Jump to content
Dogomania

DANGO , po japońsku cukierek w DT u koleżanki pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Sharka po wizycie dała zielone światło ! Rodzina fajna, piesio bardzo zadbany i pieszczoch. Warunki dobre.

Sharka, bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Już rozmawiałam z panią i panem, są zgodni co do decyzji. Czekają na Dango, którego zabiorą w następny weekend.

Oczywiście jak zwykle dużo mówiłam o bezpieczeństwie.

A Dango już jest po kastracji, którą zniósł dobrze. Przy okazji miał obcięte pazury, założony czip, sprawdzone uszy , zęby i zatoki około pupne.

Koszty zabiegu 250 zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2021 o 21:06, Poker napisał:

 

A Dango już jest po kastracji, którą zniósł dobrze. Przy okazji miał obcięte pazury, założony czip, sprawdzone uszy , zęby i zatoki około pupne.

Koszty zabiegu 250 zł

Cena za wszystko? i za rejestrację czipa?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo miło zaskoczyła mnie przyszła pańcia Dango. Zadzwoniła się spytać jak kawaler zniósł kastrację i jak się czuje.

Koleżanka mówi , że czuje się dobrze, je ładnie, koo też dobre.  Jutro ma iść z nim na antybiotyk i kontrolę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dango zaczął się bawić sznurkiem.

Wczoraj spotkała go przykra przygoda. Koleżanka była z nim na spacerze , a z posesji wybiegł mały pies , ale rzucił się na Dango. Ten tylko się skulił z piskiem. Koleżance jakimś cudem udało się odgonić psiaka.

Dango jest bardzo łagodny i w schronisku byłby pewnie ofiarą w boksie. Na psacer i na posiłki ma zdejmowany abażur.

 Nie mógł sobie poradzić z wejściem normalnie na legowisku, to wszedł tyłem. Spryciarz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Dango zaczął się bawić sznurkiem.

Wczoraj spotkała go przykra przygoda. Koleżanka była z nim na spacerze , a z posesji wybiegł mały pies , ale rzucił się na Dango. Ten tylko się skulił z piskiem. Koleżance jakimś cudem udało się odgonić psiaka.

Dango jest bardzo łagodny i w schronisku byłby pewnie ofiarą w boksie. Na psacer i na posiłki ma zdejmowany abażur.

 Nie mógł sobie poradzić z wejściem normalnie do legowiska, to wszedł tyłem. Spryciarz.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...