Jump to content
Dogomania

Rozliczony Jak ma na imie moj byly?


Kamila Proc

Recommended Posts

16 minut temu, Gabi79 napisał:

Nie dotarłam do wspominek nr 1, 2, i 3, ale co do 4, to dobrze, że on już jest byłym.

Lepiej być singielką, niż tkwić w toksycznym związku

 

To prawda, jednakże stwierdzam, że taka mądrość przychodzi człowiekowi z wiekiem. Teraz tak samo dokładnie myślę, ale kiedyś bałam się zostać sama i wytrzymałam w takim związku 20 lat. Trzeba mi było 20 lat, aby się opamiętać i podjąć decyzję, która okazała się być początkiem istnego szaleństwa. Dobrze, że to już za mną... i za Kamilą też :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Isiak napisał:

To prawda, jednakże stwierdzam, że taka mądrość przychodzi człowiekowi z wiekiem. Teraz tak samo dokładnie myślę, ale kiedyś bałam się zostać sama i wytrzymałam w takim związku 20 lat. Trzeba mi było 20 lat, aby się opamiętać i podjąć decyzję, która okazała się być początkiem istnego szaleństwa. Dobrze, że to już za mną... i za Kamilą też :)

madre slowa. "samotnosc to taka wielka trwoga"

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Isiak napisał:

To prawda, jednakże stwierdzam, że taka mądrość przychodzi człowiekowi z wiekiem. Teraz tak samo dokładnie myślę, ale kiedyś bałam się zostać sama i wytrzymałam w takim związku 20 lat. Trzeba mi było 20 lat, aby się opamiętać i podjąć decyzję, która okazała się być początkiem istnego szaleństwa. Dobrze, że to już za mną... i za Kamilą też :)

Mój związek trwał 14 lat, straciłam najlepsze lata.

Bałam się być sama. Poza tym wmawiałam sobie, że wszystko będzie super.

Nie było.

A teraz niedawno taki jeden zawrócił mi w głowie.

Tyle, że na flircie się skończyło, a ja oszalałam na jego punkcie, jak głupia małolata.

Od kilku miesięcy nie mam z nim kontaktu i cierpię.

Przepraszam za tę prywatę

Może ktoś coś wesołego zapoda na dobranoc?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Isiak napisał:

To prawda, jednakże stwierdzam, że taka mądrość przychodzi człowiekowi z wiekiem. Teraz tak samo dokładnie myślę, ale kiedyś bałam się zostać sama i wytrzymałam w takim związku 20 lat. Trzeba mi było 20 lat, aby się opamiętać i podjąć decyzję, która okazała się być początkiem istnego szaleństwa. Dobrze, że to już za mną... i za Kamilą też :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Mój związek trwał 14 lat, straciłam najlepsze lata.

Bałam się być sama. Poza tym wmawiałam sobie, że wszystko będzie super.

Nie było.

A teraz niedawno taki jeden zawrócił mi w głowie.

Tyle, że na flircie się skończyło, a ja oszalałam na jego punkcie, jak głupia małolata.

Od kilku miesięcy nie mam z nim kontaktu i cierpię.

Przepraszam za tę prywatę

Może ktoś coś wesołego zapoda na dobranoc?

kurcze, ten watek wywolal wiele smutnych wspomnien. Jak sie okazuje wiele z nas Cioteczki  ma podobne historie ze zwiazkami

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Przepraszam za tę prywatę

Myślę, że Kamila nam wybaczy :) 

Ja już dawno się pogodziłam z tym, że będę sama do końca życia. I pewnie nawet psa żadnego nie będę już miała, bo kto się nim zajmie, jak mnie szlag trafi :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Isiak napisał:

Myślę, że Kamila nam wybaczy :) 

Ja już dawno się pogodziłam z tym, że będę sama do końca życia. I pewnie nawet psa żadnego nie będę już miała, bo kto się nim zajmie, jak mnie szlag trafi :(

nie tylko wybaczy, ale jest zachwycona. ten watek mial pomoc psiakom, ale tez troche skrzywionym duszom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Malgoska napisał:

Kamila otworzyłaś pokój zwierzeń.

Kawał dobrej roboty.

Popatrz jak było nam tego trzeba.

Ja się zastanawiam czy czy cokolwiek miłego spotkało Cię ze strony tego padalca?

prawda.. prawda. czy cos milego. pewnie tak, ale to trudni nazwac, zidentyfikowac

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Kamila Proc napisał:

kurcze, ten watek wywolal wiele smutnych wspomnien. Jak sie okazuje wiele z nas Cioteczki  ma podobne historie ze zwiazkami

Nie da się ukryć, że tak jest. 

Ale Ciebie przynajmniej z powodu byłego nikt nie próbował wsadzić do paki :) a przynajmniej mam taką nadzieję :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

                                                              WSPOMINKI NR 4

Jola&tina prosila, aby bylo wesolo. Bedzie wiec smieszna historyjka, choc wtedy, gdy sie wydarzyla byla zabawna tylko dla jednej strony. Ale po czasie odnalazlam spokoj i z dystansem stwierdzam, ze moza sie bylo posmiac.

Otoz moj byly uwielbial przytyki do mojej tuszy. Kiedys zapytal mnie z zatroskaniem w glosie, czy naprawde nie przeszkadza mi, ze jestem potwornie gruba.  Jak zwykle bylo mi przykro i spytalam, czy nie jest mu glupio mowic mi takie rzeczy prosto w twarz. Odpowiedzial: "zajechalbym od tylu, ale mam tylko pol baku benzyny".

I krótki hol, mogłaś dodać :) Dowcipas, kurna jego mać.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Kamila Proc napisał:

kurcze, ten watek wywolal wiele smutnych wspomnien. Jak sie okazuje wiele z nas Cioteczki  ma podobne historie ze zwiazkami

Wesołe i szczęśliwe osoby zajmują się na ogół swoim szczęściem, a nie zwierzeniami na bazarku   :)

Złotówka mi została do 15-tu, to jeszcze Kajus poproszę.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Kamila Proc napisał:

a z tym holem swietne, ale tu by nie zadzialalo, bo wiedzial, ze to nie do konca prawda

Prawda czy nie, faceci są czuli na tym punkcie. Jak mi ktoś dogaduje, to nie jestem dłużna, na pewno bym się odgryzła tak, żeby też mu było głupio ;)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Kamila Proc napisał:

Cioteczki, Gabi prosila cos wesolego przed snem. Jakies propozycje?

kiedyś mloda osoba powiedziała mi kawał taki  delikatnie mówiąc nieprzychyly mężczyznom, ale chyba nie mogę go tu powiedzieć choć słów niecenzuralnych w nim nie ma, ale jest dużo seksualności :).

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Isiak napisał:

Myślę, że Kamila nam wybaczy :) 

Ja już dawno się pogodziłam z tym, że będę sama do końca życia. I pewnie nawet psa żadnego nie będę już miała, bo kto się nim zajmie, jak mnie szlag trafi :(

Mnie moje 2 psiaki i kotka dają motywację do życia, przysłowiowego kopa.

Inaczej pewnie już bym miała depresję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...