Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY. Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. Kwota 1030zł już na moim koncie, dziękuję!


Tyśka)

Recommended Posts

1 minutę temu, Figunia napisał:

Kochana Bogusiu, czy wiesz (pewnie tak...) jak cudownie jest móc pomagać, zwłaszcza tym najbiedniejszym...

Dostałam jakąś dodatkową kasę z zus-u, wiec mogę. ..

A mnie tak mało potrzeba.

Aniu cóż mogę napisać?...

Dla jednych taka kwota to nic takiego.

W naszym...

Tym bardziej WIELKIE DZIĘKI  za nie! :*********

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. ROZLICZAM, CZEKAM NA WPŁATY.
14 godzin temu, Poker napisał:

Wpłaciłam 2 dyszki

 

15 godzin temu, Figunia napisał:

Poproszę nr konta, wplace brakujaca kwotę. 125 zl - tak?

 

Dnia 18.01.2021 o 20:10, Sara2011 napisał:

Dorzucę 20zł. Poproszę nr konta.

 

Dnia 18.01.2021 o 20:17, Tianku napisał:

Ja 1O zl przepraszam wiecej nie dam rady teraz

Tez konto poprosze

Pieniądze już są na koncie. Później postaram się zaktualizować rozliczenie. :) Teraz tylko sprawdziłam w aplikacji na telefonie, że pieniądze dotarły. Dziękuję :)

--------

Przepraszam jeśli gdzieś się pomylę albo że tyle to trwa, nigdy nie zbierałam pieniędzy na swoje konto, nigdy też nie prowadziłam bazarku cegielkowego, a tu nagle tyle wpłat na konto na różne cele (na Amika, na Krecika,  na oba transporty). Staram się, aby nie pomylić, ale proszę też o wyrozumiałość jeśli gdzieś przeocze coś albo nieco z opóźnieniem opisuję kolejne wpłaty. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Czas na podsumowanie, ponieważ mam już wszystkie wpłaty na koncie.

Dzięki Waszej hojności serca, obecności, zaufaniu i nadpłatom na bazarku uzbieraliśmy aż 828zł - wszystkie pieniądze są już zaksięgowane na moim koncie. Okazało się, że jesteśmy pięknymi marzycielami, który udowadniają, że niemożliwe jest tylko w naszych głowach :) Dodatkowo na Fejsbuku udało się  w ciągu paru godzin zebrać  800zł (i jeszcze parę złotych, ale przelałam tutaj od razu na cegiełki) ze zbiórki transportowej dla Amika: ostatecznie 450zł zostało przeznaczone na podróż Amika, a 350zł poszło na potrzeby psiaka wskazanego przez Darczyńców (jednogłośnie wybrali Krecika za co dziękuję. <3 ) A to oznacza, że w sumie udało nam się zebrać aż 1  628zł (słownie: tysiąc sześćset dwadzieścia osiem) w 13 dni!!!! :) 

Kwota zebrana na bazarku w wysokości 828zł! <3 pozwoli:
- opłacić transport 4 psów, które już 22.01. wyjadą w podróż po lepsze życie,
- opłacić znaczną część transportu dla Niewidzialnego Burego, który jedzie do dzielnej Jaaga razem z Amikiem, w dn. 26.01 - Buraskowi brakuje co prawda jeszcze 72 zł, ale te mogą być z bazarku Jo37 (KLIK), na który zapraszam. Chyba, że ktoś chce zrobić niespodziankę i tutaj dokupić jeszcze cegiełkę, dwie... to zapraszam, bazarku (na prośbę Toli) jeszcze nie zamykam (dopiero zrobię to w piąek) :) Przynajmniej Jaaga dostałaby wpłatę na transport z jednego konta, od jednej osoby :)

 

Aaaa i chodzą pogłoski, że razem z Buraskiem i Amikiem po nowe życie pojadą dodatkowo jeszcze dwa psiaki :) (albo jeden jeszcze transportem 22.01, a drugi 26.01 - już się sama gubię ;) )

 Potrzebne kciuki, aby się wszystko udało i ostatecznie schronisko opuściło aż 7 psów :)
 


Jeżeli chodzi o kwestię rozliczenia to wszystko jest dynamiczne, ale:
- za chwilę prześlę Panu Maciejowi kwotę 650zł na transport z dn. 22.01
- prawdopodobnie kwotę pozostałą, przeznaczoną na podróż Buraska (i jeszcze dwóch farciarzy?) przeleję na konto Jaaga... albo inne wskazane przez Tolę :) - ale Tola zaproponowała, abym jeszcze tego nie robiła. Poczekała jeszcze z dzień, dwa... bo może jeszcze ktoś tutaj wpłaci. Dlatego jeszcze przelewu nie robię, wstrzymuję się. Ostatecznie na wpłaty czekam do czwartku do godziny 18:00, aby dzień później, o 18:00 w piątek przelać całość na wskazane przez Tola konto.

