

Doszła już 2 stycznia! Tak błyskawicznie ją przesłałaś w styczniu, że nie sprawdziłam przelewów z tego dnia. Bardzo Cię przepraszam i dziękuję, że czuwasz nad rozliczeniami 😘🌷

Link to comment
Share on other sites

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2023 o 19:31, Tola napisał:

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na konto ZEA przelali 1 706,10 zł.

Mam jeszcze 100 zł z FB od p. Joanny z Sędziszowa Małopolskiego, 109 zł z bazarku urodzinowego Tianku dla staruszków i 960 zł ze zbiórki Mta82 w przedszkolu w Warszawie.

Razem zamojskie staruszki nazbierały 2875,1 zł.

Na zbiórce wystawionych było 10 psów: Fado, Makary, Łatuś, Drugi, Graf, Bonus, Michu, Szymek, Wikary, Dylan.

Michu znalazł dom, więc całą kwotę podzieliłam na 9 pozostałych psów, każdy otrzyma 319, 45 zł,  zaokrąglimy do 320 zł.

Poproszę fakturę z hoteliku lub z lecznicy na taką kwotę.

Ogromnie dziękuję za tak hojne wsparcie Makusia! ❤💙🧡 

To może ja dopłacę 60 zł na konto Zei, żeby pełną fakturę za miesięczne hotelowanie kikou mogła wystawić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...