Jump to content
Dogomania

Nuka w DS razem z zamojską Gabi i bernardynem Raszkiem. Wielka niewiadoma ma na imię Nuka. Zamojska bida szuka przyjaciół i sponsorów.


Recommended Posts

Nuka utrzymuje już czystość w domu w około 80 % Na dwór wychodzi chętnie i wraca do domu jako jedna z pierwszych. Zaczyna chodzić po wybiegu, już nie pilnuje ścian. Zaczyna jeść w mojej obecności, ale w odległości kilku metrów. Gdy podchodzę nadal się boi, szuka ucieczki, popiskuje, wbija się w kąt. Kiedy nie ma zainteresowania jej osobą, to siedzi sobie, albo leży na brzuszku, wyciąga łapki w przód i obserwuje z zaciekawieniem. Bardzo mi się podobają jej uszka, które niczym antenki podnoszą się, opadają, podnoszą w jedną stronę lub w drugą.

IMG_20200412_174225_450x600.jpg

IMG_20200412_174233_450x600.jpg

IMG_20200413_091845_450x600.jpg

IMG_20200413_092008_800x533.jpg

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Czy Nuka ma ogłoszenia?Mam wolne ogłoszenie po Baffiku wyróżnione do 12.05.20.Mogę podmienić tylko czy Nuka nadaje się do adopcji już?

Rozmawiałam parę dni temu z Hanią, to mówiła, że jeszcze trochę trzeba poczekać, Nuka bardzo ładnie robi postępy, ale nadal nie można założyc jej szeleczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...