Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

14 godzin temu, Poker napisał:

Podejrzewam, że pan nie chciał psa.

Zostałam wywołana przez elik do tablicy w sprawie wizyty przedA dla Bingusia. Oczywiście , że pojadę .

Jak umrę, to na wstędze napiszcie , że dla "wizytówki" Wrocławia 🙂

Wielkie dzięki Poker  62177800_dzikuj.jpg.8f8f24da95a37e7532fc889acce50256.jpg       Napiszemy co chcesz, ale nie umieraj      

Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale wczoraj wieczorem i dzisiaj do południa musiałam wykonać zaległe prace porządkowo-pielęgnacyjne na działce. Zaniedbałam mocno moje poletko i musiałam to nadrobić.

2 godziny temu, Poker napisał:

Jestem umówiona dziś na g.18.

Powiedzcie mi co z transportem. W jakim kierunku mam rozmawiać. Gdzie Bingo teraz przebywa?

Super, bardzo się cieszę, że tak prędko. Binguś przebywa w DT w  Bieszczadach u Pani Kasi, która dość często kursuje pomiędzy Śląskiem, a Bieszczadami. Do Wrocławia będę szukać możliwości transportu. Jeśli mogłabyś, to gdy pozytywnie ocenisz dom, zapytaj czy mogliby pomóc materialnie w transporcie ze Śląska do wrocka.
Kierunek rozmowy, to głównie jacy to ludzie, jakie dzieci, czy posiadają odpowiednią ilość empatii.

Kompendium wiedzy o Bingusiu  jest w ogłoszeniach. Linki są w pierwszym poście pod zdjęciami.
Ogromnie jestem ciekawa Twojej relacji.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Jaki jest stan zdrowia piesia? Czy bierze jakieś leki ?

Obecnie, jeśli dobrze pamietam, nie bierze leków. Dopytam jeszcze i powiem. W kwietniu tego roku miał operację usunięcia guza, kastrację i sanację jamy ustnej. Nie było badania histopatologicznego.  Obecnie nic mu nie dolega, czuje się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Livka napisał:

Zaciskam kciuki - Binguś już długo czeka.

Może tym razem to będzie właśnie to.

Dzięki  🙂  Też mam taka nadzieję, że może to już TEN DS.

Siedzę, jak na gwoździach i zagryzam pazury.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam od razu z komórki.

Bardzo fajna rodzinka. Rodzice, dziewczynka 10 lat - baaardzo rozgarnięta, chłopiec 12 lat też fajny. Wszyscy chcą Bingusia.

Mieszkają w bloku , w 3. pokojach z balkonem zabezpieczonym. Tereny spacerowe wokół i bardzo blisko na wały nad Odrą. Mają też ogródek działkowy dobrze ogrodzony.

Rodzina jest aktywna, często jeździ w pobliskie góry , a na wakacje nad jeziora i będą zabierać Bingo. W razie potrzeby mama pana jest chętna do pomocy i rodzeństwo państwa.

Pani wychowała się z psami i różnymi zwierzaczkami.

Decyzja o adopcji psa rodziła się przez rok. Pani oglądała różne strony z psami i trafiła na Bingo. Strzała Amora była bezwzględna i trafiła w jej serce, a potem reszty rodziny.

Jak zwykle nagadałam się o bezpieczeństwie . Podeślę na mejl poradnik Sowy.

Państwo są gotowi pojechać po Bingo na Śląsk.

Imię zostaje.

Nie mówiłam o guzku, bo po co siać zamęt.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Pisałam od razu z komórki.

Bardzo fajna rodzinka. Rodzice, dziewczynka 10 lat - baaardzo rozgarnięta, chłopiec 12 lat też fajny. Wszyscy chcą Bingusia.

Mieszkają w bloku , w 3. pokojach z balkonem zabezpieczonym. Tereny spacerowe wokół i bardzo blisko na wały nad Odrą. Mają też ogródek działkowy dobrze ogrodzony.

Rodzina jest aktywna, często jeździ w pobliskie góry , a na wakacje nad jeziora i będą zabierać Bingo. W razie potrzeby mama pana jest chętna do pomocy i rodzeństwo państwa.

Pani wychowała się z psami i różnymi zwierzaczkami.

Decyzja o adopcji psa rodziła się przez rok. Pani oglądała różne strony z psami i trafiła na Bingo. Strzała Amora była bezwzględna i trafiła w jej serce, a potem reszty rodziny.

Jak zwykle nagadałam się o bezpieczeństwie . Podeślę na mejl poradnik Sowy.

Państwo są gotowi pojechać po Bingo na Śląsk.

Imię zostaje.

Nie mówiłam o guzku, bo po co siać zamęt.

Poker na prawdę ogromne dzięki   117020723_BeDzikujCi.png.805b71ffe454cd2c8b8b7bb121407c36.png
W rozmowie z Panią dało się odczuć duże zaangażowanie i uczucie dla Bingusia.  Chłopaczek zasługuje na dobry dom i będzie go miał  🙂   Cieszę się niezmiernie, bo to wielki słodziak i na pewno szybko odnajdzie się w tej Rodzinie. Dobrze, że chcą przyjechać po niego na Śląsk. Wielka radość !!!

Jakem abstynent, to się dzisiaj chyba upiję  z radości  🙂  


Lajki jak potrzebne to ich nie ma, ale jutro wrócą łaziory  🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  

Przed chwilą, Poker napisał:

kto się skontaktuje z Ds i ustali termin odbioru? Będą czekać.

Dzisiaj już za późno żeby dzwonić. Zadzwonię jutro i ustalę z Panią co i jak.   Podam obu Paniom telefony do siebie i sprawę przekazania Bingusia ustalą już same.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...