Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, do 28.06.2020 godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

Anna G-R telefonicznie zamówiła w opcji K.T.

53. Cieniutki kolorowy długi żakiet w kwiaty bawełna z wiskozą firmy Marks&Spencer
      ramiona  53    pp 66   dł 90
       C.W.  -  10,00 zł 

 

Serdecznie dziękuję      1275875918_dziedobry.jpg.8620d2e351d354378376cfcbbc612788.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Negra & Anna napisał:

proszę 68 kt

 

3 minuty temu, Negra & Anna napisał:

proszę jeszcze 3, 91, 94 cw

Witam gorąco pierwsza dogową klientkę  :)  i bardzo serdecznie dziękuję za zakupy i pomoc psiaczkom   857503004_kwiatki2.gif.a612dce2b7f68903373120a3e3ed865b.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Proszę o podanie rozmiarów nr 67, 69, 70, 74, 75 i w jakim są stanie i rezerwację do momentu odpowiedzi.

Witam serdecznie  :) I bardzo dziękuję za przybycie    497345287_kwiatki2.gif.16ca288b6381ebf86f8d022405790e63.gif  

Jeśli chodzi o stan tych fantów, to śmiało mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry. Wymiary podam jutro, bo już padam na pisk i oczy odmawiają mi posłuszeństwa. Jeszcze tylko zarezerwuję te fanty i spadam.

EDIT

Rezerwuję do jutra do godz. 12:00.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, martucha854 napisał:

Dzień dobry wieczór. :)

Poproszę nr 18, nr 46, nr 58 za wyw.

I mam dwa pytania. Jakie wymiary mają spodnie nr 100 i czy spieniacz nr 102 jest ręczny czy to taki kubek podtykany pod dyszę ekspresu? 

Witam serdecznie, choć już miałam walnąć się w poduchy, ale nie mogę zostawić klienteli bez odpowiedzi  :)

Bardzo proszę podaj jaką cenę proponujesz dla poz. 58. To fant w opcji _ Ile dasz, za tyle masz.  Na razie zarezerwowałam ten fant dla Ciebie.

Spodnie nr 100 zmierzę jutro - zarezerwowałam do jutra do godz. 12-tej.

Spieniacz jest mechaniczny. Dostałam go od pana, który adoptował ode mnie koteczkę. Był ogromnie zadowolony z adopcji  :)  Ja piję wyłącznie czarną kawę więc spieniacz przeznaczyłam na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Jaka ekspresowa odpowiedź, dziękuję. 

Faktycznie zapomniałam o cenie. To może 5 zł. I w takim razie spieniacz też poproszę. Fajny spiniacz po fajnej adopcji. Ja mam ostatnio pecha jeśli chodzi o adopcje kotów, może mi przyniesie szczęście i będzie lepiej. :D

No i czekam w takim razie na wymiary spodni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, martucha854 napisał:

Jaka ekspresowa odpowiedź, dziękuję. 

Faktycznie zapomniałam o cenie. To może 5 zł. I w takim razie spieniacz też poproszę. Fajny spiniacz po fajnej adopcji. Ja mam ostatnio pecha jeśli chodzi o adopcje kotów, może mi przyniesie szczęście i będzie lepiej. :D

No i czekam w takim razie na wymiary spodni.

Ze szczerego serca życzę, coby spieniacz przyniósł szczęście w adopcjach i nie tylko  :) 

Lecę zapisać i tym razem na pewno spadam  :)

Link to comment
Share on other sites

Muszę coś wyjaśnić , mój aparat jest marny i przekłamuje kolory kolory są jak na zdjeciach zbliżeniowych ale ciut ciemniejsze kolor czarny wychodzi szary lub niebieski też biały wychodzi jak niebieski , dziwna spprawa bo to całkiem niezły smartfon wiec powinien dobrze fotografować a jest lipa sugerujcie się zdjeciami zbliżeniowymi . Poza ty ja nie prasuje rzeczy więc jak cos jest jak szmata to tylko pozornie, po wyprasowaniu jest ok. Musze isć do punktu zebymi może ustawili aparat i mam nadzieje ze sie uda bo były nieostre i ustawili . Tak ze sorry za jakosć zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Proszę o podanie rozmiarów nr 67, 69, 70, 74, 75 i w jakim są stanie i rezerwację do momentu odpowiedzi.

67. Chłopięce letnie spodenki z materiału.
       W pasie guma, 2 boczne kieszenie wpuszczane, z tyłu 1 kieszeń naszywana.
        pas  29/40       dł. nogawki zew. 42,   wew. 23

69. Chłopięce spodenki z dzianiny.  W pasie guma, 2 boczne kieszenie wpuszczane.
        pas  26/40       dł. nogawki zew. 38,   wew. 20

70. Letni komplet -  spodenki + t-shirt.
      Spodenki:   
pas  29/38       dł. nogawki zew. 43,   wew. 22
      T-shirt:       ramiona  35     pp 41      dł 52

74. Dżinsy.  pas    
      pas  32     dł. nogawki zew. 88,   wew. 69

75. Krótkie spodenki - 2 kieszenie boczne i 2 z tyłu   naszywane.
      pas  34       dł. nogawki zew. 47,   wew. 28

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

6, 47, 65, 97 w KT poproszę i 25, 26, 34, 35, 37 i 86 za wywoławcze

Asko kochana bardzo dziękuję za przybycie i wieeeelkie zakupy. Przyszła sąsiadka, muszę spadać.   Wracam jak wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...