Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

Dzięki za informację. Czy Twój kochany maż mógłby przekazać sunię w okolicy Katowic? Muszę kogoś załatwić , żeby powiózł sunię do Wrocławia albo chociaż bliżej Wrocławia.

Oczywiście dołożę się do transportu od Amelii do Was. Napisz tylko ile.

Na transport od Amelii do nas są pieniadze z bazarku, zagladnij na pierwszą stronę. Zapytałam męża i będzie jechac inną drogą. My mieszkamy prawie pod czeską granicą. Mała do odbioru bedzie u nas, w Jarząbkowicach woj. ślaskie. 

Odbiór w Katowicach ( od mojej mamy) jest tylko przy płatnym przewoźniku, bo on już zna to miejsce i może tam zostawić psa.

Ogłosiłam Matusia na OLX na Warszawę. Koszt - 12,72 zł.

Paragon z nip za antybiotyk na ZEA - 50 zł 

DSC00907.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przenoszę informacje o finansach dla maluchów na ten wątek z wątku Bostona.

Mam w tej chwili 110 zł /miesiąc + jednorazowo 21 zł z bazarku plasteliny.

Jaaga, jak wolisz ?  Wpłacać co miesiąc czy np. za 5 miesięcy jednorazowo 300 zł  i 50 zł co miesiąc dopóki szczeniorki przyjeżdżają?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2021 o 12:08, Poker napisał:

Przenoszę informacje o finansach dla maluchów na ten wątek z wątku Bostona.

Mam w tej chwili 110 zł /miesiąc + jednorazowo 21 zł z bazarku plasteliny.

Jaaga, jak wolisz ?  Wpłacać co miesiąc czy np. za 5 miesięcy jednorazowo 300 zł  i 50 zł co miesiąc dopóki szczeniorki przyjeżdżają?

Zostaw może na razie u siebie te pieniadze, dobrze? Zobaczymy jakie bedą potrzeby suń Twojej i Marty. Ja nie mam zadnych wydatków, jeszcze co najwyżej kupiłabym im jakiś preparat na chrząski i kości, bo miały raczej niedobory. Mimo, że już dostają wartościową karmę, to zjadły scianę. Myślałam o Caniviton Protect, bo to daję też swoim szczeniakom. gdyby nie było żadnych potrzeb, to zawsze można dodać te pieniądze do transportu kolejnego maluszka, żeby mógł przyjechać.

Na razie nie mam jakoś urwania telefonów o Mattiego, a Margo nawet nie ogłosiłam. Zgłaszają sie same osoby z małymi dziecmi, a nie dam na umowę fundacyjną w trakcie leczenia lamblii do domu z dzieckiem, bo nie potrzebujemy afery potem. Zresztą stale coś remontujemy, wiec czasu tez brak na sesję. Od poniedziałku przychodzi nastepna firma.

Poker, prosze daj mi na PW jakiś namiar tel. do siebie. Nie mam jak dac znac, jak przyjada sunie. Na razie nie mam żadnych wiadomosci, ale Amelia w drodze z kotami, więc jej nie zawracam nawet głowy.

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Psie przedszkole z Dniepropietrowska, zapraszamy wszystkich i dziękujemy za pomoc reszcie maluchów. Covid zamieszał, szczeniaki muszą jechac płatnym transportem. Prosze, dorzućcie do opłacenia! Pilnie deklaracje, darmowy transport najszybciej koniec maja.

Amelia ma potwierdzony drugi dodatni test. Oli tata jest w krytycznym stanie, wiec ona tez odpada z pomocy. Maluchy moga za tydzień przyjechac płatnym transportem - 250 euro od każdego. bezpłatny transport najszybciej będzie organizowany na koniec maja, a im czas socjalizacji i dzieciństwo upływa w schroniskoej klatce i kojcu.

Bardzo prosze, jesli ktoś może wesprzec  finansowo ich przyjazd! 