 

Pozostaje mi Wam bardzo, bardzo, bardzo podziękować za aktywność, obecność, wsparcie - za piękne ilustrowane wiersze b-b, za Wasze porady, zaproszenia, pilnowanie bazarku :) 
DZIĘKUJĘ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Jaki będzie ten 2021 rok? Marzeniami wypełnijmy bak paliwa po lepsze życie... na dwa transporty. Kwota 828zł już na moim koncie, dziękuję! ROZLICZAM.
24 minuty temu, mdk8 napisał:

5 kanistrów poproszę 

Ojejku! Fajnie! :) Dziękuję za zakupy:) 

Wysłalam nr konta. Jutro zaktualizuję pierwszą stronę, bo teraz piszę z telefonu.

-------

Ale fajnie. Na transport 26.01 mamy już 188zł z tego bazarku. :) Pieniądze z bazarku Jo37 będą mogły iść na inne potrzeby psiaków,  jeśli dozbiera się coś jeszcze. :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jo37 napisał:

Słuchajcie - do Szafirki we wtorek jedzie jeszcze jeden psiak.

Niestety nie zmieści się 22.01. Musimy zapłacić za niego 200,00 zł

Czyli potrzebujemy na 26.01 450,00 zł. U mnie na razie jest 100 zł

O raaany! To zaczynamy zbieranie od nowa. 

Czyli na razie mamy z obu bazarkow: 100 + 198 = 298 

Brakuje nam 152 złote, bo na Buraska już mamy (298-250 = 48zł nadwyzki).

Może warto spróbować znowu na fb? Może komuś tez uda się szybko zebrać kwotę? Ja juz się wyprztykałam ze znajomych, którzy chcieliby opłacić transport... Ale może ktoś...? 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,  że się dozbiera końcówkę (152zł).

Nie mogę jednak ponownie przedłużyć bazarku. Ja mogę wpłacić gdzieś kwotę z bazarku i rozliczyć się z bazarkiem tylko do piątku, maksymalnie do godziny 18, dlatego wszystkie wpłaty muszą mi dotrzeć do jutra. Niestety, mam mocno ograniczony czas i mnie od jutra przez kilka dni nie będzie dla świata. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Zaraz zrobię przelew na kwotę 132zł i tym samym drugi transport powinien być załatwiony.

Cudownie <3  Tak jak pisałam na zamojskim, kompletnie nie wierzyłam, że uda się opłacić transporty... a tu jednak okazuje się, że są niezawodne osoby :) <3

To ja tylko czekam na wytyczne od Toli, gdzie mam przelać pieniądze. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Zaraz zrobię przelew na kwotę 132zł i tym samym drugi transport powinien być załatwiony.

 Już wpłata zaksięgowała się na koncie.

Czekam jeszcze na wpłatę od betka, aby móc przelać pieniądze. Tak się cieszę, że dzisiaj schronisko opuściło 5 psiakow, a we wtorek wyjadą jeszcze 2 :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj otrzymałam wpłatę od betka - za nadpłatę dziękuję :) Za chwilę zaktualizuję rozliczenie.

Mam do przelania 380zł na transport 26.01. Tola prosiła, aby od razu przelać Panu Maciejowi, więc czekam na 70zł z bazarku Jo37, aby móc opłacić transport w całości.

A podsumowując na całym bazarku uzbieraliśmy 1030zł :) Piękny wynik i bardzo dziękuję za Waszą aktywność, uczestnictwo, podrzucanie, zapraszanie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyśka) napisał:

Wczoraj otrzymałam wpłatę od betka - za nadpłatę dziękuję :) Za chwilę zaktualizuję rozliczenie.

Mam do przelania 380zł na transport 26.01. Tola prosiła, aby od razu przelać Panu Maciejowi, więc czekam na 70zł z bazarku Jo37, aby móc opłacić transport w całości.

A podsumowując na całym bazarku uzbieraliśmy 1030zł :) Piękny wynik i bardzo dziękuję za Waszą aktywność, uczestnictwo, podrzucanie, zapraszanie :)

Tysiu Kochana,bardzo dziękuję za bazarek.To dzięki Tobie Oliver dotarł do celu.

                                                kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...