Jump to content
Dogomania

Ślepy, stary ale czy bez szans...Milo tak bardzo chciałby zaznać choć odrobiny psiego szczęscia.


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

 Swiat caly pieknieje 

Serce drzy ze szczescia Milaczkowego

 Miluniu Najpiekniejszego Tobie Panciom Stokorc Stokroc

Wielu wspolnych szczesliwych dni miesiecy lat Miluniu

 Z calej duszy w zdrowiu ciepelku 

 ryczymy ryczymy elikowa nasza  ciociu...i modlimy o najpiekniejsze Miliusiaczkom o zdrowenka wi8ecej i wiecej

Serdeczne dzięki Nadziejko kochana za ciepłe słowa i dobre życzenia. Ja także Tobie Ciociu Nadziejeczko życzę wszystkiego co najlepsze, a zdrowia, spokoju i szczęścia jak najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

Mamy wiadomości od Pani Ewy.  Milo czyje się coraz lepiej, nie wymiotuje, nie ma rozwolnienia. Dostaje jeszcze leki, które dał wet. Powoli ma zwiększane porcje jedzonka, dostaje coraz więcej jeść. W poniedziałek Milo będzie na wizycie kontrolnej i będzie kolejna raz badanie moczu.
Milo nie jest już tak bardzo apatyczny, cieszy się, gdy Pani Ewa lub mąż wchodzą do pokoju córki, gdzie przebywa Milo. Pani Ewa uważa, że jest coraz lepiej.

Wspaniałe wiadomości  :)  Oby tak dalej.  Milo kochany psiaku zdrowiej!

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Poker napisał:

Cieszą dobre wieści.

 

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Iskiereczku kokany bardzo bardzo sercem przytulam

ciesze z kazdenkiej chwili lepszej

 

19 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jak dobrze czytać takie wiadomości:)

 

12 godzin temu, ewu napisał:

Udało mi się wreszcie wejsc, telefonu na wątek. Nie wiem czemu miałam z tym problem. Cieszę się że Milo zdrowieje. 

Takie wiadomości są nagrodą za troskę i nadzieją na lepsze dni Milo.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, elik napisał:

 

 

 

Takie wiadomości są nagrodą za troskę i nadzieją na lepsze dni Milo.

         Ciocia i dla Twoich lapeczek dla Ciebie wszelkiego spokojnego 

 Nadziei co przyniesie lepszy los

           Sily ciociu Tobie wielkiej

        Trzymajcie sie ciociu mocno mocno w calem elikowie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Nadziejka napisał:

         Ciocia i dla Twoich lapeczek dla Ciebie wszelkiego spokojnego 

 Nadziei co przyniesie lepszy los

           Sily ciociu Tobie wielkiej

        Trzymajcie sie ciociu mocno mocno w calem elikowie

Dziękuję Ciociu Nadziejeczko  :)  Ty także trzymaj się i siły wielkiej Tobie życzę i zdrowia dużo, bardzo dużo  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Zwróciłam na konto Stowarzyszenia 156,10 zł

Czyli Milo na plusie 147,10 zł :)

Chyba jeszcze jedna faktura będzie z lecznicy, ale jakoś cudownie się tu wszystko układa - i finanse, i - co najważniejsze - domek dla śleputka <3

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Boguniu bardzo dobrze, że wklejasz. Niech zobaczy i odda głos jak najwięcej osób. Ja podpisałam i udostępniłam na swoim profilu na F.B.
Jak znajdę trochu czasu to poślę na messengerze do grup i znajomych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2021 o 11:12, b-b napisał:

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Podpisujmy!

u mnie własnie znów strzelają....brak słów!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...