Poker, czy możesz te deklaracje, o których pisałas, przeznaczyć na transport dla tych suń, kóre zarezerwowałyśmy? Maluchy tam muszą żyć nie tylko z brakiem człowieka i bezdomnoscią, ale i stale walcza z biegunką.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Amelia ma potwierdzony drugi dodatni test. Oli tata jest w krytycznym stanie, wiec ona tez odpada z pomocy. Maluchy moga za tydzień przyjechac płatnym transportem - 250 euro od każdego. 

Od 1 pieska??? Gdzieś już deklarowałam 100 euro, ale to kropla w morzu!

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Z tego co wiem od Amelii, to Marina wróciła do schroniska, więc pewnie psiaki razem z nią ( Mruczka o to pytała). Zapytałam przez Amelię o kaszlacą sunię Mruczki, czy tez mogłaby ją wysłać, ale Marina na razie jej nie odpisała. nie mamy się co dziwić, bo ostatnie dni "koczowała" z psami w Kijowie i potem we Lwowie, skąd miała je odebrac Amelia. na pewno musi też odpocząć  i się ogarnąć po tym stresie.

Każdy pies kosztuje 250 euro płatnym transportem. transport obejmuje trasę do Katowic. Największy dodatkowy koszt to opłaty, pozwolenia, testy. Tego nie przeskoczymy. Marina nie moze przekroczyć sama granicy, mogą tylko Ukraińcy zatrudnieni w Polsce lub właśnie firmy transportowe.

Psiaki dojadą do mojej mamy, skąd trzeba je poodbierać. Po sunię Toli przyjechalibyśmy, Agata odebrałaby swoje dwie sunie, a dwie jakoś musiałyby się dostac do wspólnego DT załatwionego przez Poker we Wrocławiu. Dowiedziałam się, że psiaki przyjechałyby w poniedziałek. Nie pytajcie o której, bo więcej nie wiem na razie. Zazwyczaj jadą noca, bo łatwiej im przekroczyć granicę, niż w dzień. 

Pieniądze musze zebrać, wymienić na euro i przekazać mojej mamie w piątek ( wtedy mój mąż do niej jedzie), bo będzie płacić przy odbiorze.  Czyli chyba wpłaty najlepiej na moje konto. 

Mruczko, jesli Twoja sunia pojedzie, to podam Ci konto walutowe, bo szkoda tracić na wymianie.

 

Spróbuję zebrac deklaracje:

Jo37 - 100 zł WPŁACONE

Mruczka na swoja nową sunię 200 euro (100 euro już WPŁACONE)

Poker ok 150 euro WPŁACONE

Helli 300 euro  WPŁACONE

 Kiyoshi 300 zł WPŁACONE

Onaa - 50 zł WPŁACONE

Mazowszanka13 - 50 zł WPŁACONE

Limonka80 - 250 zł WPŁACONE

 P. Irena z Katowic - 100 zł WPŁACONE

Elf i mango - 50 zł WPŁACONE

Nesiowata - 30 zł WPŁACONE

Onaa po raz drugi 50 zł WPŁACONE

Limonka80 po raz drugi 100 zł WPŁACONE

Tola - 50 zł

Limonka80 - 100 zł

Razem 650 euro i 1230 zł (ok 270 euro) - 920 euro.

Koszt transportu 5 psów to 1250 euro

 

 

Gdyby się dało, to chciałabym, żeby przyjechały wszystkie 5. Ola ma jakąs kwotę odłozoną na najgorsze przypadki, ale nie na tyle psów niestety. Tylko trudno wybrac, które miałyby dostac szansę na nowe życie, a które tam zostać. Na pewno mogą przyjechać 4, które miały przyjechac w niedzielę. jesli marina potwierdzi, że kaszlaca jest zdrowa i może jechac, to byłoby pięć, czyli koszt 1250 euro. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mruczka napisał:

To ja na na swoją dam pełną kwotę (250 e). 

O ile "moja" będzie mogła przyjechać. Jeśli nie pojedzie, to stówkę przekażę na transport pozostałych (resztę musiałabym zostawić na transport tej mojej niuni, gdy będzie możliwy).

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

A masz konto w euro? przelałabym bezpośrednio.

Mąż ma, moge rano podać. To nie straci się na wymianie.

11 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Ja deklaruję 50 zł. Proszę o nr konta.

Dziękuję slicznie, zaraz wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...