Jump to content
Dogomania

Nuka w DS razem z zamojską Gabi i bernardynem Raszkiem. Wielka niewiadoma ma na imię Nuka. Zamojska bida szuka przyjaciół i sponsorów.


Recommended Posts

Ogromnie się cieszę, Nuka nie była nawet jeszcze ogłaszana, bo Jo37 czekała, aż opanuje chociaż trochę smycz.

A tutaj taka niespodzianka!!!

Teraz już wiadomo, na jaką  rodzinę malutka czekała:).

Rodzina rewelacyjna, a ja jestem bardzo ciekawa, jak rezydentka Gabi przyjmie koleżankę z jednego schroniska i z hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Pani od Gabi miała ze mną stały kontakt od czasu adopcji. Jakiś czas temu zapytała, czy nie mam jakiejś bratniej duszy dla Gabi , która mogłaby ją rozruszać, zachęcić do zabawy. Zaproponowałam Nukę. Pani analizowała z rodziną kolejną adopcję, w końcu podjęli decyzję na tak i dzisiaj przyjechali po sunię. Nukę wydałam w szelkach i obroży z adresówką, dodatkowo w transportezrze. Po drodze zrobiła kupę i wymiotowała, ale to raczej z emocji. W nowym domu przywitała się z Gabi i rezydentem Raszkiem i każdy bez emocji poszedł w swoją stronę - tak opowiedziała p. Mariola. Jeszcze przed chwilą dostałam informację, że Nuka po chwili zwiedziła dom, zjadła smaczki z miski i położyła się w legowisku Gabi. Aby Gabi nie czuła się  odrzucona zaraz Pani postawiła kolejne legowisko i tak sobie obecnie dziewczyny odpoczywają. Myślę, że trafił się Nusi dom jak grom z jasnego, noworocznego nieba. Trzymam kciuki za adaptację suni i szczęście całej rodzinki

IMG-20210107-WA0002_800x388.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

Czy to tam jest tez Bernardyn?

Tak. 

Mam wiadomości z dzisiaj. Sunie już szalały razem w ogrodzie.

Gabi dzisiaj już bardzo zadowolona, z ogonkiem w górze. Nuka też.

Z bernardynem przyjaźń też została zawarta.

Bardzo się cieszę z tej adopcji. Nie miałam pomysłu na bezpieczny dom dla Nuki.

Jak tylko będzie transport to na miejsce Nuki  pojedzie kolejny piesek z Zamościa.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny śpią już razem w legowisku. Nuka rozkręciła Gabi i stało się to, o czym Pani Mariola marzyła - Gabi szczęśliwa, bawiła się, zaczęła szczekać i z radością zaczęła podbiegać do Pani. Nuka już się przytula do Raszka - bernardyna, w domu harmider i wszyscy zadowoleni :) Jutro podrzucę zdjęcia.

Adopcję przypłaciłam bezsenną nocą, bałam się, że Nuka się cofnie, że dziewczyny się nie pamiętają i nie polubią itd, ale okazało się, że wszystko jest tak jak być powinno - psiaki szczęśliwe i Państwo również.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Jo37 napisał:

Tak. 

Mam wiadomości z dzisiaj. Sunie już szalały razem w ogrodzie.

Gabi dzisiaj już bardzo zadowolona, z ogonkiem w górze. Nuka też.

Z bernardynem przyjaźń też została zawarta.

Bardzo się cieszę z tej adopcji. Nie miałam pomysłu na bezpieczny dom dla Nuki.

Jak tylko będzie transport to na miejsce Nuki  pojedzie kolejny piesek z Zamościa.

 

Transport zapowiada się 22.01.21.P.Maciek jedzie z psiakami do Środy Śl;Wrocław a później na Szczecin.

Link to comment
Share on other sites

Rasiu (bernardyn) to teraz prawdziwy bodyguard :) P. Mariola pisze: "Nuka szczeka, Gabi dołącza, Rasiu wsadza swoje 5 gr, chociaż nie wie o co chodzi. Będzie teraz u nas głośno, oj będzie się działo", "Moje Panie są super, Nusia to cudny, żywiołowy pies, a ten jej uśmiech z zębami mnie powala, kopie dziury, przerobiła dokładnie klapka".

W związku z tym, że Nuka jest taka kontaktowa, Gabi też zaczęła się rozkręcać. Pierwszego dnia, kiedy Nuka wyszła na ogród, to Gabi ją oprowadzała, było to ewidentnie widoczne. Pani Mariola z ukrycia obserwowała ich spacer. Dziewczyny wariują już ze sobą, wspólnie też oszczekują przechodniów.

Ale się suniom trafił dom

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Nuka w DS razem z zamojską Gabi i bernardynem Raszkiem. Wielka niewiadoma ma na imię Nuka. Zamojska bida szuka przyjaciół i sponsorów.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...