Jump to content
Dogomania

Deri i Fania ZAKOŃCZONY Ania czy Mania, Brina czy Śnieżyna - Imienny dla ślicznotek spod lasu do 16 lutego godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

9 minut temu, uxmal napisał:

Myślę, że za jakichś czas będzie poprawnie "jakiś".  Fonetycznie i elegancko wygląda. Ewolucja trwa. :)

Nie ma takiej możliwości.

Jakich imion nie ma --- nie ma jakichś imion

Do głowy mi nie przyszło, że moja reakcja tak będzie odebrana. No... internet pieprzony.

Spadnę wobec tego  :)))

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Nie ma takiej możliwości.

Jakich imion nie ma --- nie ma jakichś imion

Do głowy mi nie przyszło, że moja reakcja tak będzie odebrana. No... internet pieprzony.

Spadnę wobec tego  :)))

 

odebrałam tak jak miało być odebrane. :) wezme w końcu ten mój automatyczny słownik  zareklamuje ó producenta. 

PS.  Pomidory do mnie przyszły. Będę sądzić wkrótce.

I jeszcze hopik na dobranoc bazareczku i już nie robię off topików.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, rozi napisał:

Nie ma takiej możliwości.

Jakich imion nie ma --- nie ma jakichś imion

Do głowy mi nie przyszło, że moja reakcja tak będzie odebrana. No... internet pieprzony.

Spadnę wobec tego  :)))

 

Bo Ty pieklisz się często

No szkoda, tego kopa : (

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, rozi napisał:

Ja myślałam, że to literówka była, czy coś. Zażartowałam.

No nic.

Każdy... ale uxmal?

no nic.

Dobrej nocy.

Eh,  spoko odebrałam odpowiednio :)  czuć było żart. Błędy ortograficzne robię. Czasami też dlatego że na tablecie piszę i mam słownik ang podpięty.  Czasem zdążę coś poprawić czasem nie. I leci. A z wyrazem jakichś  rzeczywiście nie wiedziałam, że to jest właściwy wyraz. A Ó na górze specjalnie napisałam. :P

Czyli : Mianownik kto co : jakiś, Celownik komu czemu się przyglądam.... Biernik kogo, co widzę,  dopełniacz jakichś bingo, miejscownik.... 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, uxmal napisał:

Eh,  spoko odebrałam odpowiednio :)  czuć było żart. Błędy ortograficzne robię. Czasami też dlatego że na tablecie piszę i mam słownik ang podpięty.  Czasem zdążę coś poprawić czasem nie. I leci. A z wyrazem jakichś  rzeczywiście nie wiedziałam, że to jest właściwy wyraz. A Ó na górze specjalnie napisałam. :P

Czyli : Mianownik kto co : jakiś, Celownik komu czemu się przyglądam.... Biernik kogo, co widzę,  dopełniacz jakichś bingo, miejscownik.... 

Nie nie, liczba mnoga leci

Mianownik JAKIEŚ (koty)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...