Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 28.02.2020 o 19:57, rozi napisał:

 

ABEL - poczciwina. Trochę nieśmiały, bez manifestowania uczuć i bez przepychania się łokciami. Bardziej poczeka na końcu, niż wepchnie się bez kolejki. Taka chwilami sierota, bezradny, zafrasowany, spokojny, a przy tym zadowolony

Ekhmm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
15 godzin temu, uxmal napisał:

Nie wszystko da się opanować. Ja się pająków boję. Głównie tych czarnych (kątników) I skakunów (osobiście nie widziałam ale się boję) I kota sąsiada. 

Sprawdziłam jak wygląda skakun i czy go widziałam. Widziałam. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, uxmal napisał:

 Ja się pająków boję. Głównie tych czarnych (kątników) I skakunów (osobiście nie widziałam ale się boję)

Można spróbować pozbyć się irracjonalnego lęku przez kontakt z sytuacją lękotwórczą. Są skakuny na Olx do sprzedania, kupić Ci?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Można spróbować pozbyć się irracjonalnego lęku przez kontakt z sytuacją lękotwórczą. Są skakuny na Olx do sprzedania, kupić Ci?

Dzięki bardzo za chęć pomocy ale nie skorzystam. Nie jestem dobrym DS dla pająków ;)

Próbowałam pokonać lęk poprzez zakup książki o pająkach I spontaniczne przeglądanie obrazków. Nie pomoglo . Książka stoi nie otwieram.

Taki z olx żywy brr. Może maskotka? Tzn pluszak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...